EZCool H-550-F25 מול מארז Antec SONATA III - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EZCool H-550-F25 מול מארז Antec SONATA III

anackas

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה הזמנתי מחשב עם המפרט הבא:

מארז SONATA III

לוח אם: GIGABYTE GA-P35-DS3L

כרטיס מסך: GIGABYTE 9800GTX

לאחר זמן קיבלתי את המחשב עם מארז ה- EZCOOL בטענה שלוח האם שבחרתי עם הכרטיס שבחרתי אינם יושבים טוב במארז ה - .

האם יש אמת בדבר ?

שאלה נוספת המוכר בחנות טען שאין שום הבדל בין מארז ה - EZCOOL לבין מארז ה- מבחינת רעש (יש לציין שנושא זה חשוב לי מאוד) האם זה נכון?

תודה מראש לכל המגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עשה את זה בלי ליידע אותך לפני , זה בעיה רצינית.

אם היתה לו בעייה הוא היה צריך ליצור איתך קשר, יכול להיות שהיית מחליף את הכרטיס , או היית בוחר מארז אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לא יושבים טוב ? הכרטיס נכנס למארז בלי הרבה בעיותת (יש אומנם רווח קטן בין הכלוב לכרטיס) אבל עדיין הוא נכנס..

פותח התרד..אני מציע לך לבדוק את העלויות של המארזים וספקי הכוח..שכן יש לי תחושה שמישהו מנסה "לגנוב" אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-sonata הוא מארז של תוצרת מכובדת (נמצאים בשוק כבר 20 שנה) עם איכות בנייה טובה, ספק טוב ומאוורר איכותי ושקט. ה-9800GTX קצת גבולי, אבל אם היה למוכר קצת הגינות הוא היה מציע לך להחליף אותו ל-4850 שמעט יותר חזק ממנו, קטן יותר ועולה בערך אותו הדבר (אפילו פחות).

לעומת זאת - EZcool היא איזה חברה שעדיין לא מבוססת בשוק, אין עליה ביקורות שזה בד"כ דבר חשוד. אני מכיר חנויות מסוימת שמנסה לדחוף את המותג הזה כאילו אין מחר...

תוספת - תריץ EZCool H-550-F25 בגוגל ותקבל רק תוצאות בסינית(?) ובעברית. התוצאה הרביעית-חמישית היא הדיון הזה!

עוד תוספת - מצאתי את המארז גם בכמה אתרים אנגליים (חפש H550 ולא H-550), הוא עולה שם 30 ליש"ט (באנגליה יש מע"מ על מחשבים והוא יותר גבוה מאשר בארץ - 17.5%). מצאתי את המארז גם ב-G-computers ב-338 ש"ח (גם מחיר מופקע ביחס לאנגליה). אם לא קיבלת החזר משמעותי מהחנות, אז עבדו עליך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר חנויות מסוימת שמנסה לדחוף את המותג הזה כאילו אין מחר...

למה לרמוז?פותח הדיון ,אתה קונה מחשב מאיבורי?אם כן אל תתפלא כשתקבל הצעות שתואמות רק את האינטרסים שלהם -מנסיון אישי.

אל תאמין ל"דעות" שלהם אלא תבדוק כל דבר בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העוזרים, רמת הידע המופגנת פה היא באמת גבוהה ביותר.

ולשאלתכם החנות המדוברת היא אכן איבורי מחשבים.

בכל מקרה לפני שאני מחזיר את המחשב ודורש החלפה אני רוצה לדעת, האם המפרט הנוכחי קרי כרטיס ה-9800GTX יכוול ליהות מותקן בצורה טובה ב- הוא שבאמת יש בעיה. לא הבנתי מה פירוש "ה-9800GTX קצת גבולי"

שאלה נוספת אם אכן יש בעיה, מהו כרטיס ה-4850 שדובר עליו? הוא לא מוכר לי.

אשמח לשמוע הצעה למארז אחר שיהלום את דרישותי, כלומר שיתאים לכרטיס המדובר ושיהיה שקט ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון אישי, אבל על פי דיווחים מהרשת מדובר בהתאמה "על הקשקש". כרטיס המסך 4850 הוא מהסדרה החדשה והמאוד מדוברת של , הוא טוב לפחות כמו ה-9800GTX, עולה מעט פחות (סביב ה-1000 ש"ח), חסכוני יותר בחשמל ואמור להכנס לכל מארז ללא קושי.

תוספת - ה-8800gtx נכנס למארז, אז ה-9800gtx גם אמור להכנס. אבל ההתקנה שלו מונעת את ההתקנה של מאוורר ה-120 האופציונלי וייתכן ותהיה בעית התחממות באיזור כרטיס המסך ומרכז לוח האם.

אופציה אחרת שיש לך היא להחליף למארז שקט כגון ה-nzxt hush (יעלה 350 עד 450 ש"ח) בצירוף ספק חרישי (כגון ה-430/450 ואט של seasonic או שיעלו 380 עד 450 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד המשמעות גבולי..היא שאורך הכרטיס מסך הוא באזור ה27 סנטימטר..

שהמרחק בין הקצה של המארז אל כלוב הכוננים הם באותו הטווח (חצי סנטימטר אולי פחות רווח בין הכלוב לכרטיס מסך)...

אם אתה מעוניין במארז אחד שיכיל את הכרטיס מסך..תן תקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן מאחר ומחיר ה- SONATA III הוא באיזור ה-650 ש"ח והוא כמובן כולל ספק 500W,

אז הייתי מעוניין במארז שקט לפחות כמו הנ"ל בתקציב דומה עם אפשרות חריגה עד 800 ש"ח לכל היותר. (מחיר של מארז כולל ספק)

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול ספק לא הייתי לוקח משהו מתחת לליברטי 400W או VX 450W ..שהמחיר לשהם הוא באזור ה400 שקלים..

מארז זה כבר עניין של טעם..כמו הCM690 או למיניהם...

אם התקציב יגדל לאזור ה 800..כמו שרשמת..יהיה לך כמובן יותר אופציות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- fungiman

בלי קשר לאמינות החנות ולמקרה המותאר מעלה,

אבל רק כדי להעמיד דברים על דיוקם בתגובתך מעלה.

כאשר משווים מוצר You have to compare apple with apple

דגם 550 שונה מדגם 550-F25 בכך שהמארז מחורר ויש בו חלון צד עם מאוורר 25 ס"מ.

באתר בחו"ל מצאתי את הדגם הרגיל במחיר של 33 פאונד = 220 ש"ח

כאשר בארץ מוצר זה ניתן להשיג ב- 260 ש"ח.

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=8802

ואת המארז בתצורת F25 מצאתי ב- 59 פאונד = 393 ש"ח

http://www.pcplanetuk.com/eshop/product_info.php?products_id=139

אולי קשה יהיה להתמודד מול מה שהבאתי מעלה, אבל לא כולם חמדנים.

ואציין שאנו לא מוכרים את המארז הנ"ל לאייבורי.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ מקבל את התיקון שלך. הייתי מאוד עצבני על אותה חנות מסוימת שלכאורה הונתה את פותח הדיון.

הזכרתי את G-computers כי הם היו הקישור הראשון עם המארז הזה בעברית ולא שמתי לב גם להבדל בין המארזים. למעשה לאחר מעשה נזכרתי שהזמנתי מהם פעם ציוד הקפי במחיר טוב ועם שירות משביע רצון. בבדיקה חוזרת אכן התמחור של מארזי ezcool בארץ נראה הוגן, לפחות ביחס לאירופה. אם פגעתי במישהו, הדבר נעשה בזמן שהפיוז שלי קפץ (קורה לי לפעמים) וראיתי רק אדום בעיניים, ואני מתנצל.

לפותח הדיון - עדיין ה-F25 אמור להיות זול משמעותית מהסונטה ואתה היית אמור לקבל החזר של לפחות 200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תמחור מארז ה-EZCOOL מדגם ה-F25, לאחר בירורים נוספים שלי באתרים אחרים ברשת הוא עולה בערך 323 ש"ח כאשר זה כולל ספק 400W.

יש לציין שקבלתי את המארז עם ספק 500W של JSPTECH שעלותו כ-197 ש"ח.

אם מחברים את שני הפריטים יחד עדיין מקבלים מחיר נמוך יותר מה- שמתומחר בסביבות ה - 650 ש"ח.

בכל מקרה היום הלכתי לחנות ודרשתי להחליף את המארז, יש לציין שלא נתקלתי בשום קושי בהחזרת המארז הנ"ל.

מאחר והמוכר התעקש שלא ניתן להרכיב את 9800GTX על מארז ה- SONATA III ללא ביצוע קומבינות מסויימות (פרוק כלוב דיסקים או משהו כזה)

אז נבחר מארז חדש שאמור להכיל ללא קושי את כרטיס המסך. המארז החדש שנבחר הוא SONTA PLUS 550. מארז שעלותו גבוה יותר אך הוא מצוייד בספק: NeoPower 550.

אשמח לשמוע התייחסות למארז הנ"ל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...