שאלה קטנה בנוגע ל-CM690 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בנוגע ל-CM690

danvis

Recommended Posts

כמו שכולכם עד עכשיו כבר בטח יודעים :P הזמנתי מפרט חדש מ-IQPC עם המארז הזה.

ועוד משהו ששכחתי לציין בשאלה הקודמת עליו..

הבחור שהולך לבנות לי את המארז אמר לי שהוא מעדיף להוציא את התפסנים המקוריים שה-CM690 בא איתם, ובמקום זה לתפוס את החוטים עם אזיקון. לפי דעתו זה סתם מיותר.

מה דעתכם? שווה לבקש ממנו במיוחד להשתמש בתפסנים המקוריים או שתפיסה שלהם ע"י אזיקון יכולה להיות יעילה לא פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני יגיד לך כמה דברים..

1.תבקש מIQPC שיתנו לבחור בשם מקס (מלקי) להרכיב לך ! ותגיד לו שחן שלח אותךךך ! הוא חבר טוב שלי מרכיב קטלני !

2.זה לא משנה אפשר להשתמש בשניהםם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני יגיד לך כמה דברים..

1.תבקש מIQPC שיתנו לבחור בשם מקס (מלקי) להרכיב לך ! ותגיד לו שחן שלח אותךךך ! הוא חבר טוב שלי מרכיב קטלני !

2.זה לא משנה אפשר להשתמש בשניהםם !

מלקי זה הבחור המתולתל עם עיניים כחולות? צעיר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכולכם עד עכשיו כבר בטח יודעים :P הזמנתי מפרט חדש מ-IQPC עם המארז הזה.

הבחור שהולך לבנות לי את המארז אמר לי שהוא מעדיף להוציא את התפסנים המקוריים שה-CM690 בא איתם, ובמקום זה לתפוס את החוטים עם אזיקון. לפי דעתו זה סתם מיותר.

שבוע שעבר אלכס מIQPC הרכיב לי באותו מארז מערכת CF 4870, לא שאל אותי אם להשתמש באזיקונים ובצדק, ראיתי את התפסנים באינטרנט, מכוערים, וחוצמזה שאזיקונים תמיד אפשר לגזור/לשים חדש בפחות משקל.

נראה מעולה עם אזיקון, עדיין אסטתי וכמובן יעיל, אלכס קצץ את הקצוות במדיוק ע"מ לא לחסום זרימת אוויר.

נראה שהחבר'ה שם יודעים מה הם עושים, לא דואג לרגע. (חוץ מCCC8.7beta שעושה לי סיוטים כל 10 דקות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע שעבר אלכס מIQPC הרכיב לי באותו מארז מערכת CF 4870, לא שאל אותי אם להשתמש באזיקונים ובצדק, ראיתי את התפסנים באינטרנט, מכוערים, וחוצמזה שאזיקונים תמיד אפשר לגזור/לשים חדש בפחות משקל.

נראה מעולה עם אזיקון, עדיין אסטתי וכמובן יעיל, אלכס קצץ את הקצוות במדיוק ע"מ לא לחסום זרימת אוויר.

נראה שהחבר'ה שם יודעים מה הם עושים, לא דואג לרגע. (חוץ מCCC8.7beta שעושה לי סיוטים כל 10 דקות)

מממ CCC8.7beta? מה זה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...