בעיה בכרטי מסך -התנגשות עם משחק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטי מסך -התנגשות עם משחק

ran1809

Recommended Posts

אז ככה אני משחק במשחק הנוסטלגי WORMS עכשיו אני מתחיל לשחק והכל בסדר אבל לאחר דקה, חצי דקה זמן משתנה כל המסך נהייה לי בצבעים מוזרים כאלה ולא נח לשחק ככה!

יש לי מחשב נייד עם כרטיס 8400GS יש לציין שאין לי בעייה עם יישומים אחרים זה ספציפית למשחק הזה כי הוא כנראה יישן!

יש דרך לפתרון??

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא זה לא הקטע הזה שיש מחלה באוויר וכולם חולים!

זה ממש בעייה אחרת..

אני לא מצליח לצלם את המסך זה לא מצלם לי אותו טוב.!

יש עוד רעיונות..!?!?

אז עם מצלמה אמיתית תנסה...

אגב תנסה להפעיל אותו על 16 ביט ועל מצב compatibility על 98

אה ויש עוד משהו שיעזור! תכנס למאפיינים של הכרטיס מסך ותוריד האצת חומרה יחידה אחת אחורה ותפעיל, אם עדיין בעיות עוד יחידה תוריד, בסוף במצב הכי נמוך זה בלי האצת חומרה ואולי זה יעבוד אפילו טוב (אין שם אז זה לא משפיע לך על המשחקיות), אבל כשאתה משחק משהו אחר תחזיר חזרה להכי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי אז אם הבנתי מכון אתה אומר להוריד את רמת הצבעים ל 16 סיביות ...!

עשיתי לא עזר הנה צילמתי במצלמה רגילה תראה את הצבעים ואל תחשוב שזה טוב כי זה נראה פה טוב...הצבעים ממש גרועים אפילו לא קרובים למציאות וממש לא מזהים איזה תולעת שייכת למי ..!

0629082317th2.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו שיבוש של הצבעים... אף פעם לא ראיתי שזה קורה באמצע המשחק. (אולי ראיתי את זה כשעשיתי Alt+Tab אבל לא בטוח).

בכל מקרה תנסה להוריד האצת חומרה... בויסטה אני לא זוכר איך עושים את זה לצערי, השתמשתי בה מעט...

תנסה למצוא את הקובץ Dxdiag (תעשה "הרץ") ושם בעמודה Display תשחק עם האפשרויות (תכבה את 2 האחרונים ותנסה). אם זה בכלל עובד בויסטה...

מצטער, אם זה ויסטה אז הידע הטכני שלי בה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...