הלך המסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך המסך

דודי הסטלן

Recommended Posts

לפי מה שאתה מתאר המסך באמת הלך אבל

כדי לדעת איזה חלקים הלכו יש לפתוח את המסך ולראת מה נשרף

ולראות האם יש אפשרות לתיקון.

לכן קח את המסך לאיש מקצוע ושיעשה לך בדיקה למסך ולראות מה הנזק

ואם אפשר לתקן אותו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי האחריות על המסכים האלה היא רק 3 שנים (כמו על כל מסך) ואם אתה אומר שעברת 3 וחצי שנים עם המסך אז.... או שתשלח אותו לתיקון בתשלום או שתקנה חדש :-\ ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי האחריות על המסכים האלה היא רק 3 שנים (כמו על כל מסך) ואם אתה אומר שעברת 3 וחצי שנים עם המסך אז.... או שתשלח אותו לתיקון בתשלום או שתקנה חדש :-\ ....

זה גם אפשרות... אבל אפשר גם לחדש ביטוח או לשים ביטוח מקיף על המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בדקתי עכשיו בדיקה מקיפה בעניין האחריות!!! ויש לי בשורה טובה לעצמי!! ;D :D יש עדיין אחריות על המסך!! כי קניתי אותו ב-13.9.2000 ויש עליו אחריות של שלוש שנים, בהתחלה טעיתי מרוב לחץ או עצבים אבל עכשיו אני רגוע ואמרו לי להביא את המסך למעבדה בראשון לציון, והם ישלחו את זה ליבואן ותוך 14 יום :(((((((( הם יביאו לי את המסך מתוקן ומחודש! אה, ותיארתי את הבעייה לאיש הנכבד שהיה במעבדה והוא אמר לי שכנראה הלך הספק כוח של המסך! זה סיפור גדול להחליף ספק כוח? זה לוקח הרבה זמן?

תודה לכולם! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אל תדבר . :nono:

אני יודע טוב מאוד על מה אני מדבר כי אני עובד בחדר מחשבים של הבית ספר שלי וכל הזמן הכוננים המסריחים האלה באים מקולקלים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את אותו המסך, אבל החלטתי לעבור לIIyama 454 בדחיפות, הLG פשוט לא חד.

זה נכון מאוד!!1 כל חבר שלי שבא ומשחק אצלי במחשב ישר אומר לי שפשוט לא רואים חד1!!! ואני עובד עכשיו עם מסך חלופי שקניתי לפני 6 שנים MAG-DX 15T ורואים בו יותר חד מאשר ה- FLATRON 775FT. אבל אין לי ברירה אני לא יכול להחליף אותו אני חייב לתקן אותו כי אין לי כסף למסך אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד על מה אני מדבר כי אני עובד בחדר מחשבים של הבית ספר שלי וכל הזמן הכוננים המסריחים האלה באים מקולקלים!!!

לי יש 52X שעובד כבר שנה וחצי כמו גדול . חוץ מזה במסכים הם גם טובים . אתה סתם מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 52X שעובד כבר שנה וחצי כמו גדול . חוץ מזה במסכים הם גם טובים . אתה סתם מדבר...

חרא של כונן זמן גישה לדיסק מבין הגבוהים ביותר יש לי של ויש לו בדיוק זמן גישה של שניה וחצי לא כמו בlg

שהוא איזה 6 שניות

מעתיק כמו חרא ולא לדבר על מקרים רבים שדיסקים מתפוצצים בתוכו יש לי חבר עם צורב של החברה והתפוצצו לו בתוך הכונן שתי דיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...