E3 2008 הדיון הרשמי - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E3 2008 הדיון הרשמי

stone cold

Recommended Posts

יופי אבל הראו רק סרטון של GOD OF WAR 3 והוא כנראה לא קרוב לסיום

טוב נגמר

MAG שאפתני מאוד אם 256 שחקנים למפה

חלק מהמשחקים בתערוכה הוצגו כמה פעמים

לא מלהיב במיוחד אבל לא יתרכזו בקזואל שזה משב רוח רענן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי מה שסוני הציגה היה כמו משב רוח רענן

לא מה שMS ונינטנדו הציגו

אני לא תומך בנינטנדו שהם מאכזבים

אני רק מקווה שההצלחה במכירות חומרה תזרים עוד משחקים נורמליים למכשיר כמו שקרה בDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, לטעמי microsoft הטילו פצצת ענק ועשו רעש גדול, עד כדי כך שלא מעט מהאנשים איתם דיברתי נתנו את הכתר ל-MS ואחד אפילו אמר "סוני יכולה לקפל את המזוודות".

MS פשוט קונה את הדרך שלה לתוך השוק (ובחוכמה לצערי):

Portal* עם שלבים חדשים? יקיר תעשיית המשחקים?! זה יביא המון קהל

*Rockband 2 שוב פעם בלעדי לחודשיים לאקס בוקס, פשוט נורא לנו, אבל חכם מצידם

*Fable2 בלעדי

*GOW2 שכמובן בלעדי עם גרפיקה שתפיל אתכם מהכיסא

* עוד הסכמים על סרטים

* בנג'ו קזואי המקורי ל-XBLA

* סטאר אושן (Star Ocean בלעדי יחד עם המקורי ל-XBLA)

* וגם Geomatry Wars 2 עם קואופ ל-4 שחקנים

* ולבסוף FFXIII לבוקס, גם אם זה יבוא על 100 דיסקים זה עדיין הורג לסוני משחק בלעדי שהיה מוכר טונה של קונסולות, אני ממש מתלבט אם שווה לרכוש סוני 3 (יש דברים בלעדיים שאני מאד רוצה לשחק אבל זה כבר נהיה ממש מעט ...)

כמו כן תראו את הלינק הזה http://forum.vgames.co.il/content.php?do=view&f=51&id=2568 .... מיקוסופט עושה עבודה פשוט מעולה, שוב , לצערי

עכשיו כל זה נאמר לפני המסיבות של ונינטנדו ובעוד שסוני החזירו לי קצת מהאמון בזה שהם יצליחו להתחרות ב-MS זה משהו שחלה עליו חובת ההוכחה.

בעוד שהתחושה שלי ש-MS ניצחה בנוק אאוט קצת התפוגגה, עדיין אני חושב של-MS יש line up מדהים שמבחינתי אוכל את כרגע בלי מלח (ואני רוצה שסוני תנצח ...) כל כך חבל .... יאללה שסוני יוכיחו לי אחרת - אני מחכה!

בנוגע לווי - אני מקווה שהבקר המשופר יביא איתו קצת משב רוח מרענן לווי בדמות משחקים קצת פחות קאז'ואלים (מישהו אמר שוטרס?)

איזה כיף, עוד משחקים לאימא שלי...

משחקי קזואל זה לא משב רוח רענן, זה ענני הסערה שיהרסו את תעשית המשחקים

זו ממש טעות, קהילת ההארד קור היא כאין וכאפס לעומת כמות השחקנים שמשחקים קאז'ואל או משחקים קצת יותר קלילים ממה שאנחנו כאן אוהבים, תאמין לי, הכסף הגדול באמת נמצא שם ואני לא משוחד, כמוך אני אוהב הארד קור!

עוד כמה דברים:

1.) בנוגע לוורהמר, אני יודע שהשם EA ירד ממנו, עכשיו mythic (מפתחי ה-MMO) מסבירים שזה כי EA נותנים להם חופש פעולה, אבל מאד יכול להיות שיש כאן קצת יותר תוכן ועם הזמן נגלה שיש כאן יותר מסתם "נותנים חופש פעולה"(כרגיל), אבל זו רק השערה.

2.) Dead Space לטעמי נראה סתמי + העובדה ש-EA יודעת להרוס רעיונות טובים. בוא נחכה ונראה, הלוואי שיהיה משחק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיזר של GOD OF WAR III

http://www.gametrailers.com/player/36414.html

תראו, לטעמי הטילו פצצת ענק ועשו רעש גדול, עד כדי כך שלא מעט מהאנשים איתם דיברתי נתנו את הכתר ל-MS ואחד אפילו אמר "סוני יכולה לקפל את המזוודות".

MS פשוט קונה את הדרך שלה לתוך השוק (ובחוכמה לצערי):

Portal* עם שלבים חדשים? יקיר תעשיית המשחקים?! זה יביא המון קהל

לא קצת נסחפת עם ההגדרה?

פורטל הוא משחק גאוני שנמאס מהר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד בעקרון שאין הכרזות כל כך גדולות בתערוכה השנה ואין שינויים ודברים מרחיקי לכת.

בסה"כ היו הרע במיעוטו והצליחו להביא כמה שיותר כותרים מעניינים בעוד ונינטנדו נשארו מאחור עם דברים די זניחים. הדבר היחידי שצורם לי הוא שאין לי PS3 לשחק ב-GOW3. כי אם יש משחק יחידי שאני מוכן לשחק בו במשך שנה שלמה הוא המשחק הזה. טוב נו, נסתפק ב GOW2 ל-360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראיון אם מיאמוטו הוא אמר שהצוותים של זלדה ומאריו עובדים קשה

והם ינסו להוציא עוד מאריו וזלדה לWII אבל זה לוקח מינימום שנתיים לפתח

בכל מקרה לפחות היו מראים משחקים פשוטים יותר שחלקם כבר בפיתוח מתקדם

חבל אבל תערוכה מאכזבת

אבל אולי אם רוקסטר עושה לDS

היא תיתן אהבה גם לגרסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיזר של GOD OF WAR III

http://www.gametrailers.com/player/36414.html

לא קצת נסחפת עם ההגדרה?

פורטל הוא משחק גאוני שנמאס מהר מאוד

לאיפה שאני פונה אני רק שומע כמה זה משחק מדהים, אולי זה קשור לעובדה שהוא קצר ואז נשאר טעם לעוד אבל תשאל סביב, תסתכל על ביקורות, בכל מקום מדברים עליו כעל "חויה חדשה", "מרעננת", "תביאו עוד" וכו' וכו'. אני באופן אישי לא כל כך נסחף, אבל נראה לי שהרבה אחרים יסחפו כתוצאה מההכרזה הזו

כהערת אגב: אני מכיר לא מעט זוגות ששיחקו את זה יחד עם האישה והנשים נהנו שחבל על הזמן עד כדי כך שמדברים על זה כשנפגשים, כידוע לך אין הרבה משחקים כאלה (שנשים מתעניינות בהם, בייחוד ממבט ראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיפה שאני פונה אני רק שומע כמה זה משחק מדהים, אולי זה קשור לעובדה שהוא קצר ואז נשאר טעם לעוד אבל תשאל סביב, תסתכל על ביקורות, בכל מקום מדברים עליו כעל "חויה חדשה", "מרעננת", "תביאו עוד" וכו' וכו'. אני באופן אישי לא כל כך נסחף, אבל נראה לי שהרבה אחרים יסחפו כתוצאה מההכרזה הזו

כהערת אגב: אני מכיר לא מעט זוגות ששיחקו את זה יחד עם האישה והנשים נהנו שחבל על הזמן עד כדי כך שמדברים על זה כשנפגשים, כידוע לך אין הרבה משחקים כאלה (שנשים מתעניינות בהם, בייחוד ממבט ראשון).

אני חוזר, המשחק גאוני ומאתגר בשלבים הראשונים אבל אחרי שסיימת לא נראה לי שתחזור לשחק בו

וזה שנשים מתחברות למשחק לא הופך אותו למשהו מיוחד.

להיפך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...