התלבטות קשה בבחירת מסך... 2253BW\E228WFP\2243BW - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בבחירת מסך... 2253BW\E228WFP\2243BW

Bashash

Recommended Posts

באחת התגובות נרשם ש 2253 יותר טוב למשחקים.

אפשר להשתגע.

אגב איך הוא לחיבור לטלוויזיה במקביל למחשב?[br]פורסם בתאריך: 2.07.2008 בשעה 14:56:28

התכוונתי איך בחיבור במקביל למחשב וטלוויזיה[br]פורסם בתאריך: 2.07.2008 בשעה 14:59:25
אחראי הפורום גם אמר של אין 3:4 ולכן לא ממליץ.

הוא ממליץ על 2243 בגלל ארגומטריה.

אני אסתכן ואומר שאני חושב 2253 בגלל תמיכה טובה במשחקים.

מה שקרר אותי מעט זה חוסר הפשטות לחבר ממיר .

אני מעדיף פתרון חיצוני במקרה של חיבור על פני כרטיס למחשב.

טוב אני ממתין למומחה החומרה שהגיב כדי לפרט מעט על המסך שהמליץ להפתעתי ומדוע הוא כל כך טוב ושאר השאלות שלי לעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ארגונומיה מועילה וריבוי חיבורים הצ'אי מאי יהיה עדיף על פני ה-2253BW והאסוס, ובהשוואה ל-MW221C אין בו ציפוי מבריק. ה-MW221C נמצא כבעל תגובתיות מצויינת, אבל גם בביקורת של הצ'אי מאי ב-Prad לא מצאו פגם בתגובתיות של ה-222H והיעדר OverDrive בצ'אי מאי לא הופכו לנחות לגיימינג.

אני אישית הייתי מעדיף לקחת מסך ללא ציפוי מבריק, אבל אין מניעה לבחור באסוס, אם מוכנים להחשיך את החדר במידה הרצויה. איני יודע האם ה-MW221C חזר למלאי סדיר בארץ. שיווקו מוגבל למדינות מסויימות. בארה"ב הוא היה פעם זמין, בשעה שהיום אני רואה במנועי חיפוש מחירים באוסטרליה וגרמניה שהוא זמין בפריסה רחבה.

לשידורי טלוויזיה איכותיים מבחינת סוג הפאנל, זוויות צפייה ואיכות הצבעים אין מתחרה ל- 2007FP בעל חיבורי קומפוזיט ו-S-Video מובנים. אמנם צריך להיות מוכן לתקציב גבוה יותר, אבל מדובר במסך שהוא בליגה שונה מה-22" מבוססי ה-TN שגם מתאים לגמרי למשחקים מהירים כולל ברשת.

כפי ש-McFly סבור כך, אני גם חושב שלאור העובדה שהיעדר OverDrive אינו בהכרח שיקול קריטי למשחקים ולשימוש כללי, ה- 2243BW הוא הבחירה היותר מאוזנת בסגמנט ה-22" TN מבחינת מחיר נמוך, האפשרות לשנות גובה וכמו כן היות המנורות שלו בעלות מכלול צבעים המתאים לסטנדרט sRGB שהוא הסטנדרט המיושם לאינטרנט וכל שימוש אחר שיגרתי. זה שאין לו חיבורים מתאימים לממירי TV מהווה חיסרון וה-222H יכול להיות אלטרנטיבה, אבל לדעתי לשידורי מממיר ה-2007FP טוב יותר, מכיוון שיחס התצוגה שלו מותאם לפורמט לא-רחב ובנוסף הוא גם מציע איכות תמונה טובה משמעותית בזכות פאנלי ה-VA/IPS שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרהרתי וגם גלשתי.

אני לא מעוניין להקטין עוד את גודל המסך ל20 אינטש. בתחילה חשבתי על 24, אבל המחיר הגבוה והפשרות הנדרשות על ביצועי משחקים לא מתאים לי להערכתי. לכן הנחתי שבתחום ה: 22 יהיה יותר קל לקבל החלטות(כנראה שטעיתי).

עיינתי באתר הבא בנושא http://www.trustedreviews.com/displays/review/2007/11/06/Chimei-CMV-222H/p1 ולא גיליתי התלהביות יתרה של הכותב ואפילו למטה מזה. האם יש אתר שביצע בדיקה מקצועית אוביקטיבית ואולי אפילו ביחס לסמסונג 2253?

Design & Features Score 9 for Design & Features

Image Quality Score 5 for Image Quality

Value Score 7 for Value

Overall Score 7 for Overall

לעיל גם התוצאות המסכמות. לא נראה מתלהב מדי.

הרצון לחבר כנראה פוגע בביצועי המשחקים ואיכות הצפייה במסך.

אני חוזר לשאלה: האם יש התקן חיצוני שיברור בין חיבור המחשב לחיבור ממיר (לא ברור איך מחברים קומפוזיט ל DVI)

לדעתי והתרשמותי מבחינת ביצועי משחקים ואיכות תמונה כנראה שמתכנסים על שני מסכים:

1)סמסונג 2253

2)MW221C

אם הייתי אומר משחקים בלבד האם 2253 הוא מסך מצויין או MW221C (תוך התעלמות לרגע מנושא הציפוי)

אם גם יש אתר מקצועי שמשווה בין השניים אשמח!

אחרי המלצתך אגש לחנות לראות את ההבדל בין השניים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה-20" מבוססי IPS/VA אין התפשרות בביצועים במשחקים. מהירות התגובה שלהם מספיק טובה ולא נחותה ביחס ל-22". זמן תגובה מוצהר של 16ms עבור ה-2007FP רק בעצם מטעה את הגיימר, כי הוא מדוד לפי תקן ISO בשעה שהביצועים של המסך ב-G2G שווי ערך ל-TN ואף טובים יותר מאלו שאין להם .OverDrive

Trustedreviews אינו אתר בעל אותה רמת מקצועיות מבחינת יכולת אבחנה, ביצוע מדידות וניתוח התוצאות כמו Prad, שבחן לעומק יותר מכל אתר אחר את ה-222H. אולם צריך לזכור שאי-אפשר לצפות ליותר מדי ממסכים מבוססי ה-TN. כותב הביקורת של trustedreviews אשר זוכר את איכויותיו הטרומיות של הסמסונג 215TW מבוסס ה-S-PVA (דגם שלא מיוצר יותר וגם לא היה זמין בישראל בעבר), מציין בצדק שהמסך ניחן בתפוקת צבעים ירודה (כמו כל 22" TN עם 6 סיביות לערוץ), ולכן לא מתאים בכלל לעיבוד תמונה בנוסף לזה שכל הזזת ראש קטנה שוטפת את הצבעים ומשנה אותם. הוא כותב עוד דבר נכון – הפעלת ניגודיות דינמית לא משפרת את רמת השחור בפועל (כי ניגודיות נמוכה היא מאפיין כללי של פאנלי TN. הצבע השחור נראה כאפור ביחס לזה של פאנל VA). הפעלתה מקריסה את הגוונים הכהים העדינים וגורמת לשטיפת גוונים. הוא הזכיר דליפות אור שלא חשובות במשחקים אלא מפריעות בסרטים, ואיכות צבעים גרועה בסרטים שהיא גם מאפיין לא נדיר במסכי TN. איכות הצבעים אינה פרמטר נחוץ במשחקים מכיוון שאין דרישות לדיוק צבעים קריטי בהם. דברים אלו יהיו נכונים גם לכל המסכים מבוססי ה-TN של סמסונג , LG, NEC ואפילו Eizo ולכן עלייה בתקציב עבור 22" בעלי פאנל TN לא משפרת את התמורה.

בקשר לחיבור קומפוזיט ל-DVI : אם אין חיבור קומפוזיט מובנה במסך עצמו - אין אפשרות להשתמש ב-DVI לחבר אליו ממיר TV. צריך לקנות כרטיס טלוויזיה כגון ה-COMPRO V300 VideoMate שהזכרתי קודם לכן. אם אתה רוצה מסך טוב מבחינת איכות תמונה ורסטילי גם לסרטים וגם למשחקים, המאפשר חיבור ממיר ללא צורך לבזבז עוד כסף על התקן חיצוני לממיר טלוויזיה, ה- 2007FP הוא האפשרות הטובה ביותר והיחידה בתקציב שלא עובר את ה-2200 שקלים שאני יכול להמליץ עליו מכיוון שיש בו מחבר קומפוזיט מובנה. עם ה-HP LP2065 מבוסס ה-S-IPS צריך לרכוש כרטיס טלוויזיה, כי אין לו חיבורים מובנים מתאימים, אך הוא יכול להחליף את ה- מבחינת יכולת להציג איכות תמונה מעולה, במידה שיש ל- בעיית מחסור במלאי.

לא ידוע לי על אתר שהשווה בין ה-2253BW כנגד MW221C. אם אתה מוכן לזה שתצטרך לשחק בתנאי תאורה מגבילים עם האסוס קח אותו (במידה והוא עדיין משווק), אחרת ה-2253BW יהיה עדיף. בתצוגה יהיה לך קל להתרשם משניהם רק אם הם יוגדרו לרזולוציה טבעית עם חיבור ישיר למחשב ללא שירשור אחרי מסכים נוספים שכן איכות התמונה מידרדרת בצורת תצוגה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

בהחלט מקיף וענה על הרבה פרצות במחשבה.

פשרה כוונתי לירידה בגודל מסך.

במקור ירדתי בגודל מ24 ל22 לנוכח אי הוודאות בביצועי משחקים, המחיר של סמסונג 245T וכו'

בני כבר מקטר.

לגבי MW221C ו 2253BW האם גם להם יש כל מיני גירסאות חומרה שיש בשוק או שהם בגירסא אחת?

אם זה לא יהיה מוגזם לשאול מה הם שני המלצותיך למסכים בסכום של 2200, התומכים ברמה גבוהה במשחקים ואפשר לחבר בפשטות .

אני מבין שגם הם יהיו TN או שיהיה להם פנל מתקדם יותר?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי MW221C ו 2253BW האם גם להם יש כל מיני גירסאות חומרה שיש בשוק או שהם בגירסא אחת?

לכל אחד מהם יש גירסא יחידה.

אם זה לא יהיה מוגזם לשאול מה הם שני המלצותיך למסכים בסכום של 2200, התומכים ברמה גבוהה במשחקים ואפשר לחבר בפשטות טלוויזיה.

אני מבין שגם הם יהיו TN או שיהיה להם פנל מתקדם יותר?

יש ב-22" את ה-Samsung 225MS עם חיבורים מתאימים כולל קומפוזיט והוא עולה החל מכ-2200, אבל מאחר וגם בו יש פאנל TN הוא לא יהיה טוב משמעותית מה-222H. ההמלצה השנייה שלי נשארת בעינה לגבי ה-2007FP בגלל הפאנל העדיף שלו שחושף את הגוונים באופן טוב יותר בתכני וידאו. אם נשארו כמה יחידות של 2007WFP גם הוא יכול לספק תמורה מצויינת ויש לו פאנל 20" VA/IPS רחב עם חיבור קומפוזיט כמו ב-2007FP, אך מאחר ומדובר בדגם שעבר לגמר ייצור, כדאי לבדוק אותו על המקום לפני התשלום במידת האפשר בחיבור DVI.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף, אבל הפאנל היחידי של 2253 הינו פאנל מסוג S אשר סאמסונג מייצרת אותו? אם כך, למה אנשים מסתבכים עם הגרלת הפאנלים של ה226BW, שייקנו פשוט את ה-2253, לא?

אגב, מה ידוע בתור מסך יותר טוב? ה-2253 או ה-T220?

תודה מראש. : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...