שאלה|לגבי מחשבים ניידים מול רגילים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|לגבי מחשבים ניידים מול רגילים

eliil1

Recommended Posts

האמת שרציתי להרוויח כסף ולקנות נייד טוב, משו ב6000 ככה, והמטרות שלי היו : וינדוס(כל השימושים הרגילים, , סרטים,ומוזיקה וכו') ורציתי להתקין שם גם , ללמוד את זה , איך משתמשים בו, ללמוד האקינג (לא קראקר, אלא האקר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימושים שציינת בכסף הזה תוכל לקנות מחשב נייח מעולה ומסך LCD איכותי למדי וגדול.(לא ציינת משחקים כשימוש..)

לטעמי,זה בזבוז כסף רציני להוציא את התקציב שלך על נייד כדי ללמוד ועוד כמה שימושים שלא כוללים משחקים או תוכנות כבדות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , לא ציינתי , אבל אני רוצה גם שאם אני ארצה להתפעיל תוכנות כבדות למיניהן , או משחקים שיצאו בקרוב , אז שהוא יוכל בקלות לספק לי אותם. משחקים כגון דיאבלו 3 שייצא , או כל המשחקים החדשים והחזקים שדורשים מפרט חזק.

אז האם אני אוכל ב-6000 למצוא משו כזה? משהו שיתאים לכל מטרותיי, גם מה שציינתי כרגע, ואת מה שציינתי בהודעה הקודמת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מחשב נייד "למשחקים חדשים" כמו שאמרת בתקציב הזה קצת בעייתי אתה תוכל לקבל מחשב שיריץ לך את המשחקים העכשויים על איכות בינונית אבל בעתיד הוא כבר יילך וייצלע אז אל תבנה על זה..!

סתם לדוגמה אני קניתי מחשב ב 5 וחצי לא מזמן ועכשיו בסה"כ אני מריץ הכל באיכות בינונית...אבל לא לעוד הרבה זמן..! ככה זה...אם אתה לא יש על מה לדבר במחיר הזה..!

כי אפשר לקבל תמורה אבל אם אתה מדבר על משחקים ודרישות גרפיקה גבוהות וכאלה אז עדיף נייח...!

לשאר השימושים שציינת מחשב בסכום כזה ייענה על הצרכים מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה יופי, בגלל משחקים שאני לא מרבה לשחק ת'אמת אני לא מתכוון להשקיע יותר במחשב מ-6000 , שגם זה לא קצת. אבל משחק כמו דיאבלו 3 , אתם חושבים הוא יריץ?

עוד שאלה, מה זה נייח? יעני נייד?

ו...תוכנות כבדות , וגראפיות לא תיהיה בעיה להריץ למשחב במחיר כזה?

והאם מחשב במחיר כזה יוכל לתפעל 2 מערכות הפעלה, ווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטענות כאילו מחשבים ניידים הם לא אמינים, לא יציבים ומתקלקלים זה שטויות במיץ. מה שכן, לתקן נייד שלא באחריות, אם מדובר בתקלה רצינית (מסף או למשל) באמת עולה הון.

עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטענות כאילו מחשבים ניידים הם לא אמינים, לא יציבים ומתקלקלים זה שטויות במיץ. מה שכן, לתקן נייד שלא באחריות, אם מדובר בתקלה רצינית (מסף או לוח אם למשל) באמת עולה הון.

עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה צריך מחשב נייד.

שתי מערכות הפעלה, וינדוס , לינוקס, כל התוכנות למיניהן להאקינג , תוכנות שפה (כגון C, והאלה שיותר כבדות) , תוכנות גראפיות אולי (כולל הכבדות,וכל האלה שייחודיות ללינוקס) , וכל השימושים של המחשב הרגיל שזה מוזיקה,סרטים, ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אתה רוצה ולא שולחני?

לא יודע, בא לי יותר עם כל האקינג שאני רוצה ללמוד וזה יותר מתאים כזה (כמו בסרטים חחח ) סתם שטות אני יודע אבל בא לי כזה , לא יודע, וגם לפעמים בלילה כזה אומשו אני לא מצליח להירדם , אז אני יכול בינתיים להעביר את הזמן במחשב, והמחשב הרגיל בחדר של ההורים, אז אני לא יכול להיכנס אני אעיר אותם, אז אני רוצה . גם נוח , וגם זה נראה יותר מקצועי כזה(זה כמובן שטות ח אבל יש לי את הקטעים האלה) ,ואני לומד מגמת אלקטרוניקה במכללה , וגם סביר להניח שאני אמשיך עם זה אח"כ , ועדיף שיהיה לי איזה , למרות שבינתיים לא צריך , אני רק בתיכון.

ולמה אתה שואל? אתה מנסה לשכנע אותי לקנות מחשב שולחני? יש סיבות? עדיף שתגיד שאני כבר אשקול את זה , ואראה מה עדיף , אולי באמת לא משתלם לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה למה אתה צריך ,אם אין שום סיבה הגיונית לכך שתצטרך ברור שעדיף נייח,בכל תקציב שיהיה תקבל תמורה יותר גבוהה מנייח.

נראה לי הסיבה הטובה מכולם.עדיף שתשים את הכסף בצד לשלב שבאמת תצטרך זאת(אחרי התיכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...