Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

דיברת בכזאת החלטיות, כך שהנחתי שיש לך נסיון אישי עם זה. אם אתה מעדיף להאמין לבאנצ'ים של אתרי חומרה ולא על מה שאני אומר לך ממקור ראשון, אז אין לי מה להגיד. אתה תמיד יכול לבדוק את זה בעצמך על מחשב עם כרטיס מסך נורמלי והרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנכ''ל CRYTEK מבטיח:

Warhead, he promises, will reward those who upgraded to play Crysis. If you were able to run Crysis, youll be able to run Warhead better

http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=673

וגם :

"dont worry about having Windows and DX10 on your machine - youll be able to max out all settings in Warhead with your DX9-capable videocard."
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol צריך לטוס עוד פעם לארץ התיכונה בשביל לקנות מחשב אצל הגמדים למה את הנשמה שלי כבר מכרתי כדי להריץ בזמנו

:lol: :lol:

-Shadow-, תקטין בבקשה את התמונות בהודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להקטין, שייראו ככה.

מי שיש לו בעייה לראות שייכנס לפה

http://pc.ign.com/dor/objects/14258182/crysis-warhead/images/crysis-warhead-20080625012256228.html?page=mediaFull

אני באמת לא מבין מה יש לכם נגד CRYSIS. יש לכם מחשבים חלשים אז מתחילים בכות? תגידון תודה שבכלל יש משחק כזה בשביל לראות איך משחק יכול להיראות ולא משנה מה הוא לוקח.

אתם חושבים ש 5 שעומשד לצאת בחורף ייראה כמוהו? לא ! ואותי מעניין שהמשחק ייראה מצויין.

לפני שאתם מתחילים אפילו לחשוב להגיב "יש לך בטח מחשב תותח למה אתה מדבר עלינו ככה" דעו שאין לי מחשב חזק מזה 8 חודשים (אישי) וראיתי את CRYSIS רץ ושיחקתי וזה מ-ד-ה-י-ם יחסית לשאר המשחקים.

לא שלא היה לי כסף, פשוט חיכיתי שייצא כרטיס מסך שיריץ אותו טוב ה9800GX2 לדוגמה שאוכל 4870 ו את שאר הילדים. עכשיו נקנה משהו שיאכל גם את CRYSIS 2 ייצא בחורף מול COD 5.

ושוב, אני רוצה שלא משנה כמה המשחק ייקח - שאני אוכל לשחק ברמה גרפית כזאת ולמי שיש בעייה, שיילך וישכנע אולפן משחקים כולשהו ליצור משחק שווה ערך ל CRYSIS עם דרישות נמוכות בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...