אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אים אני עושה OC לE2200 ל3.0 הוא יהיה אותו דבר כמו ה E8400?

OuTsIDe

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי הבדיקות התוספת העיקרית נותנת מהירות המעבד (Mhz) רק אחר כך כל השאר... (מלבד מקרים מסוימים שמנצלים ספציפית מספר ליבות)

אבל אם אתה קונה מעבד, אתה לא יכול להגיד "נו מה, אקח e4600 אמהיר אותו ואקבל e8400", כי התקרה שלך תהיה המהירות 3Ghz לדוגמה, אבל אל תשכח שגם E8400 אתה יכול להמהיר... והוא יהיה יותר יציב במהירות הרגילה שלו, יפלוט פחות חום, יהיו לו את התוספות שלו (זיכרון מטמון, וירטואליזציה ועוד שטויות).

במילים אחרות, מה ששילמת זה מה שקיבלת :smile1:

אין לך לאן לברוח, אולי OC יוציא לך עוד קצת ביצועים, אבל זה לא פתרון קסמים ובסוף עולה לך בחשבון חשמל, אז למה לא לקחת ישר את המעבד היותר יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבדיקות התוספת העיקרית נותנת מהירות המעבד (Mhz) רק אחר כך כל השאר... (מלבד מקרים מסוימים שמנצלים ספציפית מספר ליבות)

אבל אם אתה קונה מעבד, אתה לא יכול להגיד "נו מה, אקח e4600 אמהיר אותו ואקבל e8400", כי התקרה שלך תהיה המהירות 3Ghz לדוגמה, אבל אל תשכח שגם E8400 אתה יכול להמהיר... והוא יהיה יותר יציב במהירות הרגילה שלו, יפלוט פחות חום, יהיו לו את התוספות שלו (זיכרון מטמון, וירטואליזציה ועוד שטויות).

במילים אחרות, מה ששילמת זה מה שקיבלת :smile1:

אין לך לאן לברוח, אולי OC יוציא לך עוד קצת ביצועים, אבל זה לא פתרון קסמים ובסוף עולה לך בחשבון חשמל, אז למה לא לקחת ישר את המעבד היותר יקר?

כי אין תקציב...

תגיד ה 1MB או ה 2MB האלה תוספת זה משמעותי למישחקים?

ואים כן כמה FPS זה יוסיף לי בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OuTsIDe אתה לא קראת טוב מה שכתבתי...

אין לך "תקציב" להוציא על המעבד עצמו, אבל יש לך "תקציב" על החשבון חשמל שיהיה לך? אל תשכח שהזכרונות, המעבד יצרכו יותר חשמל, יפלטו יותר חום שתצטרך להרחיק... זה אומר יותר חשמל נצרך (כסף בחשבון החודשי), על המאוורר היותר יקר והאיכותי שתקנה או רגיל שיצטרך להסתובב יותר מהר לקרר את העניין, על מאוורר תקרה/רגיל שתשים כי החדר יתחמם יותר, והכי גרוע, אורך חיים של הרכיבים מתקצר.

כל זה כסף - ואני לא בטוח שזה שווה את זה (הרי כדי להשיג OC טוב ויציב, צריך חומרה חזקה ולרוב יקרה יותר... ואני לא מדבר על OC קטן של 10-20% אלא 30%+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OuTsIDe אתה לא קראת טוב מה שכתבתי...

אין לך "תקציב" להוציא על המעבד עצמו, אבל יש לך "תקציב" על החשבון חשמל שיהיה לך? אל תשכח שהזכרונות, המעבד יצרכו יותר חשמל, יפלטו יותר חום שתצטרך להרחיק... זה אומר יותר חשמל נצרך (כסף בחשבון החודשי), על המאוורר היותר יקר והאיכותי שתקנה או רגיל שיצטרך להסתובב יותר מהר לקרר את העניין, על מאוורר תקרה/רגיל שתשים כי החדר יתחמם יותר, והכי גרוע, אורך חיים של הרכיבים מתקצר.

כל זה כסף - ואני לא בטוח שזה שווה את זה (הרי כדי להשיג OC טוב ויציב, צריך חומרה חזקה ולרוב יקרה יותר... ואני לא מדבר על OC קטן של 10-20% אלא 30%+).

אז מה שאתה אומר זה ליקנות מעבד חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאזן כמו שצריך בין היכולת שלך לעשות , לבין המעבד שתקנה - קנה את המעבד הכי חלש מבחינת מהירות שעון תחילית, אבל הכי חזק במחינת מטמון. כמובן, אם אתה יכול להרשות לעצמך לוח (זיכרון זול היום - לא שיקול) שיכול להביא אותך לבאסים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לי מיפרט ב 1300-1400 שקל לא כולל כרטיס מסך שיצליח לעבוד עים משחקים טוב רק אל תביא לי P31...תיכלול במיפרט מעבד לוח אם של 2 ג'יגה ו 320 הארק דיסק ויעבוד טוב עים משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה - מפרט משחקים רק מתחיל מ-3000 שקל, וזה בלי לכלול ציוד היקפי.

בסדר אין ליתקציב של 3000 יש לי בקושי 2000 אז אני מבקש תיבנה לי מיפרט בבקשה כזה שכן יתאים למישחקים...בלי כרטיס ב 1300-1400 שקל בבשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכזה סכום, אני אבנה לך מפרט מעאפן, שיריץ משחקים עכשוויים בצורה צולעת ויפסיק להריץ משחקים עוד חצי-שנה עד שנה. כל שקל שתשקיע במפרט הזה שיעלה 1500 שקל, באופן פרדוקסלי תפסיד, כי אתה בקושי תהנה מהשימוש במחשב לשימושו המרכזי (קרי, משחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכזה סכום, אני אבנה לך מפרט מעאפן, שיריץ משחקים עכשוויים בצורה צולעת ויפסיק להריץ משחקים עוד חצי-שנה עד שנה. כל שקל שתשקיע במפרט הזה שיעלה 1500 שקל, באופן פרדוקסלי תפסיד, כי אתה בקושי תהנה מהשימוש במחשב לשימושו המרכזי (קרי, משחקים).

ואים אני אשקיע ב עכשיו ובעוד כשמה אני אשים את המעבד AM3 על המחשב זה יהיה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...