מפעיל את המחשב כמו אוטו ישן הסבר בפנים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעיל את המחשב כמו אוטו ישן הסבר בפנים

DUDEnamE

Recommended Posts

אני צריך ללחוץ על הכפתור POWER כמה פעמים ובכל מיני צירופין כדי שהוא יצליח לעשות בוט הבעיה לא בספק החלפתי ספק זה עדיין ככה

גם לא בעיה בהספק

הכפתור בסדר גמור

למישו עולה רעיון? :kopfpatsch::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להתעסק כמה פעמים עם הכפתור,תכבה את המחשב,תנתק אותו מהחשמל,תלחץ כמה פעמים על הכפתור ההדלקה,תרוקן את המעגלים מחשמל,תחזיר את החשמל ותנסה להדליק שוב,יכול להיות הBIOS הספק,או הסוללה של הלוח.

תעשה את הבדיקה שאמרתי לך ותחזיר תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לא בכפתור מן הסתם כי הוא עובד הוא נותן חשמל

את הביוס אני עדכנתי ואיפסתי כמה עשרות פעמים...

באמת יכול להיות שזאת בעיה בבטריה של הלוח צריך לנסות גם את זה

אני זז לנסות תעניין הזה אם המעגלים למרות שזה נראה לא הגיוני כי הרי כשהמחשב מכובה הוא מוכבה דיי הרבה זמן ככה שהחשמל כבר היה צריך להתרוקן

עריכה :

עבד הקטע של המעגלים. תותח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לא בכפתור מן הסתם כי הוא עובד הוא נותן חשמל

באמת יכול להיות שזאת בעיה בבטריה של הלוח צריך לנסות גם את זה

תתפלא אבל כפתורים יכולים לגרום לקצרים.

תנסה בכל זאת לנתק את כפתור הכיבוי ולהדליק את המחשב עם טסטר או משהו, אם זה לא יעזור תנתק גם את כפתור הריסט ותנסה שוב.

בקשר לבטרייה, עדיין לא שמעתי שהיא יכולה לגרום לתקלה כזאת, אבל בשביל להיות רגוע אתה יכול פשוט להוציא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל כפתורים יכולים לגרום לקצרים.

תנסה בכל זאת לנתק את כפתור הכיבוי ולהדליק את המחשב עם טסטר או משהו, אם זה לא יעזור תנתק גם את כפתור הריסט ותנסה שוב.

בקשר לבטרייה, עדיין לא שמעתי שהיא יכולה לגרום לתקלה כזאת, אבל בשביל להיות רגוע אתה יכול פשוט להוציא אותה.

אחי הכל בסדר זה עבד^^^ סתכל למעלה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו אני הייתי אצל מישהו בבית שהיה לו בעיה דומה לזאת..

כשרצו להדליק את המחשב, רוב הזמן הוא היה נדלק בלי להראות ולהשמיע כלום (מוות קליני :lol:). רק אחרי שהוציאו אותו מהחשמל, חיכו כמה דקות והחזירו אותו היה סיכוי להפעיל אותו (איך שהם אמרו - להתניע - זה הרג אותי...). חוץ מזה היו פעמים ששום דבר לא עזר ורק אחרי איזה יום המחשב נזכר לעלות.

לא מצאתי את הבעיה שם, אבל זה כנראה הלוח אם... 90%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוחץ על הכפתור הוא עולה כמה שניות ונכבה עולה ונכבה אחרי כמה לחיצות הוא עולה

אני חושב שעליתי על הבעיה הDVD שלי נמצא בSLAVE ואני עושה BOOT דרכו כשאני לא עושה בוט דרכו הוא עולה

אני יעדכן אני בהמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF??? למה ניראה לי שזה בעיה גלובלית???

קיצור שילשום התחילה אצלי בעיה דומה... הייתי עושה ריסט והמחשב לא היה עולה, זאות ואמרת היה פועל אבל המסך לא נידלק... הייתי צריך (כל ריסטארט!) לכבות ולהדליק את המחשב... עשיתי פרמוט וזה לא עזר, עד שעשיתי בביוס חזור להגדרות בררת מחדל וזה הפסיק.

משהו מוזר לגמרי... אולי זה ווירוס שמתעסק עם הביוס... יש דבר כזה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF??? למה ניראה לי שזה בעיה גלובלית???

קיצור שילשום התחילה אצלי בעיה דומה... הייתי עושה ריסט והמחשב לא היה עולה, זאות ואמרת היה פועל אבל המסך לא נידלק... הייתי צריך (כל ריסטארט!) לכבות ולהדליק את המחשב... עשיתי פרמוט וזה לא עזר, עד שעשיתי בביוס חזור להגדרות בררת מחדל וזה הפסיק.

משהו מוזר לגמרי... אולי זה ווירוס שמתעסק עם הביוס... יש דבר כזה בכלל?

הבעיה בכללל לא דומה לשלי

אצלי אני מפעיל את המחשב והוא נכבה אני צריך להפעיל אותו כמה פעמים כדי שהוא יעלה

אני מתחיל לחשוד שהבעיה בלוח מאז שקניתי אותו הוא היה בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...