Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

לשאלתך orila, דיאבלו 3 הוא global. כלומר, לא משנה איפה קנית את המשחק, אתה יכול לשחק באיזה שרת שתרצה ולכן אין בעיה שתקנה עותק של ארה"ב אבל תשחק בשרתים האירופאים.

מעניין מה שאתה אומר. מאיפה לדעתך הכי כדאי להתחבר? כי ממה שזכור לי יש לנו קו תת ימי שהולך להולנד או יוון, משהו כזה-לכן עדיף אירופה כי הפינג תמיד יהיה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השרתים האירופאים בהחלט עדיפים. אני מקבל 100-200ms תלוי בשעה / עומס על השרתים של בליז ואף פעם זה לא השפיע לי על חווית המשחק.

that said, אני עדיין חושב שזה מטומטם שאין אפשרות לשחק אופליין בסינגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הביא לי quest pass בהתחלה עבד ועכשיו לא עובד...אין לי מושג זה יוצא מהמשחק כל שנייה (פעם עובד פעם לא עובד)הכל ניתקע אני לא יודע אם זה בגלל ה quest pass או בגלל המחשב בכל אופן הבנתי שכל מי שמשחק סובל מיציאות מהשרת וכאלה ואני לא יודע אם ליקנות את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא חושב שזו בעיה במשחק, סביר יותר שזו בעיה ברשת/מחשב שלך. אני משחק מיום היציאה ולמעט הבעיות ביום הראשון וכשיש maintenance (כמו שהיה עכשיו), לא נתקלתי בניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה קצת מסביר את הבעיות הטכניות של בליז -

Diablo III sold 3.5 million copies on launch day, and 6.3 million during its first week, Activision announced

מישהו בכלל צפה כל כך הרבה עותקים למשחק PC?? וזה עוד בלי אלה שקיבלו אותו בחינם דרך הannual pass של WoW (עוד איזה 1.2 מיליון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עצבים יש לי את המשחק כבר שבוע ואני עדיין LVL 10 ,פשוט לא מוצא זמן לשחק,

איך מוצאים זמן לחרוש ככה אני לא מבין חח מה אנשים לא עובדים?

אני חוזר מהעבודה,שגם שם אני כל היום מול המחשבים\מערכות,ולא יכול לראות את המחשב בבית חח זה בעיה רצינית.

ואני כל כך רוצה לשחק אבל לא מוסגל לגעת במקלדת ועכבר... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...