בעייה אין סאונד בחיבור בטלוויזיה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה אין סאונד בחיבור בטלוויזיה!

EasyPooper

Recommended Posts

שלום לכם. כבר שאלתי בעבר איך לחבר את המחשב לטלוויזיה ועניתם לי שכבל DVI TO HDMI יתאים לי. עכשיו יש לי בעייה יש תמונה אבל אין סאונד! אני מחבר מהכרטיס קול שמובנה בלוח האם לקומפוננט או לכל חיבור אאודיו אחר שיש לי בטלוויזיה ואין סאונד! עכשיו למה בטלוויזיה יש שני חיבורי HDMI אחד הוא HDMI IN ואחר סתם HDMI חיברתי לשני.... אני נווב גמור בעיניין אבל (סליחה אם השאלה מפגרת) HDMI מעביר גם אאודיו? :nixweiss: תעזרו בבקשה לוח אם 730I כרטיס קול מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDMI יכול להעביר אודיו, לא כל ההתקנים שמוציאים בהכרח גם מוציאים אודיו,

במקרה שלך עובר רק ככה שתצטרך להעביר כבל נוסף לאודיו.

קח בחשבון שברוב הטלויזיות אתה צריך לחבר את האודיו על אותו "ערוץ" (AV1\2\3 וכו') של הוידאו

ולא בכל הטלויזיות יש חיבור אודיו לכל ערוץ .

אם אתה מסתבך תעזר בחוברת של הטלויזיה.

אם בכל זאת אתה לא מצליח, תרשום כאן את הדגם המדוייק של הטלויזיה וננסה לעזור בהתאם לחיבורים שלה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש על העזרה... אז אוקיי יש לי טלוויזית LCD מבית . הדגם הוא 32LC41-ZA עכשיו קיבלתי איתה מדריך בעובי של ספר תנ"ך אבל יש שם הדרכה בסיסית ביותר באיזה 30 שפות...לפי דבריך הבנתי שאם אני מחבר לHDMI ווידיאו מהכרטיס מסך אז אני צריך את החיבור השני בשביל להעביר אאודיו מהכרטיס קול?

אם כן אז אני כנראה זקוק לקונברטר כי יש לי בכרטיס קול יציאות רגילות שאפשר להכניס שם וכו.... האם הבנתי נכון? כבר ניסיתי לחבר את המחשב דרך הקומפוננט אבל קיבלתי תמונה מטושטשת בשחור לבן....

נ.ב. אם צריך אני יכול להעלות. עוד פעם תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות ל DVI אז אל תתעסק בכלל עם חיבורים אחרים, כולם יהיו נחותים בהשוואה אליו.

בקשר לאודיו, אתה צריך קודם לבדוק בטלויזיה שיש לך חיבור RCA אדום-לבן שיושב על ערוץ הוידאו של ה-.

אם כן, תקנה כבל בננה שבצד אחד הוא מופרד לאדום-לבן והצד השני זה חיבור (זה נקרא RCA ל- PL 3.5MM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...