Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 129 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

היי חברה,

מישהו חווה בעיות Latency לאחרונה? בעיקר לאחר הפאטצ' האחרון.

כמו מיני Lags שלפעמים גוברים והופכים את המשחק לבלתי שחיק.

ספק אם זה אצלי בלבד, כי כל שאר הדברים עובדים תקין.

ראיתי את הפוסטים בפורומים של באטל.נט, אבל עדיין הכמות שם יכול להיות whining רגיל של משתמשים. מה גם שאין התייחסות של בליזארד לפוסטים האלה עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי היו בעיות של lag, כולל בעיות התחברות למשחק (לשם הבהרה: הצלחתי להגיע למסך בחירת הדמות, אבל התחלה של משחק היתה לוקחת דקות ולבסוף היתה מוצגת על המסך הודעה על ניתוק מ-BNET).

אצלי זה נפתר, אבל הבעיות נגרמו כנראה כתוצאה מעייפות החומר של המודם ראוטר של , היה בן כמה שנים והתחיל לזייף כנראה... החלפתי ומאז הכל טוב.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ה-WIZARD די פסיכי כרגע. עם 4 ה-WIZ שלי אני די טס דרך GRIFTS, בלי SS, בלי שום ANCIENT ועם FnR די מעפנים עליהם הגעתי ל-GR41. זה אולי לא מרשים לשחקן בודד, אבל לשלוט על 4 זה קצת יותר קשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עדיין יש בעיות מאוד תדירות. מחובר למודם הוטבוקס2 חדש ישירות. כמעט בלתי נסבל.

העניין הוא שאני שם לב שזה מאוד תלוי בקומפוזיסציה ובמספרים.

אם אני נכנס ל-GRIFTים של 40+ עם קבוצה מלאה (ברברי, אני עם DH, עוד DH אחד ותמיכה כמו Crus) הלאגים פשוט משתלטים על המשחק בצורה בלתי נסבלת

אם אני טוחן T6 RIFTS רגיל, אין לי שום לאג.

@איש מערות - מולטיבוקסינג זה לחלשים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום, פינג נשאר מתחת ל-100, אין ספייקים, הכל סוכר. ברגע שאני עולה מעל ל-40 כל החרא מתחיל. ניסיתי לעשות 65 עם קבוצה, ופשוט לא יכולתי להחזיק מעמד. הפינג טיפס מעל 1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. אני בספק אם יש לך יותר דברים שעפים על המסך ממה שיש אצלי.

4 wizards ממלאים את המסך בהרבה שטויות מהר מאוד, והמחשב/חיבור שלי מצליח להתמודד עם ארבעתם בלי בעיה. מריח לי שיש שם משהו אחר...

אתה לא עם עוד 3 barbarians שכולם משתוללים עם WW DD במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הקומפוזיציה היא מה שבדרך כלל רואים מעל ל-50. אחד , שני DH ואחד CRUS.

שוב, זה לא קורה תמיד, אבל יש פעמים שזה בלתי שחיק. אני בינתיים מאשים את החיבור, זה מאוד נח בהתחשב בזבל של התשתית בארץ. כשלקחנו את ה-R#1 ב-PTR, שרת מרוחק בארה"ב עם פינג 250, זה קרה המון המון ב-GR60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך לדעתי,ב Grift אין Gold ואין Loot או אייטמים שנופלים מדברים שאתה שובר בסביבה. אז מבחינה גרפית אמור להיות יותר "קליל".

נכון לעכשיו אני עדיין מכוון את האצבע המאשימה שלי לפאטצ' החדש. מעולם לא היו לי בעיות חיבור כמו אחרי הפאטצ' הזה. בכל סוגי הריפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...