מעוניין בעזרה לקירור מערכת של 2 כרטיסי 4870 תקציב עד 500 שקל. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בעזרה לקירור מערכת של 2 כרטיסי 4870 תקציב עד 500 שקל.

BittonShai

Recommended Posts

חבר'ה, מהחוות דעת שאני קורא פה ושם אני רואה שה4870 הוא רותח...

אני לא יודע אם העובדה שיש 2 כרטיסים תעזור להפחית מהלחץ ולעזור לטמפרטורה אבל במידה ושניהם יעבדו בתפוקה מקסימלית אני פוחד מחום גבוה !

*שימו לב שהנושא נמצא גם בפורום כרטיסי מסך*

המערכת המדוברת היא

מארז CM 690

לוח אם X48-DS5

מעבד E8400

קירור מעבד ULTRA 120 EXTREME

זכרון GSKILL 1066MHZ 2GBx2

דיסק קשיח 7200.11 500GB

ספק Modu82+ 625W

וכמובן 2 כרטיסי 4870

האם ניתן לסמוך על המאוורר הקטן שמגיע איתם או שיש צורך להתקין איזה משהו נוסף/חיצוני?

בנוסף, רציתי לדעת האם יש אופציה לשלב במעגל קירור מים חיצונית 2 ומעבד במקום לשים 300 שקל בערך על האולטרא ועוד 500 שקל לכרטיסי מסך ?

בתודה מראש

שי ביטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזכרוני הקירור מגיע עם שני יחידות מיוחדות שאמרות לקרר אותו כמו שצריך ...כמובן שעדיף להחליף את הקירור המקורי במשהו יותר איכותי ,אבל לא לשכוח

שזה מבטל אחריות וגם יכול להגרם נזק לכרטיס בלי כוונה ;D.

בקשר לקירור מומלץ תבדוק עם ה ACCELERO S 1או 2 ...תוודא שהם מתאימים והשם יכנסו אחד מתחת לכרטיס השני כלומר שלא יהיה בעיית אי תאימות ...

וכנראה יהיה לך בעיה להוסיץ מאורר 120 ממ מאליו על הכרטיס העליון הכוונה כי התחתון יפריע ...

תבדוק את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בCM690 שים מאוורר טוב בדלת הצד בחלקה התחתון שיוציא את האויר החם המצטבר בין שני הכרטיסים, תוסיף מאוורר בתחתית המארז שיכניס אוויר קריר בכיוון הכרטיסים ואם לא שמת שני מאווררים בגג המארז - הוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז 690 כבר נקנה?

אם לא אני מציע לך בחום לקנות את TEMPEST של . יש לו כבר את כל המאווררים... שתיים בגודל 14 בגג המארז (אויר יוצא) שניים בגודל 12 בקדמת המארז (אויר נכנס) אחד בגודל 12 על דלת המארז (אויר נכנס) שנמצא בדיוק בין שני הכרטיסים ועוד אחד בחלקו האחורי של המארז בגודל 12 (אויר יוצא).

בקיצור ממלץ! כל המאוררים באים איתו! והוא באותו גודל של ה-690.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...