האם ניתן להעתיק בצורה כלשהיא בבגרות?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להעתיק בצורה כלשהיא בבגרות??

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שיתפו אותך?? אתה מחביא את הMP3 איפשהו מעביר את הכבל של האוזניות בתוך החולצה אל תוך הכובע גרב ומחבר לאוזניים ושם בתוך השרוול עמוק את השלט כל פעם שתרצה להעביר תלחץ קדימה\אחורה תלחץ על היד וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אין דרך לגלות ובבגרות נגיד בהיסטוריה זה קטלני...

בבגרות בהיסטוריה אתה לא צריך להעתיק, גם ככה זה נורא קל, חוץ מזה שהיסטוריה ממש, אבל ממש, לא שווה את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני בעד זה שזה לא בסדר להעתיק בבחינות באוניברסטיה.

אבל בתיכון זה שונה, מכריחים אותך ללמוד מקצועות שכלל לא מעניינים אותך ושכנראה כמה ימים אחרי הבחינה כבר תשכח את הכל.

ניקח לדוגמא את תנ"ך, נאמר ואני ארצה ללמוד הנדסאות חשמל בעתיד, מה הקשר בין זה לבין תנ"ך.

למה שזה יכשיל אותי מללמוד מקצוע שכלל לא קשור אליו, במקרה כזה אם יש לך אפשרות תעתיק, אבל לא בצורה קיצונית כמו להביא מכשיר הקלטה או רדיו שמשדר. פשוט לשאול את החבר שאלה קטנה, או לכתוב על איזה פתק קטן דברים שירעננו את זכרונך במידה ואתה שוכח מהלחץ.

לרוב במקרים כאלה הבוחנים לא יתייחסו ברצינות וגם אם כן הם יזהירו אותך וזה צריך להיות תמרור העצור שלך.

אבל זה פשוט לא נכון שמקצועות שלא מעניינים אותי\לא יהיו קשורים לחומר שאני אלמד בעתיק יכשילו אותי בהמשך החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה רק דוגמא... ותתפלא אבל יש אנשים שממש לא מתמצאים בחומר הכתוב בתנ"ך

הנקודה שלי היא שלא צריך להכריח אדם ללמוד מקצוע מסוים אם אין בכוונתו להמשיך איתו בהמשך החיים, כמובן שאני בעד זה שילמדו את כל מקצועות החובה שמלמדים היום אבל שישנו את שיטת הבגרויות כי היא פשוט לא הוגנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... כמה שזה ישמע לכם בטח מוזר ולא יאמן (NOT) למנהלים בHWZONE אין משרד, אין עובדים תחתם ואין מזכירה... לולא המפגשים היה יכול להיות שGHOST DOGG היה סתם כונאפה בת 12 שהיא RAPPER-WANNABE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...