Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 85 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

Rikus באמת סיימת את המשחק ?

מהמעט שקראתי הבנתי שיש איזה חמש מערכות עם חמישה פרקים לכל מערכה

אחי איך הספקת ? אתה בלי שינה בשבוע האחרון?

אל תדבר שטויות, קיבלתי את המשחק ביום שלישי-במוצ"ש גמרתי אותו אחרי סה"כ 17 שעות משחק. בוא נראה, 5 ימים חלקי 17 שעות=בערך 3 שעות כל יום, שישי שבת שיחקתי קצת יותר. זה אחרי שחרשתי כל פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

rikus אתה מתכוון לnormal או שגם סיימת ברמות קושי גבוהות יותר?

אני התחלתי עכשיו את ACT 4 אחרי משהו כמו 15 שעות משחק באיזי (חוקר הכל, מדבר עם כל הNPC וקורא את הLORE). אני לא מבין איך אנשים כבר סיימו את המשחק בinferno...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקום במשחק שאומר לך כמה שעות במצטבר שיחקת או שאנשים סופרים את זה לבד?

כתוב לכם בתפריט לפני שנכנסים למשחק שמים את העכבר על הדמות ורואים כמה שעות שיחקתם במצטבר.

rikus אתה מתכוון לnormal או שגם סיימת ברמות קושי גבוהות יותר?

אני התחלתי עכשיו את ACT 4 אחרי משהו כמו 15 שעות משחק באיזי (חוקר הכל, מדבר עם כל הNPC וקורא את הLORE). אני לא מבין איך אנשים כבר סיימו את המשחק בinferno...

סיימתי רק באיזי, כמו שאתה רואה אתה אוטוטו מגיע לזמן שלי(17).

לגבי איך מגיעים אנשים לINFERNO, זה די קל גם אם יש לך 12 שעות לשחק כל יום, אם המשחק יצא בשלישי היום אנחנו כבר בשני זה 6 ימים-תכפיל ב-12 זה יוצא 72 שעות, חלקי 17 שעות(והם בטח עושים את זה בפחות כי הם רק עוברים על המפה לסייים את הקווסטים)-בערך יוצא לך 3.5 ראנים-ויש 4. לדעתי הם פשוט חיפפו בהרבה מקומות וחרשו גם יותר מ-12 שעות, אתה יודע שיש קוריאנים שזה העבודה שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי מה16 לחודש אני כבר באמצע hell

את נורמל סיימתי ולקחתי את הזמן חשפתי את הכל.

גם בנייטמר והל לא מפספסים מקומות כי צריך ציוד-champion packs and ellite

הטענה היחידה שיש לי זה שאפשר לקנות את הציוד הכי טוב ב15 מיליון זהב ...

חוץ מזה 9 מתוך 10 ציון,רק על החיבור שמחייב כדי לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מחיר של בין 300-360 ש"ח , זה מה שאמורים לשלם על עותק?

או שאני יכול למצוא בפחות מזה בBUG או ארקדיה?

אתה לא אמור לשלם 300-360 על אף משחק.

למה אנשים נכנעים לתכתיבים מחברות חזיריות כמו בליזארד?!?! ואחר כך מתפלאים למה הכל יקר. הכל יקר בגלל שכולם פראיירים מטומטמים שלא מסוגלים לדחות סיפוקים ומתנהגים כמו עדר. קודם מכרו לכם משחקים ב40$.. אחר כך זה עלה ל45$ משם ל50$ ועכשיו כל משחק "איכותי" נמכר ב60$.

כמו שכתבתי לפני כמה עמודים: פאריירים לא מתים - הם רק ממשיכים לקנות משחקים עם DRM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו מעניין - http://www.dsogaming.com/news/diablo-2-immortal-patch-1-44-released-a-diablo-2-mod-for-titan-quest-immortal-throne/

http://www.moddb.com/mods/diablo-2-immortal

http://www.desura.com/mods/diablo-2-immortal

מוד של TITAN QUEST שמנסה לשחזר את 2 (מחינת דמויות וסקילים אבל לא סביבות משחק ועלילה לצערי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, מישהו פה קצת עצבני... ::)

לא שאני מצדיק את בליזארד אבל הם ממש לא הראשונים שהמציאו את תג המחיר של 60$ (אם כבר הם החולרות, הם התחילו עם זה בMW2). כמו כן, אם לא שמת לב, כל המחירים בכל העולם עולים. לפי ההגיון שלך אנחנו צריכים להפסיק למלא דלק/ללכת לסרטים/לקנות עגבניות וכו.

בקטע של המחירים, אין ממש מה לעשות חוץ מלהיות צרכנים נבונים ולחכות למבצעים אם זה לא לחוץ לך (כמו בכל תחום צרכני אחר). אני אישית חושב ש60$ עבור משחק שהיה בפיתוח 12 שנה ויתן לי מאות שעות של הנאה זה שווה. אולי לך לא וזה בסדר.

בקטע של הDRM אני נוטה להסכים. אין ממש הצדקה להיות מחובר לשרתים שלהם כדי לשחק סינגל פלייר אבל אני מניח שלפחות עקב זה יהיו פחות ציטרים במשחק (ר"ע הduping המטורף שהיה בD2). אולי הם עוד יתעררו מתישהו וייתנו את האופציה הזו בהמשך.

בקשר למחיר, אפשרי למצוא עותק דיגיטלי של המשחק ב60$ בשלל אתרים, כולל החנות של בליזארד עצמה. פשוט תיצור יוזר battlenet כאשר הregion הוא US והמחיר יהיה בדולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני חושב ש CROWBAR צודק, על זה קמה המחאה החברתית-שאגב בנתיים הביאה רק רע, כי המחירים עדיין עולים בהכל.

הדרך היחידה של הצרכן להילחם בתופעה זה לא באמצעות מחאות וקיטורים-זה רק דרך הכיס. עובדה שיש .

זה גם קיים מהכיוון ההפוך של בעלי מקצוע שמוכנים לעבוד בכלום כסף או אפילו בחינם כדי שיכנס להם משהו לרזומה, עבדות לכל דורש.

כנראה שאנשים כאן באמת מפוצצים בכסף והכל זה שטויות וכנ"ל גם על שאר העולם, כי אחרת אנשים היו קצת חושבים פעמיים לפני שהם מבזבזים או הולכים לעבוד בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק ואני כן מסכים ששווה להילחם בזה. אבל, you're barking on the wrong tree.

לפי דעתי, הבעיה היא לא ב60$ שלוקחים היום על משחקי AAA אלא בכל המסחרה מסביב. 60 דולר עבור משחק שמעורבים בו אלפי אנשי , אומנים, שחקנים ושאר ירקות ושנותן לך כמה מאוד שעות של הנאה = שווה כל פני. מה שלא בסדר לפי דעתי זה כל הZERO DAY DLC המגעילים שצצו בשנים האחרונות (BIOWARE אלופים בזה). אתה מקבל משחק עם סינגל שמחזיק במצב טוב משהו כמו 6-8 שעות (אולי זורקים לך על הדרך איזה MP מעפן) ואם אתה רוצה עוד כמה קווסטים / מפות / נשקים, תשלם עוד (או תעשה PREORDER). זוועה.

ואם אנחנו מדברים על הביצה המקומית שלנו, בחיים לא קניתי משחק ביותר מהמחיר שלו בארה"ב (60 דולר זה המקסימום, בדרך כלל אני מוצא מבצעים). מה שיבואנים עושים פה בארץ זה מחליא (300 שקל למשחק? למה???) ועקב כך אני תמיד קונה בחו"ל או דרך STEAM

עריכה - זהו, סיימתי normal. חייב להגיד שבינתיים אני ממש מרוצה מהמשחק. נראה איך אני ארגיש אחרי nightmare :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר עלה הנושא של "חליבת" צרכנים אז גם פה יש בעיה כי המשחק בארה"ב עולה 60$ אבל לאירופה הוא עולה 60 אירו

וזה הבדל של 20% (על אותו מוצר, שבשני המקרים אני אקנה בעותק "רך" באינטרנט)

השאלה היא אם אני קונה עותק של ארה"ב אם זה אומר שאני חייב להיות על שרת שלהם ואז אני אחטוף כל מיני בעיות של זמני חיבור וכ"ו

דרך אגב איך עכשיו חווית המשחק מבחינת זמני חיבור , לאגים, וכל מיני מזיקים אחרים?

נ.ב. הhorse armour האחרון שאני מצאתי בDLC הוא של fall out new vages תמורת 2$ אתה מכל שריון ונשק בהתחלת המשחק

זו באמת בושה לבקש עוד 2$ תמורת משהו כל כך אפסי בחשיבות שלו למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק ואני כן מסכים ששווה להילחם בזה. אבל, you're barking on the wrong tree.

לפי דעתי, הבעיה היא לא ב60$ שלוקחים היום על משחקי AAA אלא בכל המסחרה מסביב. 60 דולר עבור משחק שמעורבים בו אלפי אנשי פיתוח, אומנים, שחקנים ושאר ירקות ושנותן לך כמה מאוד שעות של הנאה = שווה כל פני. מה שלא בסדר לפי דעתי זה כל הZERO DAY DLC המגעילים שצצו בשנים האחרונות (BIOWARE אלופים בזה). אתה מקבל משחק עם סינגל שמחזיק במצב טוב משהו כמו 6-8 שעות (אולי זורקים לך על הדרך איזה MP מעפן) ואם אתה רוצה עוד כמה קווסטים / מפות / נשקים, תשלם עוד (או תעשה PREORDER). זוועה.

ואם אנחנו מדברים על הביצה המקומית שלנו, בחיים לא קניתי משחק ביותר מהמחיר שלו בארה"ב (60 דולר זה המקסימום, בדרך כלל אני מוצא מבצעים). מה שיבואנים עושים פה בארץ זה מחליא (300 שקל למשחק? למה???) ועקב כך אני תמיד קונה בחו"ל או דרך STEAM

עריכה - זהו, סיימתי normal. חייב להגיד שבינתיים אני ממש מרוצה מהמשחק. נראה איך אני ארגיש אחרי nightmare :-X

על החלק הראשון של מה שאמרת בדיוק קם ה , למפתחים עצמאיים שלא משקיעים הון עתק ביחסי ציבור.

לגבי החלק השני, זה קיטור-אם באמת היה לנו ביצים בתור צרכנים -לא היינו קונים. אבל אנשים מתלהבים מהייפ(גם אני לא חסין לזה לצערי) וקונים עכשיו. סה"כ בליזארד לדעתי יודעים לעשות יחסי ציבור לפני המשחק שיצא, גירו את כולם כמו אישה נשואה שלא נותנת לבעלה לשכב איתה כבר 5 שנים ואז שהיא נותנת לו הוא כבר חרמן אש וחושב שהוא קיבל את הדבר הכי טוב בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם עוד אנשים היו מודעים לאפשרות לקנות מחול או להזמין מSTEAM / אתר CD KEY אחר, המחיר בחנויות בארץ היה יורד. כרגע אין להם שום סיבה לעשות את זה כי עדיין אנשים קונים כמו עדר בחנויות דוגמת באג (שכל יום מחדש אני מתפלא איך הם עדיין קיימים). בכל מקרה, הנקודה שלי היא שלשנות מגמות מחיר בינלאומיות זה משהו כמעט בלתי אפשרי אבל צרכנות נבונה ומרד כנגד הפקעת המחירים בארץ היא בהחלט מבורכת.

לשאלתך orila, דיאבלו 3 הוא global. כלומר, לא משנה איפה קנית את המשחק, אתה יכול לשחק באיזה שרת שתרצה ולכן אין בעיה שתקנה עותק של ארה"ב אבל תשחק בשרתים האירופאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לחלוטין עם קרובר, לא יודע עד כמה המשחק שבור בגלל שאי אפשר לשחק אופליין, אבל מי שקונה משחקים שדוחפים לו כאלה דברים שלא יתפלא כשDRM כזה או גרוע מזה נכנס לקונצנזוס,מי שרוצה שהמשחקים שהוא קונה יישארו שלו, צריך להצביע ברגליים. למרות שאני מבין את מי שלא יכל להתאפק >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...