משחקים לXBOX360 ולPS3 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים לXBOX360 ולPS3

JONATHAN1B

Recommended Posts

אני אישית חושב שהרבה יותר יכף לשחק משחקים (מכל סוג שהוא )על קונסולה

סתם לצורך הדיון

נגיד שזה מכוון לקונסולות בכללי ולא ל360 בלבד

איפה יותר כיף לשחק קווסטים ? ב360? בPS3? דווקא אהבתי את זאק אנד אוויקי בWII

אבל זה לא קווסט רציני

קווסט רציני הכי כיף לשחק במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין תגיד מה עם הבנת הנקרא? איפה אמרתי שדווקא על ה 360 יותר טוב לשחק משחקים? רשום שלדעתי יותר כיף לשחק על קונסולה במגוון מרובה של משחקים (ולא שיותר כיף לשחק על ה 360 / PS3 / / PEE )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין תתעלם...

יש כמה מפגרים בפורום הזה שגם אם הם יראו תגובה שלך בדיון על פצצות אטום יגידו לך "קרירין די כבר עם הWII שלך"

בקיצור למשחקים גם אני חושב שיש יתרון קטן לקונסולות(שלא קשור למשחק עצמו)

בקונסולה אתה מכניס דיסק ומשחק.

לא משנה איפה ומתי.

במחשב אתה צריך להכניס דיסק להתקין להפעיל את המחשב לחכות שכל התוכנות יעלו ואז להפעיל תמשחק.

מה גם שבמחשב הרבה פעמים קורס המשחק(בעית דרייברים או משהו)

תמיד חייב לעדכן דרייברים.

ברוב המשחקים אין אונליין נורמאלי(צ'יטרים וכו')

אבל היתרון של מחשב זה שהכל נמצא באחד.(אם היה לאקסבוקס או ל PS3 , הם היו די קרובים למחשב)

אגב, ל PS3 יש דפדפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין תתעלם...

יש כמה מפגרים בפורום הזה שגם אם הם יראו תגובה שלך בדיון על פצצות אטום יגידו לך "קרירין די כבר עם הWII שלך"

לא משנה איפה ומתי.

במחשב אתה צריך להכניס דיסק להתקין להפעיל את המחשב לחכות שכל התוכנות יעלו ואז להפעיל תמשחק.

למה להפעיל מחדש את המחשב?

לי המחשב כמעט בחיים לא קרס מזמן משחק (גם לא המחשב הישן שהיה ממש מסריח)

אני שיחקתי בכמה משחקי און-לין ואין הרבה ציטרים את האמת ראיתי רק פעם אחת אולי ציטר ב CSS לפני שנה +- (אני אישית משחק ב-TF2 ,CSS,GW ועוד כל מיני ברובם לא היה)

אבל היתרון של מחשב זה שהכל נמצא באחד.(אם היה לאקסבוקס או ל PS3 , הם היו די קרובים למחשב)

אגב, ל PS3 יש דפדפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין תתעלם...

לא משנה איפה ומתי.

תגיד לי מה הבעיה שלך? כאילו עכשיו אתם תתנפלו על כול האנשים שיש להם 360...

אתה פשוט מתעלם מהתוכן של ההודעה ומסתכל על זה שהגיבו לקרירין. מי ירד עליו עכשיו? מה תתעלם? קרירין אמר סתם שטות (שCRAZY אמר שמשחקים טובים רק ב 360) מה שלא נכון , כי הוא פשוט לא אמר את זה. אתה כרגע בהודעה הזאת אמרת בדיוק את מה שהוא אמר כמה הודעות לפני זה אז מה הקטע? אם כבר אתה מפגר.

בקיצור פה אני סוגר את כול הדיון בדף האחרון , אם למישהו יש משהו להגיד על זה שישלח לי בהודעה פרטית ונראה עד כמה הוא צודק בקשר למה שנאמר.

ולגבי זה שתוקפים את קרירין: אז כן אני מודה לפעמים הוא מעצבן (קרירין תכלס אתה יודע שאתה משגע פה אנשים עם כמה שטויות) אז טיפה תוקפים אותו כי זה כבר נמאס , אבל לפעמים סתם מגיבים לו ויש איזה פוץ מתחיל להגן על קרירין כשאף אחד לא אמר לו כלום. בקיצור די עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי זה שתוקפים את קרירין: אז כן אני מודה לפעמים הוא מעצבן (קרירין תכלס אתה יודע שאתה משגע פה אנשים עם כמה שטויות) אז טיפה תוקפים אותו כי זה כבר נמאס , אבל לפעמים סתם מגיבים לו ויש איזה פוץ מתחיל להגן על קרירין כשאף אחד לא אמר לו כלום. בקיצור די עם זה.

אני חושב שמתעצבנים עלי כי לרוב אני צודק ומה לעשות הרבה אנשים לא רוצים לקבל את המציאות

ובגלל שהPS3 לא להיט בארץ מסיבה ברורה ... ול360 יש קהל לא קטן באתר בגלל הקרבה למחשב וה...

אז תוקפים אותי שאני אומר את האמת שה360 זה לא איזה סופר מכשיר שייתן לך עיתון בבוקר

וכל המשחקים הגדולים יצאו רק אליו

ל360 יש את הבעיות שלו כמו שלכל פלטפורמה בשוק הבעיות שלה

ותעשה לי טובה להגיד למישהו אם מחשב חזק לקנות 360 זה דוחה ומעיד על חוסר אובייקטיביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוקפים אותי שאני אומר את האמת שה360 זה לא איזה סופר מכשיר שייתן לך עיתון בבוקר

ותעשה לי טובה להגיד למישהו אם מחשב חזק לקנות 360 זה דוחה ומעיד על חוסר אובייקטיביות

קודם כל :אף אחד לא אמר שה360 זה סופר מכשיר אתה מוכן לפחות לקרוא את מה שכתבתי ? שמעתי על שמיעה סלקטיבית לא על קריאה סלקטיבית

דבר שני :אתה עוד פעם נלחם על הדבר שאני מנסה להסביר בפוסטים הקודמים שלי לשחק משחק מסוים על מחשב זה לא כמו שאתה משחק אותו על קונסולה

קרירין תכניס את זה טוב לראש

קונסולה מספקת חויית משחק שונה ובגלל זה הן מוכרות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אין לי PS3 או XBOX360 ורק ממש לאחרונה התחלתי לשחק בPS2, ואני מחשיב את עצמי כגיימר במחשב. יש הבדל בין מחשב לבין קונסלה כבר מהPS2 ואני משער שזה רק ישתפר בPS3 (אני כנראה אקנה אחד בעתיד הקרוב מאוד). לא הייתי אומר שאחד עדיף על השני אבל להגיד שהPS נותן אותה חוויה זה שטות. אולי לך זה אותו הדבר אבל אני יכול להעיד על עצמי שהחוויה שונה, ומהעובדה שהקונסולות מוכרות נראה לי שיותר אנשים מסכימים איתי מאשר אתך.

אני חושב שמתעצבנים עלי כי לרוב אני צודק ומה לעשות הרבה אנשים לא רוצים לקבל את המציאות

אם אתה באמת ובתמים מאמין לזה, אז באמת יש פה אנשים עם בעיה לקבל את המציאות.

אני לא חושב שאי פעם הגבתי לך ישירות (לפחות לא משהו שאני זוכר כרגע), ובכל זאת לדעתי אתה אחד האנשים המעצבנים ביותר בפורום הזה וזה בעיקר בגלל הגישה שלך. אתה מתנשא על כולם מאמין שאתה צודק תמיד גם כשאתה מדבר שטויות ותמיד חייב להכניס את המילה האחרונה בכל ויכוח. לפעמים נראה שאתה אוהב להתווכח רק כדי להעכיר את האווירה.

למרות שיש לך הרבה פעמים פוסטים רלוונטים וטובים אני חושב שבאופן כללי הפורום היה מקום יותר טוב בלעדיך.

אני מחכה לתגובה שלך שבה תנתח כל שורה שכתבתי בנפרד ותסביר למה אני טועה ומטעה בכל משפט שכתבתי.

It is inevitable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל שהPS3 לא להיט בארץ מסיבה ברורה ... ול360 יש קהל לא קטן באתר בגלל הקרבה למחשב וה...

צודק? די קרירין נו באמת לפעמים אתה צודק אבל לפעמים אתה מביא דברים לא רלוונטיים / לא קשורים / שמתגרים באנשים.

טוב מצאתי את זה:

קרירין עזוב תבנאדם בשקט נמאס כבר שאתה עושה את זה

הבנו אתה שונא את עושה דברים עם השלט של הווי וחרמן על מחשבים (ועל מריו)

אם הבנאדם רוצה 360 אין סיבה שהוא לא יקנה אחת (ואני גם ימליץ לו על זה (: )

WTF? התעלמתי מזה בקריאה הראשונה שלי (פשוט לא שמתי לב לזה) , דבר כזה עובד על חוקי הפורום ואתה הולך לקבל אזהרה אם המנהל פה יחליט בכלל לקרוא את הדיון.

קרירין תגיד כשביקשתי ממך (ואל תגיד עוד שתקפתי אותך) לצטט איפה CRAZY אמר משהו על ה 360 , לא יכולת לצטט את זה? כאילו זה היה קשה לך או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאקסבוקס יש דפדפן?

ומה לגבי ה WII?

אף אחד מהם לא תומך עברית בשום דרך?

לWII יש

לא תומך בעברית ורזולוציה נמוכה

וגם בתשלום

קרירין, אין לי PS3 או XBOX360 ורק ממש לאחרונה התחלתי לשחק בPS2, ואני מחשיב את עצמי כגיימר במחשב. יש הבדל בין מחשב לבין קונסלה כבר מהPS2 ואני משער שזה רק ישתפר בPS3 (אני כנראה אקנה אחד בעתיד הקרוב מאוד). לא הייתי אומר שאחד עדיף על השני אבל להגיד שהPS נותן אותה חוויה זה שטות. אולי לך זה אותו הדבר אבל אני יכול להעיד על עצמי שהחוויה שונה, ומהעובדה שהקונסולות מוכרות נראה לי שיותר אנשים מסכימים איתי מאשר אתך.

לא אמרתי שאין שינוים

אבל אם אתה מחבר 360 ומחשב לאותו מסך ואותה ידית משחק ואותו משחק

איפה לעזאזל החוויה השונה ?

PS2 ברור דבר ראשון יש לו המון משחקים שאין במחשב אבל לא מדובר על PS2

למרות שיש לך הרבה פעמים פוסטים רלוונטים וטובים אני חושב שבאופן כללי הפורום היה מקום יותר טוב בלעדיך.

שדריה עזבה הפורום נהייה מאוד יבש

אתה באמת חושב שאם אחד כמוני יעזוב זה יהיה טוב לפורום ?

שקבלתי בזמנו באן פתאום רצו אותי

ויש לזה סיבה

וזה לא שאין לי מחליף לכל אחד יש

אבל רוב האנשים בפורום לא מספיק פעילים ולא פותחים מספיק דיונים

אני מחכה לתגובה שלך שבה תנתח כל שורה שכתבתי בנפרד ותסביר למה אני טועה ומטעה בכל משפט שכתבתי.

It is inevitable.

בניגוד להרבה אחרים אתה כותב באופן רציני ולגיטימי אז אין לי סיבה לריב אתך

הבעיה שלי אם אנשים שלא מנמקים כלום וכותבים דברים שמקבילים ל"בבלבלב שולט" כגעגכע" שולט"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין שינוים

אבל אם אתה מחבר 360 ומחשב לאותו מסך ואותה ידית משחק ואותו משחק

איפה לעזאזל החוויה השונה ?

אני מתחייס לזה כאל אימולציה של קונסלה ע"י המחשב. המחשב מנסה (ומצליח הרבה פעמים) לחקות את חווית המשחק של הקונסולה.

אבל לאיזה אחוז מהשחקים יש פורט שבו יש גם תמיכה בקונטרולר של הXBOX360? מניח שמדובר על סדר גודל של 10-25% מהמשחקים שיצאו לPS3 ול (וזה בלי להתיחס לעובדה שמדובר רק על פורטים מהXBOX למי שמעדיף את השלט של הPS, אבל זה כבר שולי יותר).

הכוונה כמובן היא לאימולציה מלאה, לא משחק שאפשר לחבר לו גיימפאד אבל בצורה שפוגעת בחווית המשחק כי השליטה בPC לא כוונה מראש לשימוש בגיימפאד.

יש הרבה משחקים שהם אקסולוסיבים, או שלא עשו להם פורטים. גם משחקים שעושים להם פורט הרבה פעמים מתעכבים חודשים עד שנים. עיכוב של שנה להרבה משחקים (ME,HALO) משחקים שלא יגיעו למחשב (FF) ומשחקים שהגיעו אבל הפורט לא מציג את אותה חווית משחק הם בשבילי סיבה מספקת לקנות קונסולה.

ויש עוד המון מצבים שבהם המחשב לא ייתן את חווית הקונסולה - למשל כאשר המחשב לא נמצא ליד הטלוויזיה - אצל הרבה אנשים המחשב לא נמצא בסלון.

האימרה שלמי שיש מחשב אין סיבה לקנות קונסלה לא נכונה. הדבר הנכון יהיה להגיד שיש אנשים שעבורם המחשב מהווה תחליף מספק (אך לא מושלם) לקונסולה.

השאלה האם המחשב מהווה תחליף מספק היא שאלה אינדיבידואלית שצריך לבחון אותה עבור כל מקרה לגופו במיוחד כאשר ההגדרה ל"מספק" היא גם מאוד אינדיבידואלית. האם מפריע לך לחכות שנה מעבר ליציאת המשחק? האם יש לך אפשרות לחבר את המחשב לטלוויזיה? האם המשחקים האקסקלוסיביים חשובים לך? וכן הלאה. פה בפורום יש נטייה להכרזות גורפות ואבסולוטיות שמתבססות על דיעה/מצב אישי ולא לוקחות בחשבון את המצב/צרכים של השואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתן לך דוגמה.

קח שני מסכים, אקסבוקס אחד ומחשב אחד, כל אחד מחובר למסך אחר בנפרד.

אני אחביא את שני המכשירים ולא אגיד לך מה מחובר לאיפה.

בשניהם נשים GOW עם שלט של XBOX360 .

אם אתה מרגיש כל הבדל, אני על המקום נותן לך את כל הדברים האלה מתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...