מקלדת+עכבר+פד לגיימר ממוצע - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת+עכבר+פד לגיימר ממוצע

sentinel

Recommended Posts

יום ההולדת הגיע, מה שאומר שיש לי הזדמנות טובה לעשוק את המשפחה ולהחליף את העכבר/מקלדת הישנים, למשהו קצת יותר טוב.

נכון לעכשיו אני משתמש במקלדת גנרית פשוטה ועכבר intellimouse explorer 1.a, אם אני זוכר נכון.

יש לי כמה התלבטויות בנוגע לבחירת עכבר/מקלדת (ואולי גם פד) אז אני אפרט אותן לפי הסדר:

* עכבר:

- אני שמאלי, מה שאומר שאני צריך עכבר סימטרי.

- לייזר או אופטי?

- אני גיימר, אבל כמעט ולא משחק online. השאלה אם עדיין ללכת על עכבר חוטי, או שגם עכבר אלחוטי יהיה טוב בשבילי?

- ההתלבטוית הגדולה שלי היא בין microsoft laser 6000 לבין razer diamondback 3g. אבל אני פתוח להצעות

* מקלדת:

- חשבתי לפנק את עצמי ב- wave. גם כאן השאלה אם ללכת על הדגם החוטי או האל-חוטי, מבחינת משחקיות (הרבה אוףליין, מעט אוןליין).

ואולי בכלל אין מה להוציא כלכך הרבה על מקלדת ואולי עדיף ללכת על מקלדת מולטימדיה פשוטה יותר.

* פד לעכבר:

- בד או פלסטיק קשיח?

- Qck יתאים לגיימר ממוצע, או שעדיף ללכת על razer?

אשמח לשמוע הערות והצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני באמת אלך על ה-diamondback.

הקושי עכשיו הוא להתאים לו משטח מתאים.

לפי מה שקראתי בפורום, ל-Qck יש את יחס התועלת/מחיר המשתלם ביותר, אבל בביקורות שקראתי באינטרנט טוענים שהוא הרבה יותר מתאים לעכברים עם רגישות נמוכה, מה שיכול להיות בעייתי מבחינת ה-diamondback. השאלה אם זה נכון?

אפשרויות אחרות הם ה-func surface archtype או ה- exactmate. הבנתי ששניהם דו-צדדיים.

אז מי מבין השלושה המתאים ביותר לשימוש עם ה-diamondback?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר: IntelliMouse Optical 1.1A שכבר יש לך אז אל תחליף

משטח לעכבר: steelpad qck

מקלדת: הלוג'יטק יותר נוחות אבל המיקרוסופט יותר "לחיצות" (סיכוי נמוך יותר שמקש לא יעבוד לך כי אתה לוחץ בו זמנית על כמה מקשים אחרים), בחירה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא בטוח שהעכבר שיש לי הוא 1.1a.

לפי מה שרשום בתחתית זה intellimouse explorer usb and ps/2 compatible.

בכל מקרה, העכבר עצמו בן כמה שנים טובות (הספקתי להחליף שני מחשבים בינתיים והוא עדיין קיים) וכבר די ג'יפה.

הציפוי מתקלף ובאיזורים מסויימים כבר נהיה דביק ומגעיל.

בכל מקרה, גם הרגישות שלו, לפחות ב-shooters, כבר לא מספיקה. די נמאס לי להרים את העכבר מהפד בכל פעם שאני רוצה לעשות 180 מעלות.

מה גם שהגיע הזמן להשיג לי עכבר סימטרי אמיתי ולא "כמעט" סימטרי. הסיבה היחידה שנשארתי עם העכבר הזה עד עכשיו היא העובדה שהוא גדול ומסיבי ומלבש יפה על היד.

בגלל זה אני בהתלבטות בקשר לתחליף מתאים. אם ה- diamondback הוא בערך באותן המידות, אז שווה ללכת עליו. אם לא, אז אולי אני אלך בסוף על MS LASER 6000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה1.1 הוא לא "כמעט" סימטרי, אלא סימטרי. אבל אם אתה מעוניין בשינוי (ולא שוקל נגיד רכישת עכבר דומה חדש)...

אל תקנה את הMS LASER 6000, זה לא עכבר טוב. אני ממליץ לך ללכת על הrazer db כהימור בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותה דילמה , אני רוצה לשדרג ואני שמאלי.

אבל אם כבר לשדרג , לא רציתי להתפשר על עכבר סימטרי או קצת סימטרי.

העכבר השמאלי היחיד שראיתי הוא ה- MX610 שנראה מעולה ומיוחד לשמאליים.

אני לא יודע עד כמה הוא טוב עבור אבל נראה לי שהוא בסדר.

עכשיו נשאר רק נושא המקלדת (אני חייב להתודוות שלא חשבתי על נושא הפד לעכבר , עד כמה הוא משמעותי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Razer DB 3G הכי טוב שתוכל להשיג אם אתה שמאלי..

למרות שגם אם תשאר עם ה-IME1.1 או שתשיג אחד חדש לא ימות העולם, זה אחד העכברים הכי טובים לגיימינג ואם תשאל אותי, הרבה יותר טוב מה-DB, ושלא תטעה גם ה-DB מעולה. כמובן של-DB יש יתרון טכנולוגי ברור ואי אפשר להגיד שלא מרגישים אותו כי מנסיון כן מרגישים, אבל בתור מה שבאמת עושה את ההבדל זה איזה עכבר יושב לך יותר טוב על היד ואיזה עכבר אתה יכול להזיז בצורה מדוייקת יותר ואני חושב שפה ה-IME1.1 לוקח בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...