צריך טיעונים טובים לאופנוע נגד אבא ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך טיעונים טובים לאופנוע נגד אבא !

OR007

Recommended Posts

למישהו יש טיעון משכנע למה כן כדי אופנוע (50 סמ"ק) בשביל אבא שלי שלא מוכן לשמוע כלום מתוך טענה שזה

מסוכן ?! אולי איזושהי הוכחה שזה לא עד כדי כך מסוכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן גם אני אמרתי לו את זה, עד לפני שנה בנוסף לאוטו שלו היה לו גם אופנוע 50 סמ"ק בנוסף לאוטו שלו, הוא נתן אותו לעובדים

שלו מידי פעם, אבל אז חבר שלו עבר תאונה עם קטנוע 150, הוא נסע ומישהו פתח דלת והבן אדם נכנס בדלת ואף על הברך,

ריסק אותה והיה שנה וחצי בשיקום בגלל זה, הבעייה היא שהבן אדם שקל 150-160 ק"ג וכל נפילה שלו יכולה להגרם באסון

גם אם זה נפילה מהמקום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין לו פרזנטציה למה אופנוע בטוח יותר

ותבטיח לו לנסוע רק עם ווסט של משמרות הזהב

וקסדה מפלדה

מקסימום אם הוא יגיד לא קנה ג'יפה אפ אקס חבר לה גלגלים

מעוצמת הרוח אתה כבר תגיע למהירויות מדהימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בתור נהג על אופנוע כבד אני חייב להגיד לך שבגיל 16 זה לא מומלץ ! לנהוג על 50 סמ"ק.

חכה קצת תתבגר ואז תעשה רישיון.

איזה אופנוע יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני הורס...

אבל אופנוע זה כלי מאוד מאוד מסוכן.

מתי שהוא אתה תעשה תאונה וכל תאונה אתה פגיע במאה אחוז (באוטו זה פנס שבור, באופנוע זה צלעות שבורות)

יש לי חבר בגילך שנוה והוא עשה תאונה קטנה והוא בטוח שהתאונה באה זה יחסית ענין של זמן.

בת דודה שלי היתה שליחה ועשתה תאונה והיד שלה התנתקה מהמקום ובמזל התליחו לחבר לה את היד.

אבל התיפקוד שלה הוא כמובן לא מאה אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני הורס...

אבל אופנוע זה כלי מאוד מאוד מסוכן.

מתי שהוא אתה תעשה תאונה וכל תאונה אתה פגיע במאה אחוז (באוטו זה פנס שבור, באופנוע זה צלעות שבורות)

יש לי חבר בגילך שנוה והוא עשה תאונה קטנה והוא בטוח שהתאונה באה זה יחסית ענין של זמן.

בת דודה שלי היתה שליחה ועשתה תאונה והיד שלה התנתקה מהמקום ובמזל התליחו לחבר לה את היד.

אבל התיפקוד שלה הוא כמובן לא מאה אחוז

אני חייב לא להסכים.

אם מישהו מתפרע על האופנוע בלי לדעת את המגבלות של הכלי, סופו רע.

אם אתה מכיר את המגבלות, ורוכב כמו בנאדם, אין שום סיבה לא לעשות רשיון, רוב החברים שלי שיש להם רשיון(אפילו כולם...אני חושב)

מעולם לא נפגעו בתאונת אופנוע או משהו כזה...חוסר זהירות וחוסר משמעת עצמית הם האויב מס' 1 של הרוכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

רק שתדעו שהאחוזים לעשות תאונה באופנוע נמוכים הרבה יותר מאשר במכוניות (ולא בגלל שיש הרבה יותר מכוניות - נגיד ותיקחו מספר שווה).

אבל זה כן נכון שאם אתה כן עושה תאונה אז יש הרבה יותר סיכויים להיפצע בצורה הרבה יותר חמורה מאשר באוטו.

אני אישית לא הייתי צריך לשכנע את ההורים שלי כי אחי שגדול ממני ב10 שנים עשה בזמנו ל50 סמ"ק, אז חובה שהם יתנו גם לי (איזשהו חוק).

אבל יש לי עצה מצויינת בשבילך, תתחיל לאסוף הרבה כתבות מהעיתון של אנשים שנפגעו או נהרגו לא מנסיעה באופנוע, כמו

תאונה במכונית, סתם הולך רגל שנדרס, ילדה קטנה שחצתה את הכביש ונכנס בה סמי-טריילר, תאסוף הרבה, תסדר את זה

בקלסר קטן ותתן לאבא, ותגיד לו כל הזמן שאפשר להפיגע גם שאתה עולה על רכבת הרים (מיקרה הסופרלנד ברשל"צ מי ששכח)

וגם במכונית ושרכב זהיר ולא תעשה שטויות... הרבה לחץ ויתנו לך.

לגבי האופנוע: אני אישית לא אוהב שטח, יותר כביש (APRILIA RS) אבל אם אתה קונה כבר שטח אז לא DT... גועל...

RMX יהיה בחירה מצויינת.

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לCOM

חבר שלי החליק על פס של מעבר חציה וכל המרפק הלך לו

אחרי 8 חודשים של שיקום עדיין אין לו תנועה מלאה

תקנה איזה אוטו קטן יותר טוב

חוץ מזה הבנות הנורמליות לא יותר מדי מתלהבות מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לCOM

חבר שלי החליק על פס של מעבר חציה וכל המרפק הלך לו

אחרי 8 חודשים של שיקום עדיין אין לו תנועה מלאה

תקנה איזה אוטו קטן יותר טוב

חוץ מזה הבנות הנורמליות לא יותר מדי מתלהבות מזה

החבר שלך דיסלקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...