דיסק קשיח שחובר לא מתפקד , עם הודעת שגיאה . - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח שחובר לא מתפקד , עם הודעת שגיאה .

davenos

Recommended Posts

אם זאת מחיצה אז אני חושב שהבעייה היא לא בדיסק עצמו אלא בעייה תוכנתית.

במידה וכל מה שתנסה לא יעזור, תוכל לנסות את האופציה הבאה:

לבצע הקצאה מחדש ופרמוט מהיר ובדגש על מהיר של המחיצה, אחר כך תתקין במחיצה אחרת תוכנת שחזור קבצים ויש הרבה טובות.

קטע מצחיק

לפני חודש חבר מתקשר אלי כולו בלחץ הוא לא מבין כלום אבל כלום במחשבים (הוא מבין כמו סתבא שלי בערך), אני שואל אותו מה קרה, אז הוא אומר לי:

"כשאני לוחץ על המסמך הוא לא נפתח ובמקום זה נפתחת לי הודעה שהמחשב לא מוצא את הקובץ ואמר לי למצוא אותו לבד, לחצתי על כפתור עיון אבל אני לא יודע איך למצוא את הקובץ."

כמו שהבנתם הבחור שלח קיצור דרך של המסמך לשולחן עבודה ואז מחק את הקובץ המקורי (בידיעה שיש לו עותק על שולחן העבודה) האמת שבאינסטינקט הראשוני נקרעתי עליו מצחוק, אבל אחרי שהוא הסביר לי כמה חשוב וכמה כסף זה עלול לעלות לו ישר החוורתי (זה היה קובץ של איזה משהו שקשור לחוזה בנדל"ן).

דבר ראשון אמרתי לו שהוא לא נוגע במחיצה הזאת (מחיצה D) על שאני מגיע.

איך שהגעתי אליו הרצתי תוכנת שיחזור שנקראת GetData Recover My Files, התוכנה מצאה את הקובץ ללא בעיות, עכשיו הקטע המצחיק, התוכנה מצאה קבצים שנמחקו לפני המון זמן, פתאום אנחנו גם מוצאים קצת וסרטוני פורנו, הוא אמר שזה לפני שנה שנתיים והוא התחתן לפני כמה חודשים, אז הוא אומר לי, תמחוק מהר לפני שאישתי תראה את זה, חחחחחחחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מגיעים אליו(למסך) ולאן להעלות את התמונה

עכשיו אתה נזכר לשאול איפה זה, איפה היית כשדיברו על זה בתגובות הקודמות? :s05:

למה לא שאלת אז? :nixweiss:

בכל מקרה, כדי להגיע לשם, תלחץ קליק ימני על המחשב שלי, בתפריט שיפתח תלחץ על ניהול, בחלון שיפתח תלחץ על ניהול דיסקים ותצלם.

כדי להעלות את התמונה אתה יכול להעלות תמונה בזמן שאתה מגיב, תלחץ על הלינק"אפשרויות נוספות..." בתחתית המסגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק J שלך אין לו פורמט.

במנהל הדיסקים אתה לנסות לעשות לו פורמט (עם קליק ימין) או להוריד המחיצה ללגדיר מחדש ולשות פורמט

הכל עם קליק ימין על ה J .

אם היה לך שמה חומר מקודם זה הלך לעיבוד ואם רוצה לשמור על חומר שהיה שם זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...