התלבטות קשה בבחירת מסך... 2253BW\E228WFP\2243BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בבחירת מסך... 2253BW\E228WFP\2243BW

Bashash

Recommended Posts

הכותרת אומרת הכל.. הייתי רוצה לדעת למי מבין המסכים 2253BW, 2243BW, E228WFP יש את את היחס ביצועים-מחיר הטוב ביותר?...

אני אשמח מאוד אם תוכלו לנמק ולפרט... וכמובן שאם יש לכם הצעות יותר טובות אני אשמח לשמוע!

תודה רבה לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E228WFP מסך עם דיוק צבעים גבוה, אך זמן תגובה נמוך- לא למשחקים

2243/53 אותו מסך רק ש53 תומך בOVERDRIVE ול43 יש אפשרות להנמכה/הגבייה

ואין דבר כזה יחס ביצועים/מחיר במסך, לכל אחד יש את השימושים שלו וזה לא כמו מעבד שאפשר להגיד איזה יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין להם חיבורים ייעודיים לממיר TV. על מנת לנצלם לצורך זאת אתה צריך לקנות כרטיס טלויזיה כמו זה ואשר מאפשר PIP, וצריך למצוא פיתרון לרמקולים בצורת חיבור אחרת דרך הממיר או הכרטיס TV. אבל אם לוקחים בחשבון את המחיר 400 שקלים + כ-1300 שקלים זה מסתכם בכ-1700 שקלים.

ל-Chimei 222H יש חיבור קומפוזיט מובנה עבור ממירים ושלל חיבורים נוספים. הוא גם מתאפיין בארגונומיה לא רעה ומחיר אטרקטיבי.רק מה? חסר לו DVI ובמקומו שמו עבור קונסולות, אבל אפשר לקנות בסכום פעוט מתאם -to-DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חשבתי שאני רוצה לקנות 2253 בגלל ביצועיו עבור משחקים, וה superdrive שהסבירו באתר.

המסך מיועד למשחקים ומשחקים ואם ניתן גם . האם תוכל לכוון אותי לאתר המנתח את יכולותיו וביצועיו של מסך Chimei 222H (לא שמעתי על מותג כזה). מירב ההמלצות כאן לא מדברות על מסך זה.

אם היה מדובר רק במשחקים, האם עדיין המלצתך תקפה?

במידה והתשובה תהיה האם יש אפשרות לחבר בורר חיצוני בין ממיר יס לכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חשבתי שאני רוצה לקנות 2253 בגלל ביצועיו עבור משחקים, וה superdrive שהסבירו באתר.

המסך מיועד למשחקים ומשחקים ואם ניתן גם . האם תוכל לכוון אותי לאתר המנתח את יכולותיו וביצועיו של מסך Chimei 222H (לא שמעתי על מותג כזה). מירב ההמלצות כאן לא מדברות על מסך זה.

אם היה מדובר רק במשחקים, האם עדיין המלצתך תקפה?

במידה והתשובה תהיה האם יש אפשרות לחבר בורר חיצוני בין ממיר יס לכרטיס מסך?

שים לב גם האסוס מצטיין במשחקים והוא נבחר פה כמסך הטוב ביותר ב 22 בביקורתבאתר

אז כדאי שתחשוב גם עליו..

השאלה היא מי יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...