קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות) - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות)

Kirma

Recommended Posts

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגגל vsync או שמישהו יתן הסבר בקצרה מי מה מו ?

כדי שלא יהיו בעיות של חוסר סינקרון בין המסך לכרטיס המסך, קרי כרטיס המסך שולח 90 בשניה והמסך משדר 60 בשניה ואז יכולים להיווצר מין חיתוכים בתמונה (המסך יראה חלקים של פריימים שונים).

הVsync בעצם מגביל את כרטיס המסך למספר הפריימים שהמסך יכול להציג או לחצאים שלו, ז"א אם כרטיס המסך מוציא 85FPS זה יהפוך את זה ל60 FPS ואם הכרטיס מוציא 55 זה יהפוך את זה ל30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעכשיו, אני לא יכול להריץ VANTAGE, גם לא CUSTOM. לא יודע למה, יש לו בעיה עם הרזולוציה של המסך הרחב שלי....

אני אנסה שוב אחר כך...

היה נחמד לראות את 06 רק עם 4AA על 30+FPS :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה יכול לשער אם ה-4850/4870 יחזיקו אותו זמן בערך את המשחקים בשוק או ש-4870 יחזיק יותר ?, כי כרגע זה מהווה גורם ההתלבטות שלי בין שני הכרטיסים...(xD יצא לי שפה גבוהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה יכול לשער אם ה-4850/4870 יחזיקו אותו זמן בערך את המשחקים בשוק או ש-4870 יחזיק יותר ?, כי כרגע זה מהווה גורם ההתלבטות שלי בין שני הכרטיסים...(xD יצא לי שפה גבוהה).

זה ברור שה 4870 יחזיק טיפה יותר, בגלל שהוא יותר חזק מה 4850 אבל לא חושב שבהרבה זמן..

בכל מקרה תמיד אפשר להוסיף עוד אחד וכמעט להכפיל את הביצועים (בכ 80 אחוז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארר...

טוב, אל תחכו ל-VANTAGE ממני, אני לא יכול להריץ את זה בגלל הרזולוציה ה"נמוכה" של המסך שלי.

שטויות. ניחא.

אגב, הפרופילים שיצרת, השארת את המילה על AUTOMATIC או MANUAL?

כמו כן, אתה פשוט כל הזמן מזפזף בין כולם? כי זה ממש נראה לא קונסיסטנטי, לפעמים 37 ממש מרעיש, לפעמים זה שקט לגמרי.

הזוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו 4870 ל22 אינצ' (בהנחה שאני משחק על רזולוצייה 1650X1050) לא יהיה בזבוז כסף,כאילו לא כדאי לי ללכת על ה-4850 וזהו..?

ושאלה נוספת-

חשבתי על זה מבחינה הגיונית- שאם אני משחק על הרזולוצייה הנ"ל שהיא בעצם רחוקה מהרזולוצייה המקסימלית של הכרטיס,זה מאפשר הרבה יותר מקום בזכרון של הכרטיס,מה שיביא לביצועים הרבה יותר טובים(גם בפילטרים),זה נכון..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.

LCD, פלזמות, CRT, מקרנים, כולם מוגבלים.

זה לא משנה, ה 60HZ שהם מוגבלים אליהם כבר מראה לך תנועה חלקה במאה אחוז.

זה כל כך מצחיק לשמוע אנשים אומרים "אני רגיל ל17CRT שלי עם 85HZ... עכשיו אני מרגיש שהכל זז לאט ב-LCD החדש שלי...(22") אוף! הייתי צריך לקחת 2MS" זה כל פעם מצחיק אותי מחדש... אנשים לא מבינים את זה...

הודעה 333!! הההרייייי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצחיק... זה עצוב - תראה מה גרמה מערכת החינוך החדשה >.<

חח... לזה אני נוהג לומר מקומם!... פשוט מקומם...

ד"א Aternus Sicarius שמתי לב שאתה חיית לילה ב-HWZONE... לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מגיב בלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...