רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדבול והחיקויים - מסוכן לשתות מעל שלוש פחיות ביום

Peach

Recommended Posts

הזבל הזה יגמור לכם את הכבד בגיל 40 :nono:

אגב, רדבול ודומיו אסורים למכירה בחלק מהמדינות (דנרמק, נורווגיה, ועוד כמה, צרפת רק לאחרונה ביטלה את האיסור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אתם שותים את זה, בפעם האחרונה שניסיתי לשתות את זה בבוקר כדי להתעורר כמעט הקאתי, זה כזה דוחה, שלא לדבר על אלו ששמים את זה עם וודקה, זה אמור לשפר את הטעם או להיות מגעיל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה לזה טעם של תרופה, הייתי שותה כל יום, אין יום שבו אני עירני אפילו לשנייה אחת

(חוץ מבאמצע אימון, שמכל הריצות והקפיצות אני מתעורר, אבל זה רק לכמה דקות)

כתוב בויקיפדיה שקפאין זה סם, אם זה נכון, אז אני מניח שזה לא בריא כ"כ

מוות מהיר :smile1:

אני גם מת על קפה, אבל קפה שלא עשוי מחלב פרה זה מגעיל, וחלב פרה זה לא בריא, כבר יותר מחצי שנה לא שתיתי שום דבר עם חלב (חוץ מקופסת מוקה, והתוצאות לא היו נחמדות)

בקיצור, נידונתי להיות ישנוני לנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעייה עם רדבול והוא הוכח מחקרית כמשפר פיצועים ומגביר עירנות

הגרסא חסרת הסוכר שלו מכילה רק 60 מ"ג קפאין, לשם השוואה, כוס קפה מכילה 100-200 מ"ג קפאין, כך שאם אתם שותים קפה קבוע, סביר להניח שהקפאין ברד בול לא יעשה כלום כי הקולטנים בגוף שקולטים את הקפאין פשוט יכבו כמנגנון הגנה מפני קפאין לטווח ארוך.

אני לא רואה שום בעייה לבן אדם בריא לשתות עד 600 מ"ג של קפאין ביום, למרות שזה יהיה לא חכם כי זה יכול לעייף את המערכת ההורמונלית כשמפסיקים ולגרום לסימפטומים של מערכת מדוכאת.

הוא גם מכיל כל מיני חומצות אמינו שעוזרות מאוד יפה כתוסף נקי, אבל הכמויות שיש שם לא באמת יעשו יותר מדי.

המסקנה היא שרדבול הוא אמנם בסדר ויכול לשפר ביצועים אצל מישהו שלא שותה קפה אף פעם ושוקל מעט אבל.. תחסכו את ה7 שקל ותקנו קפה ארומה או משהו.. אפקט הרבה יותר טוב.

מסקנה מספר 2: לשמור את הקפאין רק למתי שצריך כדי לקבל את האפקט המלא בכל פעם, לא להתעלל בחומר.

מסקנה מספר 3: אם אתה תלמיד באוניברסיטה ומתקשה עם ריכוז ביום יום, יש דברים יותר טובים ובטוחים לקפאין בשביל המטרה הזאת... מי שבאמת רוצה הסבר על הקטגוריה הזאת של התוספים אפשר לפנות בפרטי

לדוגמא: אמרו פה מאוד יפה ששוקלד לא בדיוק מומלץ בגלל שזה מנענע את הרמות סוכר לעזאזל, פשוט בגלל שמוסיפים לו המון סוכר

אבל השוקולד עצמו (קקאו) הוא אחד הדברים שהכי משפיעים על המוח ועל הריכוז, אז למי שבכל זאת מעוניין יוכל לרכוש תוסף בשם CHOCAMINE שנגזר ישירות מהקאאו ומספק את אותו HIGH של שוקולד רק לאורך זמן ובלי סוכר. הרבה יותר טוב מקפאין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא: אמרו פה מאוד יפה ששוקלד לא בדיוק מומלץ בגלל שזה מנענע את הרמות סוכר לעזאזל, פשוט בגלל שמוסיפים לו המון סוכר

אבל השוקולד עצמו (קקאו) הוא אחד הדברים שהכי משפיעים על המוח ועל הריכוז, אז למי שבכל זאת מעוניין יוכל לרכוש תוסף בשם CHOCAMINE שנגזר ישירות מהקאאו ומספק את אותו HIGH של שוקולד רק לאורך זמן ובלי סוכר. הרבה יותר טוב מקפאין

יותר פשוט ויותר זול לקנות שוקולד מריר לאפייה עם ריכוז מוצקי קקאו גבוה. כל תוספי המזון האלו בעייתיים משום שהרבה פעמים בהליך הפקתם גם מחסלים הרבה מהחומר הפעיל (כמו כמוסות השום חסרות הריח). צריכה מתונה של שוקולד נחשבת היום למומלצת גם בגלל התכונות נוגדות החימצון של החומר.

http://www.mrcake.co.il/main/home/products.details.main.asp?mCatID=2969&mCatPID=4545&tpMID=669

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את הגוש שוקולד 99% קקאו (או לחילופין, גוש קקאו עם 1% דברים שהם לא קקאו) שיש לי במגירה

אחותי קנתה מזמן, ונראה שלא אהבה (מן הסתם)

מילא שוקולד 90%, אין לי מושג איך היא אוהבת את זה, אבל איך אפשר אפילו לחשוב על לקנות 99% קקאו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט ויותר זול לקנות שוקולד מריר לאפייה עם ריכוז מוצקי קקאו גבוה. כל תוספי המזון האלו בעייתיים משום שהרבה פעמים בהליך הפקתם גם מחסלים הרבה מהחומר הפעיל (כמו כמוסות השום חסרות הריח). צריכה מתונה של שוקולד נחשבת היום למומלצת גם בגלל התכונות נוגדות החימצון של החומר.

http://www.mrcake.co.il/main/home/products.details.main.asp?mCatID=2969&mCatPID=4545&tpMID=669

יש דברים הרבה יותר בריאים עם הרבה יותר נוגדי חימצון, בעיקר רימון, ותוספים על בסיס רימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים הרבה יותר בריאים עם הרבה יותר נוגדי חימצון, בעיקר רימון, ותוספים על בסיס רימון.

למרבה הצער, רימונים נמכרים לתקופה דיי קצרה כל שנה

אחרת הייתי בן אדם מאושר יותר היום

ומיץ רימונים זה מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בל"ג בעומר קנינו ארגז של XLים

ואני בין היחדים שידעתי איפה הוא מוחבא

אז גמרתי להם חצי ארגז והם האשימו כל מיני אנשים שהיו שם .. LOL ..

ובני נוער צריכים לישון 9-10 שעות בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממזמן ירדתי מהמשקאות אנרגיה עם הוודקה, בעיקר משום שאני לא יכול לישון כמו שצריך אחר כך.

אם אתם רוצים לשתות עם וודקה משהו(למרות שאני מעדיף נקי גם ככה) אז עדיף חמוציות. טעים, זול, מאוד בריא ונותן לישון כמו שצריך.

בכל מקרה לא הייתי נוגע במשקאות אנרגיה אם זה לא היה ביחד עם שתיה חריפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...