תנו בבקשה חוות דעת על מפרט ב-5533 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו בבקשה חוות דעת על מפרט ב-5533 ש"ח

Bone-Breaker

Recommended Posts

אם אתה פנוי לשינויים, אז כנראה שישנו תקציב ושימושים לגבי רכישת המערכת. בכך, אבקש שתערוך את הכותרת שלך לכותרת אינפורמטיבית.

שתי הטענות העקרוניות והבודדות שלי נגד המערכת הזו הן הזיכרון וכונן התקליטורים. קח כונן מחברה שכמו או BenQ. כונני התקליטורים של ידועים בהמון בעיות. והבולטת ביותר, ניפוץ דיסקים. בקשר לזיכרון.. PC3200 אינו ינוצל ע"י המעבד, קח שהמאקסימום המומלץ הוא PC2700. חוץ מכך, אם הפרשי המחירים גדולים מ20-40ש"ח, הייתי מציע שתרכוש פשוט יותר ומחברה פחות מוכרת. כמובן, במקרה ולא יבוצע OC. אם יבוצע אחד, השינויים של אחרים לגמריי.

תתחדש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מדברים פה על כונני ה LG? הכוננים האלו נמכרים בכמויות נחתפים כמו עוגיות , חבר שלי גם קנה לא מזמן צורב שלהם 52x24x52והצורב עובד מצויין שום בעיות עם דיסקים לא ניפוץ ולא שמיפוץ פשוט צורב עושה את העבודה כמו שצריך ובלי בעיות.

גם כונני ה DVD שלהם טובים לא יודע עם באותה רמה של PIONNER אבל ברמה מכובדת דיו.

BenQ שהוזכרה פה לא נראה לי שזאת בדיוק חברה טובה, זאת בעצם חברת בת/מותג של ולא זכור לי ש היו כאלה מוצלחים.

LG היא בהחלט חברה טובה אחת הטובות יותר שיש כמובן שלא להשוות ל YAMAHA או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קנה את הזיכרון בצורה נפרדת משאר החלקים שבמפרט. זהו אינו רכיב בסיס שכמו לוח-אם, או מארז. זהו רכיב שמחברים בצורה פשוטה מאוד בסוף ההרכבה.

בקשר לכונן.. אין לי ממש כח לדון בנושא, מלבד העובדה שזהו אינו המקום, כך שהייתי מזמין אותך לגשת לפורום 'אמצעי אחסון' ולשאול בעצמך לגבי ניפוץ הדיסקים. קודם כל תשאל לגבי החברה שכונן התקליטורים שלה הוא המומלץ ביותר (ותבקש שלא ימליצו על כונני DVD/CD-ROM משום סיבות אישיות, כדי שלא יפתחו סטיה מנושא הת'רד.), ורק לאחר מכן תזכיר את הנושא הזה ותשאל לגביו. אם לסכם את הדברים שלי, אני פשוט יכול לומר לך שלא יהיו לך בעיות עם הכונן.

רגע אחד. למה אתה חושב שאנשים בפורום ממליצים על כרטיס מסך מסוים כשקיים אחד זהה לו במחיר, בדגם, רק שהוא בא מחברה אחרת? אתה יכול להסביר את זה? שאלה רטורית, וברשותך אני אענה על זה. קיים הפרש ביצועים מאוד קטן לטובת אחד הכרטיסים. הפרש ביצועים קבוע שלא משתנה, כך שאם המחירים זהים אז רוכשים את הטוב יותר. גם כן הדבר בכונני תקליטורים. כונן התקליטורים של מציג ביצועים טובים יותר (למרות שזה לא מורגש, ובקושי נראה במבחנים.) במחיר זהה. למה שלא תבחר בו?

בקשר לניפוץ הדיסקים.. זהו נושא חוזר ונשנה. אמנם רק כמות זעירה של כונני התקליטורים הללו ניפצו דיסקים, אך זה ידוע שרק הכוננים של . (מבחינה עקרונית, כמובן. כי מסיבות אחרות גם כוננים אחרים יכולים לעשות זאת, באותה מידה בדיוק.) במקרה של זה אחר. כלומר, אם ישנו הספק הקטן ביותר לגבי ניפוץ הדיסקים וגם קיים הפרש ביצועים זעיר (למרות שהוא אינו מורגש), אז למה שבמחיר זהה לא תרכוש כונן תקליטורים אחר? טוב יותר, לשם שינוי. ותאמין לי, לרוב החברות האחרות ישנו נסיון רחב יותר בתחום, בתחומים אחרים, ובשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...