שאלה לגבי שילוב אינטרנט וטלפון של HOT על אותו קו - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שילוב אינטרנט וטלפון של HOT על אותו קו

MDK

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מתלבט אם לעבור לטריפל של HOT מהסיבה הבאה: חבר שלי טוען שיהיו לי הפרעות בקו אם אוריד ואשתף קבצים ואנצל את הרוחב פס של האינטרנט עד המקסימום.

מה דעתכם? אני אשמח לשמוע תגובות של אנשים שיש להם HOT ויוכלו לאמת או להפריך את הטענה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרעות נגרמות משרותי ה-VoIP שמספקות ספקיות האינטרנט, הרי השירות פועל על קו האינטרנט, שכן יש צורך בהעאלה. במידה והערוץ העולה נחנק עקב לניצול גבוה של רוחב הפס, מו הסתם שתיינה בעיות.

הכבלים פשוט לא מעבירים את הטלפון ע"ג האינטרנט (הכוונה לרוחב שקנית מהספקית), וגם לא ע"ג הפס שקנית מהם לטובת האינטרנט, אלה מקצים לו פס נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפון והאינטרנט עוברים על קווים שונים, אין סיבה שהם יפריעו זה לזה.

המצב שבו כן יכולה להיות בעיה היא עם התשתית הכללית שמגיעה לבית/שכונה שלך היא בעייתית. אז יכולות להיות בעיות של עוצמות, ניתוקים והפרעות שונות ומשונות גם בטלפון וגם באינטרנט וגם בטלוויזיה.

גם אצל ההורים שלי מותקן "טריפל" כזה, ואין שום הפרעות בטלפון. בטלויזיה דווקא יש לא מעט, אבל זה היה תמיד, כי התשתית של כל השכונה פה רקובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קו הטלפון של HOT הוא לא VOB? הוא לא משתמש ברוחב פס של האינטרנט? אני יודע שהם מקצים רוחב פס נפרד מוגבל לטלפון - משהו כמו 256 K או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קו הטלפון של HOT הוא לא VOB? הוא לא משתמש ברוחב פס של האינטרנט? אני יודע שהם מקצים רוחב פס נפרד מוגבל לטלפון - משהו כמו 256 K או משהו כזה

לא.

אתה מדבר על ספקיות התוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירותים לא עוברים בסוף על אותה תשתית - על אותם כבלים?

אני יודע שב012 זה מתאם מסכן שמחברים למחשב והוא משתמש ברוחב פס ושבHOT מספקים לך קו טלפון עם מודם בנפרד.

אתה גר באזור השרון? אני צריך להיות בטוח שלא יהיו תקלות כי בכל זאת ההתחייבות לשנתיים

נ.ב. - בלי קשר, האם HOT מספקים מודם ראוטר משולב אלחוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,יש תשתית, ויש ספקית, נכון עד פה ?

כשאתה מתחבר לשירותי הטלפון של הכבלים, אתה בעצם מקבל / משתמש בקצת יותר רוחב סרט לטובת הטלפון (במקרה של QTTP, כפי שידוע בממיר משתמש בנגיד 800-1000 מגהרץ ככה, וכל זה לטובת קידוד האמפג 2 שלוקח בערך 38 מגה לשניה לטובת הממיר ולצפיה תקינה בכל העורצים). מהצד השני יש את המודם שלך, שלוקח משהו בסבובית ה33-31 מגה הרץ. עכשיו בנוגע לטלפון, עקב הקידוד הרצחני שנעשה לו, הוא אוכל/משתמש, שים לב, משהו בסביבות ה500-3400 הרץ, לכבלים כאמור אין שום בעיה להפעיל כזו תוצרת (במידה והעוצמות תקינות ;) ). עכשיו הגענו לספקית, הספקית שלך, משתמשת בתשתית של הכבלים, זה נכון, אבל גם בקו שהיא מספקת לך, לא הכל נמדד בכבלים. זה קצת קשור בדרך שאתה משתמש בקו האינטרנט של, הינה ציטוט שלי שמסביר קצת את העניין:

ראה זה קשור למודל הTCP/IP, אנסה לענות לך בקצרה:

מתי שאתה מוריד קובץ מסויים, הקובץ מחולק לחבילות קטנות, לאחר שאתה מקבל כל חבילה אתה צריך לשלוח מעין "תודה" ולבקש את החבילה הבאה.

כשהיה לך יחיס של 1:3 בין העאלה לבין ההורדה, לא נוצרה בעיה. שכן 50*8=400 ונותרו לך 100 לשם ההעלאה (מה שמפסיק למשל בחבילה רגילה של הכבלים 1.5/128). עכשיו כשאתה מחובר בחבילה של ה5 מגה והקצב העאלה לא עלה בהתאם למהירות הורדה, אתה מעלה ב400 לטורנט, אבל לא תוכל לנצל את כל שאר הקו, כי אין מספיק רוחב כדי לשלוח את ה"תודות"/בקשות לחבילה הבאה.

יש מבין?

עכשיו כשאתה חוסם את העאלה שלך, האם תתאפשר שיחה תקינה עם המקר שלך, אני חושב (נו טוב, בטוח) שלא, במידה ואתה מחובר ע"י הספקית שלך.

מה גם, שהטלפון לא אוכל כ"כ הרבה רוחב פס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, יש לך 7 מגה ואתה מצליח להגיע למהירויות הורדה והעלאה כמעט מקסימליות בלי הפרעות בטלפון או לא?

ואם כן, באיזה ספק שירות אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, יש לך 7 מגה ואתה מצליח להגיע למהירויות הורדה והעלאה כמעט מקסימליות בלי הפרעות בטלפון או לא?

ואם כן, באיזה ספק שירות אתה

מתי הבנת את זה בדיוק ?

אני רק הסברתי מדוע לא תיתכן בעיה מהסוג שאתה ציינת, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, הבחור היחיד שהצהיר שיש לו חיבור 7 מגה + טלפון של הכבלים בביתו, הוא judas_clown, שכתב במפורש:

יש לי בבית קו טלפון של הוט וקו 7 מגה, שאני עושה בו שימוש נרחב להורדות, כבר תקופה ארוכה.

לא נתקלתי פעם אחת בהפרעות שחבר שלך מדבר עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...