אוזניית bluetooth שטוחה וחזקה.. יש מצב? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניית bluetooth שטוחה וחזקה.. יש מצב?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

ה-Omiz 2099 החמודה שלי מתחילה להראות סימני שחיקה (התופסן הזה של האוזן עומד להישבר ואין לי מושג איפה אפשר להשיג אחד כזה חדש..), אז החלטתי פשוט להחליף אותה במשהו רציני יותר.

יש לה שני חסרונות עיקריים:

1. היא חזקה, אבל לא מספיק חזקה לטעמי. במקומות רועשים קשה לשמוע איתה משהו.

2. החלק באוזניה שנכנס לאוזן - מאוד בולט. זה ממש מציק כשרוצים להכניס אותה לכיס.

יש לזה שני פתרונות אפשריים:

1. אוזנית ואקום, כמו האוזניות של שמגיעות עם ה-SE W880 למי שמכיר - פותר את בעית העוצמה.

2. אוזניה ללא חלק בולט שנכנס לתוך האוזן..

הבעיה היא ששתי האפשרויות סותרות אחת את השניה..

מישהו מכיר אוזנייה שהיא גם קטנה וקלה (קשה לחזור אחורה אחרי שמתרגלים לאיזור ה-10 גרם), גם חזקה, וגם מספיקה למספיק שעות שימוש (דרישה שולית, אך עדיין חשובה) ?

ה-Omiz 2099 עלתה לי אאל"ט משהו באיזור ה-300 ומשהו ש"ח.

אין לי בעיה לשלם גם כפול מזה (ויותר) בשביל אוזניה שתספק שיפור משמעותי בתחומים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי באוזניות טובות שאני מכיר, אף אחד לא כזאת, את האמת אף פעם לא ראיתי אוזניה כזאת, ושעבדתי בתחום אף אחד גם לא ביקש כזאת.

נראה לי שסינון הרעשים של אוזניה כזאת הוא על הפנים, ובזמן רוח לא שומעים כלום.

השתמשת פעם באחת כזאת?

אתה יכול לקחת אוזניה קטנה עם קשת אופציונלית, כמו לדוגמא האומיז 2233 ואז להוציא את הקשת, ובכיס תוכל לשים אותה על הצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. (כמעט) כל האוזניות של ככה, נראה לי קצת מצחיק להגיד שמעולם לא נתקלת בזה.. :s05:

בכל אופן.. אני לא מוצא היגיון בקניה של ה-2233 במקום ה-2099 שיש לי, היא לא נותנת לי שום שיפור בשום קטגוריה what so ever.

תזכור שאני מחפש לשדרג את ה-2099, לא לקנות משהו כקניה ראשונה. גם אם ה-2233 נחשבת לטובה, זה לא אומר שיש לי טעם לשדרג אליה..

עריכה: משעשע, אני מסתכל עכשיו ורואה שה-2099 בכלל טובה יותר ויקרה יותר מה-2233........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את ה2233 כדוגמא לאוזניה קטנה...

מוטורולה... לא מתלהב מהם, התעסקתי בעיקר עם omiz ו-platronics הן איכותיות יותר וניצול והאחריות שלהן מספקת יותר.

אם אין לך בעיה עם , אתה יכול לקחת את הH9, היא אומנם לא שטוחה, אך ממש קטנה, והיצרן הצהיר על 7.5 שעות דיבור, שוקלת 9 גרם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשתמשים הבנתי שהן לא איכותיות, והשירות והאחריות שלהן לא משהו (לעומת פלטרוניקס לדוגמא שיש לך שנתיים החלפה בחדש)

ה520 היא אחלה אוזניה, טיפה ארוכה אבל איכותית, וגם מסוגלת להסתנכרן עם שני מכשירים במקביל, הקשת שלה נוחה, לא כמו הפלסטיק הדק של ה610.

אני לא יודע אם הקשת שלה פריקה, נראה לי שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לפרק את הקשת..

מה שמפריע לי זה לא הקשת אלא החלק באוזניה שנכנס לאוזן. לפי התמונות, ה-520 נראית יחסית שטוחה ולא ממש בולטת - יתרון.

שתי ביקורות חיוביות עליה שמצאתי:

http://www.bluetomorrow.com/content/section/435/588

http://www.legitreviews.com/article/557/1/

טוענים שהיא עושה עבודה טובה בסינון רעשים, וששומעים איתה דיי חזק יחסית למתחרות, "one of the better headsets in terms of sound quality and volume".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המנגנון DSP עושה פלאים...

יש חנויות שיאפשרו לך להוציא את האוזניה מהקופסא ולראות איך היא במידה ואתה רציני.

אני חושב שעדיף לך לרכוש דרך הארץ את האוזניה ולא מחו"ל, כי אחת היתרונות שלה היא האחריות של קרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

high end? לא נראה לי...

שמעתי את זה מלקוחות, ומעובדים אחרים, זאת הסיבה גם שלא מכרנו שום אוזניה של ג'אברה, הבנתי גם ששירות הלקוחות שלהם (אם הוא עוד קיים) הוא על הפנים.

לא יודע, אחרי מה ששמעתי לא הייתי מתקרב, אבל אולי אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...