קילומבו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קילומבו

IG

Recommended Posts

אני רוצה להזמין מקילומבו, אבל מתלבט מאיזה סניף... יש אחד בחיפה ואחד בת"א.

למישהו הייה ניסיון עם אחד מהסניפים האלה? אני רוצה לדעת איך השרות בהם ומה זמני המשלוחים (כמה זמן לוקח להם להוציא משלוח...)

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי נסיון עם משלוח, אבל היה לי נסיון עם קניה בסניף עצמו, בתל אביב.

שני המוכרים היו נחמדים, ללא ספק היה להם ידע בנושא, הם נותנים לך לשמוע כל אוזניה שאתה רוצה לשמוע בלי לעשות בעיות, באופן כללי חוויה טובה. אני לא יודע איך הם מבחינת אחריות וכאלה כי לא היו לי בעיות עם האוזניות בינתיים (HD555).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון בקניה מסניף חיפה- גם גיטרה וגם . היתה לי בעיה בגיטרה והחליפו לי אותה, יש להם מוכרים נחמדים ושירות מעולה וגם מחירים הוגנים- הדבר היחידי הוא שהם מחזיקים מלאי מוגבל (לפחות במחלקת גיטרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונה אצלם כל כמה שנים בסניף חיפה אוזניה חדשה של סנהייזר. המוכרים מבינים עניין ונותנים להתנסות חופשי במוצרים, סה"כ די התרשמתי. אני אוהב חנויות שהמוכרים מבינים על מה הם מדברים. אין לי מושג לגבי מימוש אחריות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלהם את הסנהייזר שלי, כשהמגעים ניזוקו מימשתי אצלהם את האחריות (דרך איש קשר של סנהייזר), טיפול מהיר ויעיל ושירות אדיב.

(את האוזניות הזמנתי דרך האתר, אין לי מושג מאיזה סניף זה נשלח אלי, את האחריות מימשתי בסניף בחיפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלהם של סנהייזר אחרי שנה + הן נסתמו לי (CX300) שלחתי לתיקון\ניקוי והן חזרו רק אחרי חודש שבהתחלה הם אמרו מקסימום שבועיים ....

הם תרצו את זה בחגים\טכנאי חולה וכל מיני , זה לא צריך לעניין אותי מקסימום שיגידו שזה לוקח חודש ולא למרוח אותי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון, באיזה סניף הוא מימש את האחריות..

לדעתי זה לא ממש משנה בכל מקרה, האוזניות נשלחות לאותו יבואן בסופו של דבר, לא משנה במיקום הסניף.. (תקנו אותי אם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי נסיון עם משלוח, אבל היה לי נסיון עם קניה בסניף עצמו, בתל אביב.

שני המוכרים היו נחמדים, ללא ספק היה להם ידע בנושא, הם נותנים לך לשמוע כל אוזניה שאתה רוצה לשמוע בלי לעשות בעיות, באופן כללי חוויה טובה. אני לא יודע איך הם מבחינת אחריות וכאלה כי לא היו לי בעיות עם האוזניות בינתיים (HD555).

אני קניתי מהם והמוכר לא רצה לתת לי לשמוע , רק מה שהיה פתוח, רציתי ללכת על ה HD515 אבל בגללו קניתי את ה EH350 ועד היום אני מתחרט בגלל זה.

אגב GALZ איך האוזניות שלך מבחינת איכות שמע ונוחות על האוזן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, תודה לכולם.

אומנם הקנייה שלי נדחתה (הצלחתי לתקן את האוזניות הישנות :yelclap:), אבל כשאני אחליט לקנות את האוזניות, כבר יהייה לי המידע לגבי החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהם והמוכר לא רצה לתת לי לשמוע , רק מה שהיה פתוח, רציתי ללכת על ה HD515 אבל בגללו קניתי את ה EH350 ועד היום אני מתחרט בגלל זה.

אגב GALZ איך האוזניות שלך מבחינת איכות שמע ונוחות על האוזן ?

באיזה סניף זה היה?

כי בשבילי פתחו HD555 וגם עוד סוג שהוא חשב שכדאי לנסות ולא אהבתי בסוף... אולי נפלת על יום רע.

אני מאד מרוצה מהאוזניות.

מבחינת נוחות, הן ממש טובות. לפעמים אני יושב איתן שעתיים+ על הראש וכמעט שלא מרגישים אותן, למרות שהן ממש גדולות. הכריות גדולות ככה שהאוזניים חופשיות בפנים ולא נהיות אדומות\כואבות אחרי הרבה זמן איתן על הראש.

מבחינת איכות שמע, גם כן מעולות. כשאני מחבר אותן למערכת היקרה של חבר שלי זה נשמע חלום, וגם במחשב שלי הן נשמעות הרבה יותר טוב מהPX100 שיש לי לנגן הנייד ומהATP3 שלי.

הבעיה היא שהכרטיס שלי פשוט לא ראוי להן. אני צריך לשדרג אבל אני דוחה את זה כל הזמן.

מאז שקניתי אותן התחלתי לחפש קבצי בפורמטים lossless ולעשות ריפים בwav :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שכנעת אותי

נראה לי שאני אמכור את שלי ואשדרג ל 515 או 555 בזמן הקרוב

ה EH350 נשמעים מעולה אבל מכאיבים לאוזניים אחרי שעה של הקשבה.

כמה זמן אחרי הקנייה הייתי בדיזינגוף סנטר (שם קניתי אותן) ופגשתי את אותו בחור שמכר לי אותן (בחור רוסי , לא זוכר שם)

סיפרתי לו על הבעיה שלי והחצוף הזה אומר לי פתאום שחבל שלא אמרתי קודם, ה EH350 לא מיועדות לשמיעה ביתית

אלא ל DJ וכאלה!!!!!!

רציתי לתקוע לו את האוזניות בגרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...