Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 99 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי לא ברור. זה בערך מסתכם בתוכניתנים מגניבים שאוהבים לעבוד בצוות.

מה שכן, אם הם מחפשים שחקני דיאבלו 3, אז בטח חלק מהדרישות כוללות יכולת לחרוש שעות ארוכות תוך כדי ביצוע פעולות רפטיטביות בתקווה לקבל שדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הרבה מאוד פארמינג נפלתי על חפץ שבמבט ראשוני לא נראה מיוחד, ואז שמתי לב להורדה בדרגה הדרושה שלו

mkHlT.png

מתאים מדרגה 47

רבותי, מדובר בנשק החזק ביותר שיש לDH עד דרגה 54 ע"פ ה-AH, בין אם יד אחת ובין אם שתיים. איזשהו שיא מיוחד שלי

שמתי עליו למכירה 5 מליון, יקנו יקנו, לא יקנו אשאר איתו ל-DH שלי :)

בנוסף כמובן מצאתי טבעת של 8 מליון אבל בקטנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר למה כתוב תמיד ביהלומים שמוסיפים -פעמיים את הנזק/בונוס כלשהו?

זה שורה ראשונה תוספת למינימום ושורה שנייה למקסימום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לחפש ב-ACTים אחרים כרגע. בראשון אפשר למצוא אייטמים דרגה 63 וזה כל הסיפור. העניין הוא שכשאתה לובש ציוד שכבד ב-MF הנזק שלך והחיים שלך ירדו משמעותית, עוד סיבה להשאר בACT I.

מה שאני וחבר עושים מאוד פשוט, הוא שם MF של בערך 50% ונשאר עם נזרק גבוה, אני שם כזה של 230% ונשאר עם נזק נמוך ובקאמפ או מאחוריו

כשאני עסוק בגילוי של אייטמים נדירים (INV מתמלא בכאלה כל 15 דקות) הוא עסוק בלהרוג מפלצות. כל PACK שהוא רואה אני ישר קופץ לעזור, לוקח את השלל וחוזר לגילוי של זה.

בערב טוב אפשר להרוויח 2-4 מליון מטבעות דרך מכירה. בערב ממש טוב מוצאים גם אייטם של 5-10 מליון דברים עם crit+chance+skill

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני וחבר עושים מאוד פשוט, הוא שם MF של בערך 50% ונשאר עם נזרק גבוה, אני שם כזה של 230% ונשאר עם נזק נמוך ובקאמפ או מאחוריו

FYI מעשית יש לכם 140% כי המשחק עושה ממוצע של כל השחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש למישהו מושג בכמה כדאי לי לתמחר את ה-source הזה:

screenshot018a.jpg

בדקתי אייטמים דומים אבל יש מעט מאוד כאלה ומאחר שאי אפשר לחפש לפי Damage, קשה מאוד למיין.

לפי אייטמים אחרים שראיתי המחיר אמור להיות גבוה יחסית ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...