מדעי מחשב באונ' תל אביב.. (כן עוד נושא משעמם וחנוני) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדעי מחשב באונ' תל אביב.. (כן עוד נושא משעמם וחנוני)

BiG_BuG

Recommended Posts

יש לך תואר במדעי המחשב? הוא במקרה עם התמחות בעיבוד אותות?

זה בולשיט ובזבוז התמחות, אם אתה רוצה משהו עם "תרוויח הרבה כסף" תלמד אבטחה\ בסיסי נתונים

עיבוד אותות זה חרטא, מניסיון! אולי בפקולטה לאלקטרוניקה זה אחרת..

כנראה יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא.

דברתי על התמחות הנ"ל במסגרת תואר של הנדסת מחשבים [שזה תואר מאוד זהה להנדסת חשמל] על מדעי המחשב לא דברתי כי לא חקרתי את העניין לגבי התואר הזה.

מהנדס מחשבים בעל התמחות בDSP מרוויח יותר ממהנדס בעל התמחות בVLSI!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..לך יש...

אם תשים לב טוב - כתבתי שזה אחרת בפקולטה לאלקטרוניקה, אבל הבחור שפתח ת'ת'רד אמר שהוא הולך למדעי המחשב

אבל אתה עסוק בלפזר את הדיעות הקדומות שלך לכל עבר, איך תשים לב?

אני מאחל לך שתוכל יום אחד להסתכל מחוץ לבועה שלך ותוכל ללמוד מה שמעניין אותך באמת, לא מה שאמא אמרה לך שיוקרתי, לא מה שהדוד אמר שעושים בו הרבה כסף ולא איפה שהחבר אמר שהכי טוב - כי אחרת מכל הבועה הזאת ישאר לך רק אוויר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו והנדסת מחשבים זה כמעט כמו הנדסת אלקטרוניקה! [זוהי בעצם מעין הכלאה מוצלחת של מדעי המחשב עם אלקטרוניקה].

לכן המלצתי לבחור שלנו ללמוד הנדסת מחשבים ואם יש לו חיבה וזיקה למה שציינתי תתאים לו מאד ההתמחות הנ"ל.

ואל תדאג לי ידידי המנוסה,אני יודע בדיוק מה מעניין אותי במה אני טוב מה אני רוצה ללמוד ובמה להתמחות.

את המסקנות שלי בניגוד למה שאתה סובר אני לא מסיק מדוד,חבר אמא או סבתא.

אני פשוט שואל כמה עשרות בוגרים שיודעים באמת מי ומה בצורה הכי טובה והם האחרונים שיבלשטו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך זה שבטכניון לומדים 4 שנים כדי לקבל תואר B.Sc ובאונ' תל אביב רק 3 שנים (ויוצאים עם אותו תואר .. B.Sc) ? אתה יכול להסביר ?

תואר במסלול שלוש שנים למדעי המחשב מאוניבירסטה מכובדת זה די והותר בשביל לעבוד בתור מתכנת\QA\DBA\WEB

אם יש לך עצבים בשביל 4 שנים , בבקשה , מופסד לא תצא מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא, בטכניון אני כבר לא אלמד.. אני לא רוצה ללמוד במכון המעפן הזה.. אה, ולא התקבלתי לשם :]

טוב אני אשאל את השאלה בצורה אחרת..

אם אני אלמד בטכניון מ"מ המסלול של 4 שנים, או באונ' ת"א מ"מ את המסלול של 3 שנים (כי אין 4, כמו שהבנתי) אני אצא עם אותו תואר? שהוא B.Sc ? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר ראשון BA הוא שלוש שנים. תואר ראשון בהנדסה (בסוף התואר אתה גם מהנדס - שזה לא אותו הדבר כמו בעל תואר) זה 4 שנים. עד כמה שאני יודע (מידע לא מבוסס) זה בכלל המצאה אמריקאית. באירופה מהנדס זה תואר שני, באמריקה עשו מעין קומבינה ובנו תואר ראשון יותר ארוך שבסופו אתה מהנדס. יכול להיות שמדובר בסתם סיפורי סבתא. אף פעם לא וידאתי את המידע אבל אותי הוא שיעשע בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BSC יותר יוקרתי מ BA כמובן

אבל בכל זאת BA במדעי המחשב מאוניברסיטה מוכרת הוא די והותר בשביל להיות מתכנת מן השורה

העיסוק הזה בין BA או BSC הוא תפל

העיקר שתהיה מתכנת מקצועי , ותיהיה מבוקש בכל חברה , ובעתיד תוכל להיות ראש צוות ואף יותר מכך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר ראשון BA הוא שלוש שנים. תואר ראשון בהנדסה (בסוף התואר אתה גם מהנדס - שזה לא אותו הדבר כמו בעל תואר) זה 4 שנים. עד כמה שאני יודע (מידע לא מבוסס) זה בכלל המצאה אמריקאית. באירופה מהנדס זה תואר שני, באמריקה עשו מעין קומבינה ובנו תואר ראשון יותר ארוך שבסופו אתה מהנדס. יכול להיות שמדובר בסתם סיפורי סבתא. אף פעם לא וידאתי את המידע אבל אותי הוא שיעשע בכל מקרה.

אתה פחות או יותר צודק. יש כמה גירסאות ובחלקן אפילו לומדים 5 שנים. אגב יש שוני בין כל שנות הלימוד של כל סוגי התארים בין המדינות. כולל תארי הנדסאי/טכנאי. (לפחות לפי האמריקאית)

Bsc=bachler of science

BA=Bachler of arts

BE=Bachler of euducation

והרשימה נמשכת

כשהאות הראשונה היא M מדובר על master וזה תואר שני כבר.

זה לא מעניין אף אחד בתעשייה אם למדתה 3/4 שנים וגם לא מעניין אם אתה מהנדס או לא. הדבר היחידי שמעניין הוא מה למדתה וכמה טוב אתה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת BA במדעי המחשב מאוניברסיטה מוכרת הוא די והותר בשביל להיות מתכנת מן השורה

רוב מי שהולך לתארים לא רוצה להיות מתכנת מהשורה. זה הנקודת התחלה שלך שמשם אתה רוצה להתקדם האלה.

בהתאם הקורסים של התכנות הם חלק קטן מאוד מהתואר.

מצד שני אני באמת לא יודע מה בדיוק נותן 4 שנתי על פני תלת שנתי במדעי המחשב (אני יותר מתחום האלקטרוניקה). מלבד העובדה שבסופו של דבר אתה מהנדס כמובן, שזה לא דבר כזה שולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שלומד מדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב כרגע, וכאחד שמכיר הרבה מהנדסים, אני מזהיר אותך שלא רק שמהנדסים לומדים שנה אחת יותר, הם גם עושים בערך 10 שעות שבועיות יותר מסטודנט למדעי המחשב כל סמסטר, קח את זה בחשבון כי כנראה שבמהלך התואר תחשוב לפחות פעם אחת על לקפוץ מגג הבניין הקרוב P:

תדע גם שהלחץ הלימודי משפיע, ושציונים גבוהים בתואר למדעי המחשב עדיפים על ציונים נמוכים בתואר מהנדס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...