מה ההבדל בין Dell 24 LCD 2408WFP HC Ultrasharp ל-Dell 24 LCD 2408WFP Ultrasharp? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין Dell 24 LCD 2408WFP HC Ultrasharp ל-Dell 24 LCD 2408WFP Ultrasharp?

DimRah

Recommended Posts

מאיפה הבאת את זה??

אין דבר כזה 24 LCD 2408WFP HC Ultrasharp.

מה שיש זה 24 LCD 2407WFP HC Ultrasharp.

זו הגרסה החדשה יותר ויש האומרים הקצת פחות טובה ל 2407WFP Ultrasharp.

למסך 2408 יש כיום רק גרסה אחת.

באשר לשאלה של yadaaa,

הנה ציטוט של נציג מפורום התמיכה הרשמי של בנוגע לעדכון A01 למסך 2408WFP, נדמה לי שפורסם פה כבר כמה פעמים:

Ok folks, here is the official word.

While the currently shipping Dell 2408WFP monitor meets both Dell and industry standard specifications, we have been closely listening to your feedback on the Dell Community Forum. Based on your comments, Dell is working to incorporate a number of improvements into the 2408WFP as a firmware update for new monitors scheduled to ship in mid-July. This firmware update features greater control over sharpness settings, improved power save recovery, and less input lag. Current 2408WFP owners whose specific usage scenario may benefit from the firmware update should contact Dell Technical Support after Mid July to receive the firmware update. If you have any questions please feel free to post them here or contact Dell Technical Support

כאמור, לדבריו השיפורים המתוכננים יכללו שליטה טובה יותר על חדות התמונה ולאג נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה??

אין דבר כזה Dell 24 LCD 2408WFP HC Ultrasharp.

מה שיש זה Dell 24 LCD 2407WFP HC Ultrasharp.

זו הגרסה החדשה יותר ויש האומרים הקצת פחות טובה ל 2407WFP Ultrasharp.

למסך 2408 יש כיום רק גרסה אחת.

ומה תאמר בנוגע לזה?:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=20978

אגב, מתי Rev A01 אמורה להגיע לארץ, בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HC בפנדה זה טעות, זה לא אמור להיות.

הרויזיה החדשה צפויה לצאת באמצע החודש הנוכחי בחול.

סבבה, חח את זה אני הבנתי כבר מזמן שבאמצע החודש, אבל מתי היא מגיעה לארץ, זאת השאלה שלי. :D

כנס לקישור של האתר הרישמי, ותראה ששם המילה HC לא מוזכרת בכלל.

אז למה לדעתך פנדה הוסיפה HC? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה 2408 שבפנדה והוא עולה 2,990 בהשוואה לחנות SkyPc שמוכרת ב-3,300.

אתה שואל בעצם למה ההפרש של ה300 שח??

SKYPC לא עדכנו את המחיר של המסך כבר הרבה מאוד זמן, אני מאמין שהם יעשו את זה בקרוב, לפני כמה חודשים הם היו בין הזולים במסך הזה, אני מאמין שהם ישמרו על המיקום שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...