איך המארז+ספק הזה? תקציב עד 600 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המארז+ספק הזה? תקציב עד 600 ש"ח

eXquiZz

Recommended Posts

וואי חח סוף סוף נירגעתי קצת חשבתי שזה הבדל משמעותי ועשיתי טעות

כשהזמנתי את המחשב המוכר אמר לי ש- PP500W יותר טוב לכן הזמנתי אותו...

בכל מקרה כדי לי להוסיף 50-60 ש"ח ולקנות מאורר לאפולו? כאילו יהיה שווה להוסיף לו מאורר מקדימה או איפשהו בתוך המארז?

אם שווה להוסיף אז איזה מאורר כדי לקנות מ-Foxpc ב-60 ש"ח גג ואיפה לשים אותו במארז?

הבעיה שלא ראיתי באתר מאורר של זלמן, יש איזה סוג שאני מכיר שילדים ממליצים אבל את שאר דגמי המאוררים של החברות השונות אני לא מכיר כל כך...

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי חח סוף סוף נירגעתי קצת חשבתי שזה הבדל משמעותי ועשיתי טעות

כשהזמנתי את המחשב המוכר אמר לי ש- PP500W יותר טוב לכן הזמנתי אותו...

בכל מקרה כדי לי להוסיף 50-60 ש"ח ולקנות מאורר לאפולו? כאילו יהיה שווה להוסיף לו מאורר מקדימה או איפשהו בתוך המארז?

אם שווה להוסיף אז איזה מאורר כדי לקנות מ-Foxpc ב-60 ש"ח גג ואיפה לשים אותו במארז?

הבעיה שלא ראיתי באתר מאורר של זלמן, יש איזה סוג שאני מכיר שילדים ממליצים אבל את שאר דגמי המאוררים של החברות השונות אני לא מכיר כל כך...

תודה רבה על העזרה

כמו שאמרתי לך 4 פעמים בנוגע לספק, ועם זאת אתה המשכת לשאול שוב ושוב : אין ביניהם כזה הבדל גדול, חוץ מזה שברוב המקרים ה-FSP זול יותר ב-60-80 שקלים, שזה יכול להיות משמעותי (זה התקציב של הוספת מאוורר חזק למארז).

מה זה "שווה להוסיף מאוורר למארז"?

תמיד כדאי להוסיף אמצעי , השאלה זה אם צריך את זה ואם אתה יכול להרשות לעצמך.

מאוורר מצוין בתקציב שלך זה ה-ZALMAN F3 (שזה גם התשובה לשאלתך) באורך של 120 מ"מ. עם זאת קח בחשבון שהוא משמיע אוושת אוויר קלה כשהוא עובד. מאווררים שקטים וחזקים (שעולים כמעט כפול מהזלמן) הם המאווררים של SCHYTE שהם חזקים וחרישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק רציתי להחליף אותו אבל המוכר אמר לי שהם מרכיבים את המחשב ובכל זאת הוא שאל אותי מה אתה רוצה להחליף אמרתי שאני רוצה לשנות את הספק ל-Fsp 450W והוא אמר לי שהספק של 500W יותר טוב ממנו וכדאי לקחת אותו.

וזה המאורר שראיתי הרבה ילדים ממליצים עליו , ה-zalman F3 ..

היתכונתי אם כדי להוסיף מאורר למארז זה אם שווה להשקיע את ה-40-50 ש"ח האלה ולהוסיף אותו או שזה לא כל כך נחוץ ומיותר לחלוטין.

בכל מקרה אם אני אקנה, אני רוצה לשאול אותו כשאני הולך אליו לחנות ומקבל בעז"ה את המחשב אם יש לו את המאוררים בחנות עכשיו , כאילו במלאי בחנות, שהמלצתם לי ואם כן אז הוא יוסיף ואם לא אז לא נורא אני לא אקנה,הכל תלוי.

אז איפה כדי להוסיף את המאורר? באיזה מקום של המארז?

מקדימה?

דרך אגב- חשבתי שהמאוררים של SCHYTE לא כאלה טובים מפני שאני לא מכיר את החברה, אני חשבתי שזלמן היא בין הטובות.

לדעתי אחד מהמאוררים שהמלצתם לי יספיקו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על העזרה

רק רציתי לשאול שאלה אחרונה, המאורר של Apollo שבצד עם הלד מאורר את הכרטיס מסך נכון? המאורר שלו טוב וכך יקרר את הכרטיס מסך HD4850 מעולה?

או שזה סתם מאורר לא כל כך טוב?

ואת מה המאורר שמאחורי הספק מאורר?

ולגבי המאורר שאולי אני אשים מקדימה, את מה הוא מאורר? איזה חלק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר קצר ותמציתי , המאווררים שמגיעים עם המארז אמורים לקרר די טוב את הרכיבים , העניין פה בד"כ הוא לא איזה מאוורר מקרר מה אלא זרימת אוויר טובה במארז , המאוורר הקדמי מכניס אוויר קר מקדימה , האוויר מתחמם מארז עולה למעלה ואז המאוורר שלמעלה מוציא אותו (וגם המאוורר שעל הדלת) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ובוא נגיד אני לא אוסיף עוד מאורר

אז מי יכניס אוויר? הרי אמרת שהמאורר שלמעלה והמאורר שבצד, בדלת מוציאים את האוויר אז מי מכניס?

והמאורר שלמעלה התכוונת שהוא מאחורי המארז נכון? מפני שכשהייתי שם וראיתי את המארז ראיתי מאורר שליד הדלת ומאורר שמאחורי המארז לזה התכוונת?

ובכללי זרימת האוויר של המארז טובה אפילו שאני לא אוסיף את המאורר?

סתם שאלה, כמה אחוזים הקולר מאסטר 690 טוב מאפולו?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הסיבה למה צריך מאוורר שיכניס אוויר (אחרת לא יהיה שום מאוורר שמכניס אוויר ולא תהיה זרימת אוויר חיובית) , לפי דעתי אתה לא צריך אלא חייב להוסיף עוד מאוורר ...

בקשר לשאלה השנייה אין לי תשובה מדוייקת לתת לך , אבל לפי דעתי אין שום מארז שנותן ביצועים ביחס למחיר בטווח המחירים שלו (3 מאווררים , מרווח פנימי גדול , הכל TOOLESS , מערכת מעולה לסידור חוטים , קליפסים מובנים לסידור חוטים , גומי למניעת זעזועים לספק , תופסנים לדיסקים הקשיחים עם בולמי זעזועים, אופציה עד 7 מאווררים,2 פילטרים למאווררים, ואפילו סט של 30 ברגים להברגות במדה ותרצה לדבוק בשיטת ההברגה ) במחיר של 415 ש"ח זו מציאה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע תיהיה לי בעיה בזרימת האוויר אם אני לא יוסיף מאורר? המארז יהיה חם? הרי אף אחד לא מכניס אוויר...

ומכל מה שרשמת למטה המארז שנותן ביחס למחיר שלו כמו ה3- מאוררים, מרווח פנימי גדול וכל זה..

מה מכל הדברים שרשמת יש ל-Apollo ?

תודה כל העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כו לפי דעתי צרך מאוורר יכניס אוויר בכל מקרה (זו הסיבה למה המחיר הכללי על המארז קופץ לאזור ה 370-380 ש"ח ואז כבר אפשר לשקול אופציות יותר טובות בתוספת קטנה) , ה APOLLO גם TOOLESS , עם חלון שקוף , 2 מאווררים , דלת קדמית נפתחת ...

יש גם את המארז של NZXT ה ALPHA שהוא גם מארז לא רע בכלל במחיר יותר זול של 270 ש"ח

http://tms.co.il/product/5113

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תיהיה לי בעיה בזרימת האוויר? המארז יהיה חם?

ולאפולו אין מערכת מעולה לסידור חוטים , קליפסים מובנים לסידור חוטים , גומי למניעת זעזועים לספק , תופסנים לדיסקים הקשיחים עם בולמי זעזועים?

ומזה פילטרים למאוררים ו-Tooles ?

מבין כל מה שאמרת בתכונות של הקולר מאסטר מה התכונות החשובות שצריך אותם?

והייתי יכול לקנות את ה-Alpha אבל המוכר המליץ לי על האפולו שהוא יותר טוב וכדאי לכן בחרתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לפי דעתי המארז יהיה חם , כבר אמרתי לך פעמיים שאתה חייב מאוורר שיכניס אוויר , כפי שאפשר לראות בביקורות על המארז

http://techgage.com/article/nzxt_apollo/4

חסרים לו "הפינוקים שיש לCM690"

פילטרים למאווררים אלו כיסויי פלסטיק עם רשת שמונעים מהמאווררים שמכניסים אוויר להכניס אבק למארז

עוד אופציה שאולי לא שקלת היא ה ANTEC 300 , גם מעולה למחירו אבל גם לו צריך להוסיף לפחות מאוורר אחד מקדימה ...

http://www.gamingshogun.com/Article/1718/Antec_300_Gaming_Case_Review.html

http://tms.co.il/product/5714

http://skypc.co.il/pl_product~THREE-HUNDRED~6~0.htm

לא יודע באיזו חנות הזמנת אבל ב 300 ש"ח ב SKYPC זו מציאה של ממש ... (במחיר של ה APOLLO אתה מקבל מארז מעולה עם 3 מאווררים) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר יצרו את המארז לא חשבו כאילו על זרימת אוויר נכונה? זאת אומרת למאוור שיכניס אוויר?

כאילו לא סתם ככה יצרו אותו בלי איזשהוא אוויר שיכנס לא?

חשבתי על ה- 300 אבל אין להם את זה ב-FOXPC ...

האנטק יותר טוב מהאפולו בהרבה?

עד כמה האפולו יכול להכיל מאוררים?

ולגבי הבולמי הזעזועים,הם בולמים כשהמארז פתאום נופל? או סתם פתאום כשהחלק מתנדנד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין , היצרן בוחר לבד האם להכניס את כל המאווררים למארז או להשאיר מקום לצרכן להוסיף מאווררים נוספים (מה שבסופו של דבר מוזיל את העלות הכללית של המארז)

כשדיברתי על בולמי זעזועים התכוונתי לזה שכאשר הדיסק הקשיח עובד הוא פחות רועד ולכן גם פחות נשמע ...

ANTEC ידועים באיכות הבנייה שלהם , לפי דעתי הוא יותר טוב מהאפולו , אתה יכול לבצע קומבינה קטנה , לקנות את המארז ב SKYPC ולהביא אותו ל FOXPC לצורך הרכבה , בכל מקרה מה שאני הייתי עושה זה מוסיף עוד 50-70 ש"ח וקונה את ה CM690 , לי יש אותו ואני מאוד מרוצה ממנו ...

ה APOLLO יכול להכיל עד 3 מאווררים , ה עד 6 , ו CM690 עד 7 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...