חיבור 3 מסכים למחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 3 מסכים למחשב

dj shay 30010

Recommended Posts

כרטיסי מסך סטנרדטיים תומכים עד 2 מסכים, בשביל 4 מסכים פשוט מחברים 2 כרטיסי מסך פשוטים, אבל יש קאץ' קטן, בשביל התמיכה בארבעה מסכים אסור שהכרטיסים יעבדו ב- או CF, ז"א מחברים אותם בלי הגשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך סטנרדטיים תומכים עד 2 מסכים, בשביל 4 מסכים פשוט מחברים 2 כרטיסי מסך פשוטים, אבל יש קאץ' קטן, בשביל התמיכה בארבעה מסכים אסור שהכרטיסים יעבדו ב- או CF, ז"א מחברים אותם בלי הגשר.

יש לי 2 מסכים שמחוברים ביחד (KVM לא עושה את שיהם מסך אחד גדול

) הכרטיס שלי הו AGP ברגע שאני יחבר כרטיס מסך נוסף הו אוטומטי מבטל את הקודם

אגב מישהו מכיר מפצל מ S ל VGA או DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם תעביר S-VIDEO ל-VGA, הכרטיס מסך לא יוציא 3 פלטים הוא יבקש ממך לבחור 2 פורטים מתוך לה3.

ואם יש לך לוח AGP אתה יכול לשים כרטיס מסך PCI, אבל לא יודע איפה תמצא כזה היום, תנסה בטריידזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם תעביר S-VIDEO ל-VGA, הכרטיס מסך לא יוציא 3 פלטים הוא יבקש ממך לבחור 2 פורטים מתוך לה3.

ואם יש לך לוח AGP אתה יכול לשים כרטיס מסך PCI, אבל לא יודע איפה תמצא כזה היום, תנסה בטריידזון.

יש לי כרטיס מסך AGP לא מובנה על הלוח מה שאני לא יודע זה איך הוא אוטומטי לא יבטל את ה AGP ויעבול ל PSI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיבטל?

הוא פשוט אמור להציג לך 4 מסכים במקום 2 בהגדרות תצוגה, הכרטיס המשני לא יציג את הפוסט ואת השולחן עבודה בתור ברירת מחדל, רק אם תפעיל אותו בתור CLONE\EXTEND.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...