הלך המסך - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך המסך

דודי הסטלן

Recommended Posts

והקשר של הכוננים של לדיון על המסך חוץ מהתגובות הלא-ענייניות של EREZBUYOIM הוא?...

קודם כל תהיה בשקט

הקשר הוא שהחברה הזאת רק מביאה אכזבות לצרכנים במסכים לדוגמא שתיקנתי למנהל המשק כל הזמן לא רואים ברור אפילו ששיחקתי עם ההרצים רואים מטושט (ולא הבעיה היא לא בענים שלי כי לבן שתיקנתי גם הוא התלונן על כך) איפה שאתה מסתכל על המוצרים שלהם יש איזה דפק

ועכשיו זה שהעיר לי אני יסגור איתו חשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי הבטחתי שאני יעדכן אותכם מה עלה בגורלו של מסכי החביב, אז ככה ;D : ביום שישי לקחתי את המסך למעבדה, והיום התקשרתי אליהם לברר מה הבעייה... הם אמרו לי שהם שלחו את המסך ליבואן וכנראה שבשבוע הבא אני יקבל אותו מתוקן פיקס. הבעייה היא כנראה ספק כוח. הטכנאי אמר שזאת בעייה נפוצה במסכים של בדגמים של FLATRON 775 FT שזה מה שיש לי. אז למי שמתכנן לקנות... ראו הוזהרתם!!! ;)

ושלא יעבדו עליכם - :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך לדבר ככה ואני מניאק אם לא דופקים לך באן...

ועכשיו אתה , כן אתה , דבר יפה . איך הורדת את הרמה של הפורום עם הכתיבה שלך...גועל נפש...

תאמין לי שהוא הוזהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
:D ;D :D :smoke: :hat::hi::lol::silly::funn::funn::funn: :dance: :dance: :beerchug: :bigok: :biggrimjackbox: טוב שלום לכולם!!! אני רק רציתי להודות שוב על העזרה וגם להודיע לכם שהיום סוף סוף קיבלתי את המסך היקר שלי אחרי שבועיים עם מסך 15 מעצבן :-\ אבל היום סוף סוף קיבלתי את המסך מהתיקון בשעה טובה!!! ;D ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך יותר מזה! היום כשהייתי אצלהם במעבדה, היו עוד 3 מסכים כמו שלי אותו דגם אותו מסך בדיוק!! מה שאומר שהבעייה הזאת נפוצה מאוד במסכים מהדגמים האלה. נקווה שהבעייה לא תחזור אצלי יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...