האם המארז הנ"ל שווה את המחיר ועוד כמה שאלות בעניין - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המארז הנ"ל שווה את המחיר ועוד כמה שאלות בעניין

1

Recommended Posts

http://www.pc-spot.co.il/reviews/cs318102.php

את המארז הזה מוכרים בפנדה ב372, עכשיו השאלה שלי היא מה הוא כולל, ספק? מאווררים?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=3101

האם אני אצטרך להחליף את הספק GENERIC 300WAT שלי, ואם כן לכמה ואט אני צריך בשביל עוד מאוורר ולכל הנורות של המארז?

האם המארז הזה טוב והאם הוא יתאים למחשב שלי?

המפרט שלי הוא:

ASUS A7V-E SOCKET A

ASUS FEFORCE 2\GTS V7700 PRO DELUXE 64 MB SGRAM

256*2 SDRAM 133

ATHLON 1400MHZ

FLYVIDEO98

SB LIVE! VALUE

DVD LF *16

YAMAHA 24*10*40

MODEM 56 K

USB ADSL MODEM

עכשיו השאלה היא מה המידות שלו כי לא הבנתי תמידות כפי שהם רשומות בפי סי ספוט...

והאם אפשר לקחת את המארז בלי משלוח, פשוט לבוא ולקחת,?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב האם פנדה מוכרת ואמינה? למישהו יש ניסיון איתם?

האם הם עושים בעיות עם האחריות?

ועכשיו רציתי לקנות גם כבל מעוגל להארד דיסק WD80JB שלי , איזה נתונים צריכים להיות רשומים, כי יש כבל IDE שהוא מתאים לצורב ולדיוידי, אז איך אני אדע אם הכבל שמוחרים בפנדה הוא מתאים להארד דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל הוא לא כולל ספק , מאווררים תלוי , תשאל בפנדה אם מהם אתה מתכוון לקנות.

אפשר לבוא ולקחת את המארז בלי משלוח , מידות ? חפש באתר היצרן או באתר של פנדה או משהו !

אפילו תריץ חיפוש ביאהו עם דגם המארז ותקבל פרטים....ממש לא בעיה.

בקשר לספק אי אפשר לדעת...תנסה!

מקסימום תחליף ספק...אבל תשריין כסף למקרה שתצטרך ספק חדש.

פנדה מוכרת כאמינה ? תעשה חיפוש בפורום אני משוכנע שתמצא את דעתם של רוב האנשים פה על פנדה , בהצלחה!

בעיות עם אחריות...אהמ...אולי....תעשה חיפוש.

כבל מעוגל ? שיהיה ATA100 או 133 וזהו...אין עוד מה לדעת.

מתאים גם וגם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיספיק, אבל כדי להיות בטוח עדיף לקנות ספק 350 של חברה אמינה.

Tsunami 350 או Hec 350 למשל.

סביבות ה-150-200 ש"ח נוספים.

(אם יש לך את הכסף...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש נסיון לא טוב עם ספקי 300W ג'נריים המורכבים על מערכות חזקות.

לרוב הם נשרפים דיי מהר ולעיתים כמו שקרה לי בחודש שעבר גם שורפים איתם עוד כמה חלקים בדרך.

אצלי נישרף הלוח המעבד והמקלדת.

גם כאשר הם לא מתקלקלים הם מספקים בדרך כלל מתחים לא יציבים וגורמים להרבה בעיות ולהתחממות של המעבד.

גם הנתונים שרשומים עליהים מוטלים בספק, לרוב הם לא מספקים באמת 300W אילה רק 280W ורק בפיק.

לכן לא כדאי לחסוך בנושא,תקנה ספק מחברה מוכרת.

HEC300 בהחלט מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכות מודרניות לא כדאי להתעסק עם ספקים עלומי שם. ההספקים שרשומים עליו לרוב מוגזמים, המתחים לא כל כך יציבים דבר שגורם לחוסר יציבות המערכת ובמקרים נדירים יותר לפיצוץ והרס רכיבים.

הספקים של HEC לא כל כך יקרים, והם הרבה יותר טובים מהספקים הגנריים.

בנוגע לכבלים מעוגלים, לפני שתקנה אותם שיהיה לך ברור שהם פוגעים בביצועים. אני לא יודע עד כמה זה משמעותי, אבל בהחלט יש פגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכות מודרניות לא כדאי להתעסק עם ספקים עלומי שם. ההספקים שרשומים עליו לרוב מוגזמים, המתחים לא כל כך יציבים דבר שגורם לחוסר יציבות המערכת ובמקרים נדירים יותר לפיצוץ והרס רכיבים.

הספקים של HEC לא כל כך יקרים, והם הרבה יותר טובים מהספקים הגנריים.

בנוגע לכבלים מעוגלים, לפני שתקנה אותם שיהיה לך ברור שהם פוגעים בביצועים. אני לא יודע עד כמה זה משמעותי, אבל בהחלט יש פגיעה.

אם יש פגיעה, אז יש פגיעה ברגע שמדובר בדיסקים קשיחים ישנים (ATA 66 או יותר ישנים) והפגיעה היא מינורית ביותר

ובדיסקים קשיחים מהירים יותר, כבלים מעוגלים אפילו יותר טובים, ומספקים ביצועים יותר טובים מהרגילים, שוב פעם, באופן מינורי.

אגב, אני יכול להשיג ספק 380W (ג'נרי) מחבר, האם זה יספיק בשביל להפעיל את המחשב באופן יציב יחד עם המנורות היפיפיות הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דיבורים של אנשים עם הרבה מאוווררים ותאורה כאן בפורום אני מתאר שכן. אל תקח את זה כתשובה מוחצת ונסה ליצור קשר עם מישהו שניסה את המארז כמו כותב הכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...