כמה שאלות על סוני 3 מארה"ב - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על סוני 3 מארה"ב

TechnoSheep

Recommended Posts

יופי בחום שהגיע ל40 מעלות כי המזגן שלי היה דפוק ...

בדרך כלל זה לא יקרה

לא מעט פעמים שיחקתי 4 שעות ויותר (שהשיא הוא 8 שעות רצוף) ולא קרה כלום

אה כן? מה קורה עם אלה שאין להם מזגן? להם זה לא פשוט כמו לך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, שכבר עולה לי על העצבים. לא קוראים לך בשם של ההורים שלך, נכון?! למכשיר קוראים פלייסטיישן, די כבר לקרא לזה סוני...

לנושא עצמו, תרגיש חופשי להסתכל כמה עמודים אחורה, יש לי ת'ראד על הנושא, כולל תגובה של סוני, שהוכחה בפעם המי-יודע-כמה כשקר גס. בעיות התחממות לא ממש היתה לי אבל הוא כן נתקע כשהוא היה בוויטרינה (למרות שהדלת היתה פתוחה כשהוא עבד), אז הוצאתי אותו משם. בקשר לחבר שלך יש בעיה ספציפית עם חלק מה-PS3 ועם חלק מה-GTA4 שהם נתקעים אחרי כ-10 דקות מקסימום ולפעמים אף בהתקנה ובמקרים ממש ממש נדירים הורסים את ה-PS3.

בנוגע למכס, בעקרון יש רק מע"מ ממדינות שיש איתן הסכמי מסחר, 12% מכ"ס מאילו שאין (שם לב שהמכס הוא גם על המשלוח והמע"מ הוא על סך הכל אחרי מכ"ס, כלומר אתה משלם מע"מ על המכ"ס. למעשה אתה משלם מיסים על שילום מיסים... יוצא 29.5% סה"כ). בעיקרון עם ארה"ב יש הסכמי מסחר, אבל כשטענתי שלא צריך להיות מכ"ס טענו שאני צריך להביא certificate of נשמע לי כמו חירטוט, אבל בשביל 200 שקל שיהיה להם לתרופות הבני זונות, בזין שלי, זה עדיין יותר מאלף שקל זול יותר מאשר לקנות בארץ...

טיפ קטן, הדיסק הקשיח ב-PS3 הוא ניתן להחלפה ללא איבוד האחריות (דרך קצרה להגיד שלסוני לא אכפת אם אתה מחליף את הדיסק), אז אין טעם לקחת את ה-60 ג'יגה, במיוחד בגלל שהוא דגם ישן, אלא אם אתה ממש צריך את התמיכה ב-PS2 , שהיא חסרת תועלת לדעתי. עדיף לקחת את ה-40 ג'יגה החדש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,

קיבלתי היום את ה PS3 מארה"ב במהדורת ה 40GB

עכשיו אני די חושש לחבר אותו ישירות לחשמל כי אין לו בדיוק שנאי אלא רק כבל (בתמונה )

מה אתם אומרים, לחבר לו את המתאם הלבן שבתמונה וזהו או שאני צריך לדאוג לשנאי.

תודה.

2658049261_16f543de8a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר...

אותה דילמה היתה לי לפני שבוע וקצת.

עריכה: אני ממליץ אבל על כבל נורמלי ובלי מתאם, כי מחשב צריך הארקה בכדי למנוע הפרעות אלקטרו-מגנטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...