אנרגיה אינסופית?,סתם משהו שקפץ לי לראש. - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנרגיה אינסופית?,סתם משהו שקפץ לי לראש.

kentaro

Recommended Posts

מישהו שמע פעם על שעון כזה,

שנקרא "שעון מכני"

שבעצם אתה מותח את הקפיץ שלו פעם אחת,

ויש בתוכו מנגנון ששמסובב את המחוגים + את הקפיץ,

זה סוג של אנרגיה אין סופית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנקרא "שעון מכני"

לא, צריך למתוח אותו מחדש פעם בכמה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנקרא "שעון מכני"

יש שמה מטולטלת שמותחת את הקפיץ מהתנועה של השעון כאשר אתה הולך אבל אם הוא שוכב על המדף איזה יום נגיד תצתרך למתוח את הקפיץ בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש שעוןשמופעל בדרך מופלאה

יש לו בצד האחורי מין דבר כזה שכשהו מזיז את היד זה מסתובב ויוצר חשמל

למישו יש מושג על מה אני מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה אני מרחיב פיזיקה 8)

למדתי קצת על הדבר הזה השנה (כיתה ט'), והמורה שלי אמר שהמיצאו מין נורה כזאת שיושבת על הריצפה ויש מין משקל כזה של 2-3 קילו שמרימים

לגובה מסויים ואז המנורה עובדת במשך 4 שעות ! זה פשוט רעיון אדיר !

על הדרך הוא גם אמר שאין דבר כזה אנרגיה אינסופית, ומי שיימציא אחת כזאת ייצטרך ליהיות בלפן מאוד מאוד מוצלח.

ד"א, יש לכם אתר עם כאלא ? ניראה מאגניב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אומנם אין כזה דבר אנרגיה אין סופית.

אבל לא חסרים מקורות ודרכים לייצר חשמל מתהליכים שמתרחשים סביבנו.

למשל השמש, כשהיא תיגמר אנחנו כבר סביר להניח נכחדנו.

והרוח ? נראה למישהו שהרוח תפסיק לנשוב בזמן הקרוב ?

ומה בקשר להבדלי הטמפרטורות בין ליבת הכוכב והקליפה החיצונית ? זה יכול להיות מקור אנרגיה אדיר.

אז לצורך העניין כן אפשר ליצור מכשירים שירתמו כוחות טבעיים ויפעלו לנצח, נו טוב... רק עד שניכחד. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה אני מרחיב פיזיקה 8)

למדתי קצת על הדבר הזה השנה (כיתה ט'), והמורה שלי אמר שהמיצאו מין נורה כזאת שיושבת על הריצפה ויש מין משקל כזה של 2-3 קילו שמרימים

לגובה מסויים ואז המנורה עובדת במשך 4 שעות ! זה פשוט רעיון אדיר !

על הדרך הוא גם אמר שאין דבר כזה אנרגיה אינסופית, ומי שיימציא אחת כזאת ייצטרך ליהיות בלפן מאוד מאוד מוצלח.

ד"א, יש לכם אתר עם כאלא ? ניראה מאגניב...

lol גם אצלנו המורה אמרה שאין דבר כזה אנרגיה אינסופית, וגם דיברה איתנו על המנורה עם המשקולת הזאת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם לא יודעים דעתי החת הדרכים היעילות ביותר להפיק אנירגיה היא לשים עלינו שעונים כאלה כמו הרולקס שניטענים מהטנועה של היד ואז כול פעם שאת חוזר הביתה מריצה את תוען מעט חשמל זה לא מספיק אחד כזה אבל אם כל אחד ילבש נגיד 2 כאלה וילך איתם קבועה אז מחירי החשמל ירדו מעט כי יהיה מעט אנרגייה חופשייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד רעיון תיאורטי, אך כנראה שהוא בלתי ישים.. אחרת מזמן מישהו היה "עולה" על זה...

כידוע, מנוע חשמלי בנוי ממיסב בעל תכונות אלקטרו מגנטיות המופעלות ע"י מקור אנרגיה חשמלי, ומה שגורם לו להסתובב אלה מגנטים בעל שדה הפוך הסובבים אותו.

השאלה היא, האם לא ניתן ליצר מיסב שכולל בתוכו מגנט בעל שדה מנוגד למגנטים הסטטיים שסביבו וחזק דיו כמו אלקטרומגנט ע"מ ליצור התנגדות חזקה אך אינו צורך חשמל? כך ניתן ליצור תיאורטית פעולה אינסופית של המנוע כמעט...

עריכה:

כנראה שכבר חשבו על זה....

http://www.youtube.com/watch?v=efCelx7qe_M&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני בהיותי בן 12 חשבתי על הנורה שכלואה בתוך "כלא פוטו אלקטרי" ומספקת חשמל בשביל להדליק את עצמה ובנוסף להטיס מטוס 747.

אחי.. זה גאוני! :xyxthumbs:

כל אלו שרוצים לבנות מכונות נפלאות שיפתרו את בעיות האנרגיה העולמיות, קצת ידע כללי:

http://www.bendov.info/heb/books/physbook/05.htm

ד"א, תיאורטית, במקום בו אין כוח משיכה או חיכוך (תיאורטית, כן?), מכונה מכנית יכולה לעבוד ולספק לעצמה את העבודה המכנית הדרושה להפעלתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...