עזיבת מגמת מדעי המחשב - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזיבת מגמת מדעי המחשב

intel suck

Recommended Posts

אצלנו רוב השכבה ב5 יח"ל, ומנגד יש רק כיתה אחת [ורק מורה אחד] ל3 יח"ל

בכל מקרה, שאלה חשובה!!

אני לומד 5 מתמטיקה ואנגלית, ו10 מחשבים, בלי פיזיקה [למדתי בהתחלה ופרשתי באמצע י"א]

השאיפה שלי היא בהחלט ללמוד מדעי המחשב, אבל לא בטכניון

הבנתי שזה שלא למדתי פיזיקה יפגע בי אם אני ארצה ללמוד מקצוע בפקולטה להנדסה [כמו למשל, הנדסת תוכנה], אבל לא תהיה בעיה עם מדעי המחשב

מישהו יודע בוודאות אם יש או אין דרישה כלשהי לידע/בגרות בפיזיקה לתואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א, לדוגמא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיכון רגיל. בשכבה שלי מתוך 300 תלמידים היו בערך 20-25 תלמידים ב-5 יחידות, 30 - 40 ב-4 יחידות והשאר ב-3. התיכון שלי נחשב לאחד החזקים באשדוד. אחרי הצבא שיפרתי מתמטיקה באנקורי. למרות שמדובר בבית ספר פרטי המצב גם שם המצב היה עגום. מתוך שכבה של 120 תלמידים בערך רק 3 תלמידים למדו 5 יחידות מתמטיקה. אפילו לא טרחו לפתוח עבורם כיתה. שלחו אותם ללמוד מתמטיקה עם תלמידי ערב. (תלמידים שמשלימים/משפרים בגרויות)

אגב, גם מתוך התלמידים שניגשו ל-4/5 יחידות מתמטיקה ניתן לספור על יד אחת תלמידים שקיבלו ציונים מעל 85.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו רוב השכבה ב5 יח"ל, ומנגד יש רק כיתה אחת [ורק מורה אחד] ל3 יח"ל

בכל מקרה, שאלה חשובה!!

אני לומד 5 מתמטיקה ואנגלית, ו10 מחשבים, בלי פיזיקה [למדתי בהתחלה ופרשתי באמצע י"א]

השאיפה שלי היא בהחלט ללמוד מדעי המחשב, אבל לא בטכניון

הבנתי שזה שלא למדתי פיזיקה יפגע בי אם אני ארצה ללמוד מקצוע בפקולטה להנדסה [כמו למשל, הנדסת תוכנה], אבל לא תהיה בעיה עם מדעי המחשב

מישהו יודע בוודאות אם יש או אין דרישה כלשהי לידע/בגרות בפיזיקה לתואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א, לדוגמא?

לא צריך פיזיקה בשביל מדעי המחשב\הנדסת תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...