Playstation shop וישראל... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Playstation shop וישראל...

B.D.B

Recommended Posts

לכל מי שהיה מטומטם\אופטימי מספיק וטרח לשנות את ההגדרת מדינה ביצירת חשבון כנראה גילה כי החנות אינה זמינה באיזורנו (כמה מפתיע). אני חפשתי שעות!! (טוב, 20 דקות מקסימום) ואני לא מוצא איפה משנים את זה. דרך אגב, אם אני אשנה את זה, האם זה ישפיע על בחירת השרתים במשחק אונליין? או שהוא עדיין יבחר לפי פינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לך שהחנות אינה זמינה למשתמשים מישראל?

תרשום בכתובת שלך כתובת אמריקאית, אירופאית או יפנית וזה יעבוד.

לי יש רק חשבון אמריקאי. לא רואה סיבה ממשית לפתוח אירופאי או יפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לשנות מדינה לאחר שפתחת כבר יוזר ופתחת חשבון

צריך לפתוח יוזר חדש ואז לפתוח חשבון חדש עם כתובת בארה"ב

לגבי השרתים אין לי מושג

ולגבי עברית גם אין לי מושג. לא ראיתי שום מקום שבו ניתן לשנות את הממשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נותרה בעינה, האם ניתן לשנות את המדינה בה אתה נמצא? ואם כן האם זה משפיע על בחירת השרתים שהקונסולה תעשה? ואם כבר אז כבר, האם יש דרך להציג דפי בעברית?

כמו שאמרו, לשנות אתה לא יכול, תפתח משתמש חדש.

בחירת השרתים במשחקים נקבעת על פי המשחק, יש משחקים שקובעים שאם העותק שלך הוא NTSC לא תוכל לשחק עם שחקן עם עותק PAL.

הצגת דפי בעברית, אינה אפשרית נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני חייב לפתוח משתמש מקומי חדש או שאני יכול ליצור רק משתמש PSN חדש? (אני לא רוצה לחזור להתחלה ב-GTA4)

יצרתי משתמש חדש והגדרתי לו משתמש PSN "נכון" ומחקתי אותו וניסיתי להכנס עם החשבון ה"נכון" במשתמש המקורי והוא לא נתן לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרשמתי תחת ארצות הברית עם הפרטים של הרחוב שלי בישראל :smile1:

רק מיקוד תעתיקו מארצות הברית

ורכשתי שני משחקים ואין בעיה, מה שאומר שהאבטחה שלהם קצת מדאיגה במקרה של גניבת כרטיסים- LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני חייב לפתוח משתמש מקומי חדש או שאני יכול ליצור רק משתמש PSN חדש? (אני לא רוצה לחזור להתחלה ב-GTA4)

יצרתי משתמש חדש והגדרתי לו משתמש PSN "נכון" ומחקתי אותו וניסיתי להכנס עם החשבון ה"נכון" במשתמש המקורי והוא לא נתן לי...

כן, הPS לא יקבל "תחמונים".

בכל מקרה תפתח משתמש מקומי חדש ואת השמירות תעתיק למשתמש המקומי החדש זה הכל.

בקשר לזה שמעלי, אם תנסה לקנות עם MasterCard אתה לא תצליח רק בכרטיסי Visa אין את ההגנת איזורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...