בניית מחשב חדש - האם כדאי לנסות בעצמי להרכיב ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מחשב חדש - האם כדאי לנסות בעצמי להרכיב ?

quantoM

Recommended Posts

אני קונה מחשב חדש ואני מעוניין לבנות אותו בעצמי.

כלומר לקבל הכל בקופסאות ושאני ארכיב בעצמי וישים כל דבר במקום.

כבר התעסקתי עם מריחת משחה טרמית, הוצאת והכנסת גופי קירור, הוצאת ספקים וחיבורם, והוצאת HDD וחיבורם וגם הוצאת וחיבורם.

אבל אם צריך להגדיר משהו בלוח אם וכדומה איך שמדליקים את המחשב וזה - אני פשוט לא יודע.

אשמח לשמוע על כאלה שניסו להרכיב בעצמם ונתקלו בבעיות כלשהן.

ואחרי שאני מרכיב ? יש איזושהן בדיקות שאני צריך לעשות ? שהכל תקין ופועל כראוי ?

בתודה, Quantom.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיבוך זה בלחבר את כפתור ההדלקה. אני תמיד תוקח אותו למקום הלא נכון :\

חוצמזה, לא אמורה להיות שלך שום בעייה. להכל יש חצים, וכל דבר נכנס רק בצורה אחת, ככה שאין סיכוי שתשים משהו לא נכון ואז הוא יתפוצץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני אנסה בעצמי:)

אגב מי שחושב שאני בונה בעצמי בגלל חוסר כסף לשלם את התשלום הסמלי הזה של ההרכבה, זה ממש לא ככה, זה פשוט נראה לי כיף יותר לבנות בעצמי(:

ו...נקווה ששום דבר לא יתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד זה מצויין לבנות לבד, מצד שני זה יכול לעשות הרבה כאבי ראש. יש אפשרות שאחד הרכיבים לא יהיו טובים ישירות מהקופסא, ואתה תשבור את הראש על זה.

בכל אופן אפילו אם אתה קונה בחלקים, מומלץ שתקנה בחנות אחת הכל. למקרה שתהיה לך בעייה תוכל להתחרט ולתת להם להרכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה הרבה כאבי ראש[לפחות משער], אבל אני חושב שזה שווה את זה ואחרי פעם ראשונה זה הרבה קל.

בכל מקרה הייתי קונה הכל במקום אחד.

תודה ושבת שלום לכולם :)

רק שאלה אחת - אחרי שאני מתקין את הכל, אני צריך להגדיר משהו בBIOS מהירות , מעבד ?

או שפשוט אני יכול להתחיל בהתקנה של הווינדוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מבין בזה אז לא יזיק להסתובב שם בביוס לראות שהכל מוגדר כמו שאתה צריך (USB KEYBOARD, מהירויות מאוררים וכו').

אם אתה לא מבין בזה אין סיבה לגעת יותר מידי, במידה וההתקנה לא מתחילה לבד אז תחזור לביוס לראות שה-CDROM נמצא ברשימת תיעדוף של הבוט.

זכרונות אם אתה קונה סטנדרטיים (תבדוק שהנתונים שלהם הם סטוק של התקן), אז גם אין סיבה לגעת, אם קנית שכן דורשים הגדרה מיוחדת אז כמובן שאין לך ברירה.

בהצלחה.

אה כן, וכל הכבוד שכן לקחת על עצמך את ההרכבה, ברור שזה יועיל לך אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...