היכונו - Operation Flashpoint 2: Dragon Rising מתקרב - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכונו - Operation Flashpoint 2: Dragon Rising מתקרב

simonsix

Recommended Posts

טריילרים חדשים:

FEAR:

http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/video/6212876/operation-flashpoint-dragon-rising-fear-and-anticipation-trailer?hd=1

ASSAULT

http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/video/6210480/operation-flashpoint-dragon-rising-assault-the-senses-trailer?hd=1

אני בהחלט מקווה שהמשחק הזה יהיה כל מה ש ARMA2 הבטיח ולא קיים (לפחות בינתיים).

אני שמח שלפחות ב OF2 אנשים מדברים כמו במציאות, למשל: enter that building,

ולא כמו בARMA2:

enter , that, building

(עריכה: תיקנתי את הלינק לגיימספוט ששם מסונכרן יותר טוב, והוספתי עוד טריילר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן הסאונד לא מסונכרן כל כך, אבל כמו שאמרתי לפחות הדיבוב נורמלי ולא נשמע כמו מענה קולי באיזה משרד ממשלתי.

אני לא כ"כ זוכר את הדיבוב ב RS למרות שחרשתי את המשחק בזמנו, למה בדיוק אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור, אחרי הנפילה עם ARMA2, עד שאני לא רואה דמו ומשחק שום התלהבות. ;D

עצם העובדה שהמשחק הוא גם ל וPS3 וXBOX גורם לי לחשוב שמדובר במתחרה של BF ופחות המשך ל OFP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

שילוב של בטלפילד באד קומפני /קול אוף דיוטי קשה לי לדמיין מה יצא להם בסוף אני מקווה שלא יצא משהו משעמם

כי לפי הסירטון שדלף לפני כמה חודשים, הגיימפליי די אפור והסאונד של הנשקים לא נשמע טוב,

אולי שיפרו את זה.

הלוואי ויצא משחק טוב ויורש סביר ל OFP האגדי, אין לי בעיה לקנות גם אותו אם יהיה כזה.

למזלנו, הכריזו שיצא דמו לפני השחרור כך שיש למה לצפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

שילוב של בטלפילד באד קומפני /קול אוף דיוטי קשה לי לדמיין מה יצא להם בסוף אני מקווה שלא יצא משהו משעמם

כי לפי הסירטון שדלף לפני כמה חודשים, הגיימפליי די אפור והסאונד של הנשקים לא נשמע טוב,

אולי שיפרו את זה.

הלוואי ויצא משחק טוב ויורש סביר ל OFP האגדי, אין לי בעיה לקנות גם אותו אם יהיה כזה.

למזלנו, הכריזו שיצא דמו לפני השחרור כך שיש למה לצפות.

לא יודע, לי זה בכלל לא נראה כמו . יש עולם פתוח ולא ליניארי, שליטה על חברי צוות, שימוש בטקטיקות (למשל יש חלק בסרטון שאתה יורה supressing fire על האויבים ושולח את הצוות שלך לאגף אותם מימין), משחקיות איטית יחסית בלי להתנפל על האויב ולחסל אותו ממרחק של מטר.

מה שכן, נראה בסרטון שאתה מסוגל לחטוף לא מעט יריות, אבל אני מניח (=מקווה) שזה לצורך ההדגמה שהשתמשו ב GOD MOD או משהו דומה. אני גם לא חושב שמדובר במערכת של מתרפאת מעצמה (REGENRATION) כמו COD וכדומה, כי רואים בצד שיש לך מערכת פגיעות בגוף.

______

עריכה: לפי שקראתי עכשיו בפורומים של CODEMASTERS, אז לגבי מערכת פציעות אין מה לדאוג, זה הולך להיות מציאותי לגמרי ואפילו יכלול מערכת של "קטיעת איברים" (dismemberment ), אז זה ממש לא יהיה כמו COD4.

גם מסתבר שבמשחק יהיו שלוש דרגות של קושי, ב HARDCORE זה הולך להיות לגמרי מציאותי, וגם בלי HUD, בלי כוונת, בלי לדעת כמה תחמושת נשארה לך (אלא אם כן אתה ממש בודק את המלאי שלך).

בינתיים זה נשמע ממש טוב :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה נחכה לדמו.

הוא לא CODיש במובן של המשחקיות והעולם בו משחקים אלא במובן הזה שהמפתחים, לאור ההצלחה של סידרת COD

מנסים שזה יראה לשחקני COD שלא מכירים את סידרת OFP, דומה כמו כן הגרפיקה והאווירה.

בוא נגיד שבינתיים אני לא רואה שום קשר בין הסירטונים לבין OFP חוץ מהשם.

לעומת המשחקים ArmA1/2 שתיקח כל שחקן ותיק של OFP ותוך כמה דקות הוא יתחבר למשחק.

למי שזוכר, המשחק הזה היה אמור להיות משוחרר בריבעון האחרון של 2008 ואחכ בסוף 2008 ואחכ בקיץ 2009 ועכשיו ב Q3 של 2009

ואני מאמין שאם לא יצא עד השיחרור שך MW2 הוא לא ישוחרר השנה (אבל אני חושב שכדאי להם מאוד לשחרר אותו לפני)

עד היום אין תאריך רישמי ליציאת המשחק כמו שכן גם אין טריילר נורמלי אחד של גיימפליי שנחשב רישמי-רב הניסתר על הגלוי.

סבלנות יש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי בOF1 לכן יש לי שאלה- המשחקיות כאן ליאניארית? לפחות קצת?

שיחקתי בזה לפני המון זמן, אז אני לא זוכר בדיוק (רק שזה היה קשה בטירוף, ושהייתה לך רק שמירה אחת בכל משימה).

לגבי ליניארי או לא, אם אתה מתכוון אם יש לך משימות, אז כן. יש משימות וזה לא סתם לשוטט בעולם פתוח כמו נניח .

אבל זה ממש לא כמו COD ששם אתה מרגיש שאתה במסלול מכשולים שבו אתה צריך לעבור מנקודה א' לנקודה ב' וכו' (לא שזה דבר רע, זה פשוט ז'אנר אחר). יש לך חופש פעולה ואתה יכול לבצע את המשימה בכמה דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Operation Flashpoint ו ARMA זה בערך אותו דבר, לפחות המקוריים היו ככה. הם גם פותחו על ידי אותה מפתחת אם אני זוכר נכון. Operation Flashpoint 2 מפותח על ידי CODEMASTERS אבל אמור להיות בערך אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...