מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב?

Chymes

Recommended Posts

תגידו לי, כל העולם דפוק בשכל ורק אני שפוי?

רק אני מסוגל להבחין במשגר שיש עליו טיל מוכן לשיגור, ובעובדה שבתמונה ה "ערוכה" השובלים של הטילים ארוכים יותר מבתמונה ה "מקורית"?

מדובר על שצולמו בהפרש של כמה שניות :kopfpatsch:

השובלים של -כל- הטילים קצרים יותר בתמונה שבה הטיל הרביעי עוד על הקרקע.

לגבי מי שעומד להגיד לי "אבל איך יכול להיות שהטיל שוגר מאוחר יותר ועומד כמעט באותו גובה עם השאר"-

שימו לב שלטילים שובלים בצבעים שונים. 2 לבנים ו 2 חומים יותר. יש מצב שלטילים עם השובלים החומים תאוצה מהירה יותר, אבל זו רק ספקולציה.

iranmissile100708appmh9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא טען לרגע שזה שיהאב 3- האיראנים טוענים "טילים מסוגים שונים", די הגיוני בהתאם לתמונה.

למעשה בד"כ טילים בעל טווח קצר יותר יאיצו מהר יותר, מה שעושה את זה עוד יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזבאללה לא כזה איום? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

לפני שנתיים כל הצפון היה [glow=red,2,300]משותק לחלוטין[/glow] בהתקפות של חזבאלה. מאז חזבאללה התחזק וצבר יותר - ונשק מתקדם יותר.

התקפות אינטנסיביות של חזבאללה בצפון ושל חמאס בדרום מספיקות כדי לשתק 1/2 מהפעילות האזרחית השוטפת במדינה- כל הצפון והדרום. חזבאללה גם הוכיחו שהם יכולים להחזיק חודש תחת התקפות חוזרות שכאלה. כמה האזרחים יכולים לסבול לדעתך? חודש? חודשיים של כתישה בלתי נפסקת?

כמה זמן המדינה תוכל להחזיק בחזית מחומשת אירן - סוריה - חזבאללה - חמאס - פיגועים?

במלחמה האחרונה חיזבללה איבד כחצי מן הצבא שלו, יש כתבה במוסף שבת של ידיעות לגבי המלחמה האחרונה והערכות לאחר מכן, כתבה דיי גדולה אני ממליץ בחום לקרוא. חיזבללה התחזק אולי אבל אני בספק אם הוא הצליח לשקם את עצמו עד כדי כך, שלא נדבר שאת הלקחים שלנו אנחנו למדנו ואני בטוח שבקרב הבא מול חיזבללה אם יהיה התוצאות יהיו שונות לחלוטין. לא עוד שר ביטחון עם אינטיליגנציה של בננה, וכמבן שרמטכ"ל חדש שלפי השמועות חולל קצת סדר בצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו את קלאוזביץ וכמובן את פולר אם כבר דיברנו על טנקים (ובכל זאת, אל תסתו מהדיון חברים).

לחמאס יש פי 3 יותר לוחמים מאשר לחיזבאללה ולמרות הנשק הפחות איכותי, אתה לא יכול להניח שהוא לא יגבה ממך עוצמות שתהיה צריך במקומות אחרים אולי.

כמו ההרס שהם יכולים לגרום לך היא זעומה עד לא קיימת. קסאמים זה באמת שטויות (בזמן מלחמה שכל המדינה במקלטים זה שטויות). מחבלים מתאבדים הם מנסים להוציא בלי סוף וגם כמה מחבלים שהם לא ישלחו זה עדיין נזק אפסי. אבל ההרס ועוצמת הפגיעה בהם יכולה להיות הרסנית בפעולה של 5 דקות. בגלל זה בזמן מלחמה כוללת שהכל מותר הם פיקציה.

לגבי סוריה, אם הם לא הגיבו על זה שתקפנו להם את הגרעין אז הם לא יגיבו על תקיפה באירן.

ולגבי חיזבאללה. כמו שאמרתי אפשר לתת להם מכת פתע שתשאיר אותם המומים וחסרי יכולת להגיב. עד שעוצמת המכה תתגלה לעולם כבר תיהיה הפסקת אש. כאשר הסרט המרכזי יהיה אירן-ישראל/ארה"ב לבנון ועזה יהיו כותרות שוליות.

קראתי לאחרונה שבזמן מלחמה האמריקאים יציבו פה סוללת נ"ט על ספינות + טילי החץ והפרטריוט זה אמור לסכל מעל 90 אחוז מהטילים.

הנזק הכי גדול שיכול להיות הוא מפני מלחמה ביולוגית וטילים כאלה. אבל אם סדאם לא שלח טילים גם האירנים לא ישלחו כי זה יהיה האות למחיקה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי, כל העולם דפוק בשכל ורק אני שפוי?

רק אני מסוגל להבחין במשגר שיש עליו טיל מוכן לשיגור, ובעובדה שבתמונה ה "ערוכה" השובלים של הטילים ארוכים יותר מבתמונה ה "מקורית"?

מדובר על שצולמו בהפרש של כמה שניות :kopfpatsch:

השובלים של -כל- הטילים קצרים יותר בתמונה שבה הטיל הרביעי עוד על הקרקע.

לגבי מי שעומד להגיד לי "אבל איך יכול להיות שהטיל שוגר מאוחר יותר ועומד כמעט באותו גובה עם השאר"-

שימו לב שלטילים שובלים בצבעים שונים. 2 לבנים ו 2 חומים יותר. יש מצב שלטילים עם השובלים החומים תאוצה מהירה יותר, אבל זו רק ספקולציה.

iranmissile100708appmh9.jpg

אז אתה טוען שבשניה וחצי ששאר הטילים הספיקו להאיץ במרחק של חצי מטר, המשאית ששיגרה את הטיל הרביעי כבר נעלמה משם? :kopfpatsch:

לצורך השוואה, 2 התמונות אחת מעל השניה, שימו לב שהמשאית נעלמה בזמן שהטילים עלו בערך מטר עד שלושה מטרים, והטיל הרביעי כבר "תפס" את חבריו מבחינת הגובה, בנוסף לכך המשאית נעלמה בפחות משניה.

nlwxhg.jpg

הם שקרנים נבזיים, או שיש להם את חליפת העילמות מ-CRYSIS בגודל של משאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הטיעון הכי מפגר ששמעתי בחיים (מפגר לא מבחינת stupid, זה כבר ממש גובל ב retard level)

אז איפה שאר המשאיות ששיגרו את שאר הטילים?

התשובה שאתה מחפש:

קבורות בתוך ענני האבק

ההיגיון שלך לא בדיוק עובד שעות נוספות, בלשון המעטה.

לגבי התאוצה והגובה, טרחתי לכתוב חלק מיוחד שמתייחס לזה בהודעה הקודמת, כנראה התעלמת ממנו

שים לב איך פותרים את זה בשניה:

יכול להיות שהטילים שמשאירים שובלים חומים מאיצים מהר יותר מאלו שמשאירים שם שובלים לבנים, ויכול להיות ששיגרו את שני הטילים שמשאירים שובלים חומים -אחרי- ששיגרו את אלו שמשאירים שובלים לבנים.

ככה אפשרי גם שתשגר את הטיל ההוא אחרון, וגם שהוא כמעט "יתפוס" את הגבוה ביותר.

.........ומה זו לעזאזל התמונה הזו עם ה 7 טילים שהקפצת פה? מה היא קשורה?

אנחנו מדברים על תמונה שיש בה 3 לעומת תמונה שיש בה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הטיעון הכי מפגר ששמעתי בחיים (מפגר לא מבחינת stupid, זה כבר ממש גובל ב retard level)

אז איפה שאר המשאיות ששיגרו את שאר הטילים?

התשובה שאתה מחפש:

קבורות בתוך ענני האבק

ההיגיון שלך לא בדיוק עובד שעות נוספות, בלשון המעטה.

לגבי התאוצה והגובה, טרחתי לכתוב חלק מיוחד שמתייחס לזה בהודעה הקודמת, כנראה התעלמת ממנו

שים לב איך פותרים את זה בשניה:

יכול להיות שהטילים שמשאירים שובלים חומים מאיצים מהר יותר מאלו שמשאירים שם שובלים לבנים, ויכול להיות ששיגרו את שני הטילים שמשאירים שובלים חומים -אחרי- ששיגרו את אלו שמשאירים שובלים לבנים.

ככה אפשרי גם שתשגר את הטיל ההוא אחרון, וגם שהוא כמעט "יתפוס" את הגבוה ביותר.

.........ומה זו לעזאזל התמונה הזו עם ה 7 טילים שהקפצת פה? מה היא קשורה?

אנחנו מדברים על תמונה שיש בה 3 לעומת תמונה שיש בה 4.

:kopfpatsch:

אני אוהב אנשים שרוצים להוכיח שהם צודקים אז נוצר מצב שבו הם יורדים על השני ומנסים לגרום לו להראות מטומטם, אבל כאן זה לא יעבוד.

בהתחלה באמת פיקפקתי בתמונה שלי וחשבתי שבאמת פיספסתי משהו, אבל אז שוב הסתכלתי על התמונה. תמונת ה"7 טילים שלי" מראה את היחס בין שתי התמונות, ו"ענן העשן" שלך לא נמצא באותו יחס כמו המשאית. שים לב לאדמה וליחס העשן בין 2 התמונות, העשן של "הטיל הרביעי" לא ממוקם "במקום המשאית" אלא במיקום יחסי שהוא מאחורי המשאית, לכאורה. פעם הבאה אל תנסה לגרום לאחרים להראות מפגרים במקום לנסות ולקבל את טענתם. ;)

עריכה: כדי שזה יהיה ברור יותר, המיקום האמיתי של המשאית בתמונה עם 4 הטילים יהיה ב"ערמת החול" החדשה שנוצרה, לא בתוך העשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...