החזרת החטופים- הצד הפוליטי. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החזרת החטופים- הצד הפוליטי.

Pika007

Recommended Posts

תגיד את זה לכל העולם שכשהוא פותח חדשות ורואה ישראל, בד"כ מה שהוא יראה זה שכונות מופצצות בג'נין, מחסומים בגדה, ומצור בעזה.

זה ממש אחלה יחסי ציבור למדינת ישראל.

אז הנה counter- פרסום לזה. יותר טוב מכלום.

זו לא מלחמה ולא נהרגים אנשים, זה לא מעניין את העולם.

יש על זה ידיעות פה ושם (בלי לחפש יש ב latest headlines של הפיירפוקס ואיזה טור אוהד ב NYC)

האירוע הבודד הזה רחוק מלהשפיע על דעת הקהל העולמית..

שוב, יותר טוב מכלום. הערבים לא הטו דעות רבות ביום.

אגב, אני לא היחיד שרואה את זה ככה (אפילו שזה לא ממש אובייקטיבי מבחינתם):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3569219,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם בישראל היו חכמים היו מזריקים לסמיק קונטאר ושאר המחבלים איזה נגיף איידס או חיידקים קשים גורמי מחלות, שהוא ימות חודש חודשיים אחרי העסקה ממוות "טבעי" והלוואי ידביק עוד 10 אלף בדרך. תסתכלו איך נראים מחבלים שאצלנו בשבי...שמנים מסריחים מפוטמים ומטפלים בהם עם כפפה של משי ביחס לבהמות שמחזיקים בחיילים שלנו..רק מראה לכם את ערך החיים בעינהם - אצלהם המוות קדוש יותר מהחיים.. גם כן פרמיטיבים יש להשמיד את הגזע המטונף הזה מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו צרכים להרוג את סמיר קונטאר ואל תגידו לי עכשיו צלב אדום.

הבן אדם רוצח ועם זה היה בארצות הברית הם היו הורגים אותו.

עם נהרוג אותו הצלב אדום לא יוכל להגיד כלום כי אנחנו לא מתעללים או משהוא.

זה פשוט דין מוות לרוצח שרצח במדינת .

היו צרכים להזריק לו רעל בזמן שקיבלנו ארונות כי בשלב הזה עדין לא נתנו אותו.

ואז זה היה נחשב לעונש מוות רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין כזה דבר עונש מוות בישראל, לטוב או לרע :s07:

יש כזה דבר עונש מוות בישראל במקרים חריגים.

ועם לא היה אפשר לחוקק בשניה.

וגם לא חייבים הסברים לצלב המסריח הזה למה אנחנו הורגים רוצח שרצח אבא לעני הבת שלו.

ומחץ לילדה בת ארבע את הגולגולת..!

פשוט מזעזע איך שיחררנו אותו תמורת גופות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

ימח שמו אמן!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזה דבר עונש מוות בישראל במקרים חריגים.

ועם לא היה אפשר לחוקק בשניה.

אתה כזה ילד קטן באמא שלי.

עזוב את זה שאין עונש מוות במדינת (מלבד פושעי מלחמה נאצים, וגם זה לדעתי כבר לא תקף)...

לחוקק חוק כזה בשניה?

תגיד לי.. אתה .. מה אתה??

ובכלל, דעות פוליטיות ואדיאולוגיה זה אחלה של דבר (לא משנה באיזה "צד" אתם), אבל חלאס להיות ילדים קטנים.. באמת.. אתם רוצים לכתוב תדעה שלכם? תכתבו כמו בני אדם, לא כאילו הרגע סיימתם תיסודי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כול פעם נדהם מהגועל הרב שהערבים האלה מעלים בי שוב ושוב ושוב... כול פעם זה שובר שיא חדש. איך "אנשים" עם טיפת שפיות יכולים להעריץ אדם אשר הרג באכזריות כה גדולה ילדה קטנה?!?@?!?!?!?

זה מסוג הדברים שגורמים לך לחשוב אם אתה רוצה בכלל שלום עם חיות כאלה היי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לכל הרוחות אתה חיי? הם מעריצים אותו בגלל שהוא עשה את זה.

לא נראה לי....הם רואים בו לוחם חירות למען העם הפלסתיני,שנשלח למשימה לחטוף אזרחים (זאת היתה המטרה שלו-לחטוף אזרחים ישראלים לצרכי מיקוח),אבל נתפס ע"י הציונים וישב 30 שנים בכלא.על הישראלים שנרצחו הם לא מתאבלים כמובן כי הם שונאים אותנו.אבל אני לא מאמין שהם מעריצים אותו בגלל שהוא רוצץ לילדה בת 4 את הראש.יתכן שהם מאמינים שאלו שקרים של הציונים-האנשים האלו גדלו על שטיפת מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט לא יודעים מה הוא עשה

עד כמה שהם יודעים הוא נתפס במשימה נעלה נגד המשטר הציוני הכובש

הם לא יודעים אבל שהוא הרג שוטר והרג אב ואת הבת שלו

שטויות.

מה נראה לך שהם מטומטמים שתלושים מהמציאות? הם לא רואים טלוויזיה? אין להם אינטרנט?

תן לי לחדש לך - הם לא כמו שאתה מדמיין, אלה אנשים מתקדמים ולא כמו הבדויים שחיים באוהל בנגב ובקושי יש להם מים זורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, נמאס לי לראות את התגובות בנושאים הפוליטיים לגבי המצב של המדינה. כל מי שמגיב "כל החכמים יילכו מכאן, מדינה מושחטת שלטון של מושחטים" תפסיקו לבלבל תמוח אתם הטיפשים והערסים והאפסים שלא הצליחו לרדת מהארץ. תפסיקו להתלונן, ובמקום לשבת על התחת ולדאוג לעצמכם לכו ותעשו עם עצמכם משהו! לעזאזל תשאפו להגיע גבוה כמה שיותר. תשאפו להנהיג, תשאפו לשנות תשאפו להחליף תשאפו לעשות טוב. אני יודע שאני שואף לשם, השאיפות שלי הן להגיע כמה שיותר רחוק בדרג הצבאי ואח"כ מדיני. אתם לעומת זאת יושבים ולא אכפת לכם, כל שאכפת לכם זה מהמעמד שלכם. מי אתם? אתם בדיוק כמו אלו שמחממים את הכסאות בכנסת. בדיוק כמו אלו שמרכיבים את הממשלה שאתם מדברים עליה. לא קראתי מעולם תגובה של מישהו ששואף לשנות, ששואף לעשות משהו בנידון. למה לא? אם הדימוי העצמי שלכם כל כך נמוך ואתם חושבים שאתם פחות מוצלחים מעמיר פרץ (סליחה כן, אבל אתה אפס מר פרץ) אז לכו למוסד לרפואת הנפש. כי יש לכם בעיה מאוד מאוד קשה.

ולגבי הנושא של החטופים, (לא שבויים אדיוט, כאשר אתה קורא להם שבויים אתה הופך את חיזבאללה לארגון רשמי לגיטימי. צר לי אך הוא ממש לא כזה) עסקה מטופשת כל כך, נמאס לראות אוטובוסים של אסירים בטחוניים חוזרים לשטחים. נמאס לראות חגיגות בלבנון ובעזה. נמאס נמאס נמאס. אולמרט הפתאטי הזה צריך להתאבד ודחוף. אני מקווה שהוא יירקב כמה שנים בכלא ויישב בתא עם הר אדם שינקום בו על כל מה שהוא עשה במלחמת לבנון השניה. אדם שפל חסר אחריות, פשוט אדיוט. אין מה לומר יותר, ומה שעצוב זה שהאידיוט הזה יושב בראשנו. אנחנו צריכים מנהיג חזק כוחני שידאג למנות שופטים ראויים לבתי המשפט, שיידאג לשרים ראויים לצידו. שיעיף תמדינה הזאת קידמה לעזאזל, כל כך הרבה שכל כל כך הרבה אנשים מוכשרים כל כך הרבה כסף ואף אחד לא קם ומנצל את זה בצורה סבירה. ואני לא מדבר על טובה, פשוט מאוד הניצול של מה שיש בידנו גרוע! מאוד!

זהו, מי שלא רוצה לקרוא שלא ייקרא... כנראה הוא אחד מהאפסים הפלצנים שחושבים על התחת של עצמם ולא מסוגלים לגלות שייכות לעם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שמאד תצליח בחיים מר.אוהב-לקלל-אנשים-כי-אין-להם-את-אותה-הדעה, אבל לצורך העניין דיבורים לחוד ומעשים לחוד, שתעשה משהו עם החיים שלך תוכל להטיף לאנשים על דרך החיים שלהם.

בכל מקרה, מי אנחנו? אנחנו מעמד הביניים+ אלו שמממנים את המשכורות והפנסיות המגוכחות והמושחטות של חברי הכנסת וחברי הממשלה, אנחנו אלו שמשלמים על הלשכה + + מזכירה של נשיאנו הנערץ אדון משה "אוהב לגעת בצעירות" קצב, אנחנו אלא שתקועים במחסומים בטיזנאבוק כדי שמתנחל יוכל להקים יישוב בלתי חוקי כי הוא מאמין שזאת הדרך ובסופו של דבר אנחנו העם ולצערנו גם אנשים כמוך שאוהבים לנבל את הפה בלי סיבה מספקת וללא התגרות הם חלק מהעם.

ולדעתי לא אנחנו הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...