מחשב לא נדלק מידי פעם. נדלק רק אחרי ניתוק מהחשמל וחיבור מחדש. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק מידי פעם. נדלק רק אחרי ניתוק מהחשמל וחיבור מחדש.

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

אשמח לקבל עזרה לבעיה שאני לא מצליח לפתור.

קניתי מחשב חדש דנדש מ-TMS, כולל לוח , מעבד 4 ליבות וזכרונות איכותיים.

אחרי תקופה קצרה המחשב החל להכבות מידי פעם - לפעמים במהלך עבודה, לפעמים כבר ב-BOOT ולפעמים בכלל לא נדלק. הייתי מצליח להדליק אותו רק אחרי ניתוק פיזי מהחשמל וחיבור מחדש.

אחרי שפסלתי התחממויות, זיכרונות וכל דיסק/צורב/ציוד-היקפי שיכול לעשות קצר החלטתי (יחד עם טכנאי TMS) שכנראה מדובר בספק. שלחתי להם רק את הספק ובינתיים שמתי אצלי ספק אחר, כדי שאוכל להמשיך לעבוד.

TMS בדקו את הספק במשך כמה ימים רצוף ולא מצאו שום תקלה, אבל כשאמרתי להם שבכל הימים שהמחשב שלי היה מחובר לספק אחר לא הייתה לי שום תקלה הם הסכימו להחליפו בחדש (כל הכבוד ל-TMS).

הגיע הספק החדש והייתי בטוח שנגמרו כל צרותיי. וזה באמת היה ככה למספר שבועות. אבל פתאום לאחרונה, הופיעה לה בעיה מוכרת בצורה קצת שונה:

אין כבר בעיה במהלך עבודה, כלומר המחשב לא נכבה באופן פתאומי. אבל יש מצבים שאחרי שכיביתי אותו הוא לא נדלק מחדש - אלא אם כן אני מנתק את החיבור לחשמל לכמה שניות.

זה אף פעם לא קורה בריסטרט.

לפעמים, אם אני מכניס אותו למצב שינה אז הוא לא מתעורר בלחיצה על הכפתור - הלד ממשיך להבהב ולסמן על מצב שינה. אם אני לוחץ לחיצה ארוכה כדי לכבות, אז הוא שוב לא נדלק אלא אם כן מנותק ומחובר מחדש לחשמל.

יש למישהו רעיון מה יכול להיות מקור הבעיה ?

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך כנראה דורש הספק גבוה, תשקול לשים ספק כח רב עוצמה, נניח אפילו 500W של TT או משהו איכותי בסגנון עליו ימליצו המומחים בפורום ספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נדלק בכלל? (הלדים והמאווררים לא פועלים), או שנדלק אבל לא מציג כלום על המסך?

סליחה שאני נדחף אבל במקרה של נדלק אבל לא מציג כלום על המסך והבעיה רנדומלית, מה הפתרון ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נדלק בכלל? (הלדים והמאווררים לא פועלים), או שנדלק אבל לא מציג כלום על המסך?

כלום כלום כלום

כשזה קרה לפני כמה שבועות אז הלד היה נדלק לשבריר שניה, עכשיו גם זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחושה שלי היא שלוח האם פגום.

הדרך הטובה ביותר לנסות היא לנתק את כל מה שניתן לניתוק (כרטיסים, צורב DVD) אולי לנסות גם להחליף לפני שמחליפים לוח.

אבל, מנסיון שלי אם זה לא , אז יש מצב שהלוח דפוק (אפילו קבל שלא מתפקד כמו שצריך) ואז זה גורם להתנהגות לא רציפה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף אבל במקרה של נדלק אבל לא מציג כלום על המסך והבעיה רנדומלית, מה הפתרון ? :smile1:

תפתח דיון משלך בעל כותרת אינפורמטיבית

לפותח הדיון הנוכחי גם אתה תשנה את הכותרת לכותרת אינפורמטיבית

בקשר לבעייה שאתה מתאר זה יכול להיות אחד מהשניים או ספק, מה שכן לא ציינת איזה יש ברשותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא FSP350, אמור להיות ממש מספיק.

אני רק רוצה להזכיר, מדובר בספק חדש שקיבלתי אחרי שחשבתי שהספק הקודם היה אשם בתקלה.

אז מה, ?

איך בכלל אפשר לבדוק את זה ? זה אומר להשבית את המחשב לכמה ימים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...