5 מגה + גילשה איטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5 מגה + גילשה איטית

RoNeR

Recommended Posts

יש ברשותי את המודם eci b-focus 312+

שמתחבר לסוויצ ול4 מחשבים..

עד לפני כמה זמן היה לי מגה וחצי ללא בעיות האינטנרט פשט טס

החלטתי לשדרג ל5 מגה...

לאחד השידרוג האינרטנט התחיל לעבוד יותר לאט מקודם לא כל האתרים ניטענים עד הסוף ויש הרבה בעיות..

אבל ההורדה דווקא מורידה מהר בסביבות ה650 700

יש לי במחשב כרטיס רשת שלא בשימוש...

(המודם חוטי בלבד)

התחברתי לשכנים לאינטרנט 1.5

ובמפתיע האינטרנט עובד הרבה יותר מהר משמעותי שאני מחובר אליהם עם קליטה חלשה מאוד....

מישו יודע מה יכול לגרום לבעיה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות כל מיני סיבות, ולא צריך לקפוץ למסקנות, אבל.... אולי ספק האינטרנט שלך שווה ל....

זה הסיבה שאני לא לוקח שום חבילות ומבצעים יותר. אם האינטרנט שלי מרגיש :kopfpatsch::bash: ??? :sleep::jump::pissed: אז אני עובר חברה מיד.

רק בשביל זה שווה לי לשלם פי שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות כל מיני סיבות, ולא צריך לקפוץ למסקנות, אבל.... אולי ספק האינטרנט שלך שווה ל....

זה הסיבה שאני לא לוקח שום חבילות ומבצעים יותר. אם האינטרנט שלי מרגיש :kopfpatsch::bash: ??? :sleep::jump::pissed: אז אני עובר חברה מיד.

רק בשביל זה שווה לי לשלם פי שניים.

איפה אתה רואה שהוא כתב משהו על ספק?

RoNeR תגדיר מה זה איטיות והאם זה בדיוק אותו דבר בכל ארבעת המחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל, בדוק את תקינות המחשב שלך, הן ברמת החומרה והן ברמת התוכנה.

לאחר מכן, נסה לחבר את המחשב ישירות למודם, ובדוק האם המצב נשכר כפי שבעבר.

האם יש סיכוי שאחד המחשבים ברשת, "זולל" את רוחב הפס שלך ?

עוד משהו, למרות שלא נראה לי שזו הבעיה, כי אתה מוריד במהירות דיי גבוה: תן צלצול לבזק לשם בדיקת עוצמות הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי גם בעיה מוזרה עם גלישה בלבד, וההורדות היו טובות. מרטי שיערות במשך חודש ולא הצלחתי לפתור את הבעיה. תנסה לסרוק את המחשב לבדוק שאין בו כל מיני טפילים ווירוסים וכו'.

בסוף, פרמטתי והסתדרתי לי הבעיה. תשקול גם להחליף את המודם הזה בSEIMENS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו התכוונתי להחליף בבזק בחינם. לי החליפו אחרי שניסיתי לפתור את הבעיה עם התמיכה הטכנית שלהם ולא הצלחנו.

כמובן, כמו שהצעתי, אם שום דבר מן עצותיינו לא עובד, פנה לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא בודק את זה עם P2P עצבני ברקע... כי אז הגיוני שההורדה תעבוד על 625 והגלישה תהיה איטית מאוד מאוד...

עריכה:

אתה בעצם מתאר בעיה של LATENCY ו PACKET LOSS ושלא של BANDWIDTH... תעדכן אחרי שתעשה מה שאמרו בהודעות הקודמות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא בודק את זה עם P2P עצבני ברקע... כי אז הגיוני שההורדה תעבוד על 625 והגלישה תהיה איטית מאוד מאוד...

נכון חלקית, תלוי מה תעדוף התעבורה במחשב / .

לפותח הדיון:

עשית את הנתבקש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות גילשה איטית גם שאין הורדות ברקע והיא נמצאת בכל המחשבים......

בדקתי את זה בעוד מחשב ששמתי בו כרטיס רשת שהתחברתי לשכנים זה עבד הרבה יותר מהר על קליטה מאוד חלשה...

אני ינסה עכשיו לחבר את המודם ישירות למחשב שלי וליראות מה יהיה אני יחזיר לכם תשובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...