בעיה בחיבור 2 מסכים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור 2 מסכים

dj shay 30010

Recommended Posts

חיברתי על כרטיס מסך ATI X850

שיש לו חיבור VGA וחיבור DVI

שני מסכי 19 "

LCD

רואים את שולחן העבודה כאילו יש לי מסך אחד גדול הבעיה שאני חיברתי את זה לסרטים ושרואים שרט בפול סקרין

על שני המסחים רואים רק באחד ובשני שחור רק עם מעבירים לשני את הסרת רואים מה לעשות בכל מצב רואים רק על מסך אחד איך אני מסדר :bash:את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי היו 2 מסכים הייתי יכול לראות סרט על 2 המסכים רק לאחר התקנת תוכנה חיצונית (אם אני זוכר נכון)

התוכנה נקראת UltraMON.

התקנתי את התוכנה אבל לא פתר לי את הבעיה אולי אני פספסתי משנו איפה אני אמור להכנס ולהגדיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה שווה את המאמץ, כי עדיין יהיה לך שטח מת בין שני המסכים.

ובתוכנה יש אפשרות להגדיר מסך ראשי מסך משני וכדומה...

כמו כן תנסה להפעיל את הסרט בעזרת Media Player ואז יהיה לך כפתור (איפה שמזעור והסגירה של החלון) יהיה כפתור של הרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה שווה את המאמץ, כי עדיין יהיה לך שטח מת בין שני המסכים.

כמו כן תנסה להפעיל את הסרט בעזרת Media Player ואז יהיה לך כפתור (איפה שמזעור והסגירה של החלון) יהיה כפתור של הרחבה

שטח מת זב 1 ס"מ לא מפריע אני חייב לפתור את הבעיה הזו ואין לי כפתור כזה אחי חיבים למצוא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא הכול הסברתי עוד משהו שאתה יכול לנסות

ראיתי את כל מה שרשמת לי ויש לי את הכפתור הזה אחרי שהגדרתי לשני המסכים אותה רזולוציה

אבל שמגדילי אותו לשני מסכים באחד רואים ובשני כמו שאין לך מקודדים ולא רואים כלום זה מה שקורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שידידינו פה רמז לך תנסה להחליף בין המסך הראשי למשני בהגדרות דרך הדרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שידידינו פה רמז לך תנסה להחליף בין המסך הראשי למשני בהגדרות דרך הדרייבר.

אני מצטער אם הטעיתי אותך אבל התכוונתי בדרייבר של הכרטיס מסך ולא בדרייבר של המסך, זה אמור להיות בתוך ה-CCC תחת כרטיסית תצוגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם הטעיתי אותך אבל התכוונתי בדרייבר של הכרטיס מסך ולא בדרייבר של המסך, זה אמור להיות בתוך ה-CCC תחת כרטיסית תצוגות.

לא בהנתי מה ז CCC

ואני אמור להכנס למסך ולתת לו דריבר של הכרטיס מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...