המממ... מארז...? זכרון...? כנסו בבקשה! :) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המממ... מארז...? זכרון...? כנסו בבקשה! :)

puNani

Recommended Posts

אוקיי אז מה שקרה בסוף זה שהחברה שהיינו אמורים לקנות ממנה את המחשב הרימה ידיים.. הם לא יכלו להשיג את כל מה שביקשתי.. אמרו שזה מקצועי מדי בשבילהם! ;D

אז בכל מקרה אני מתכוון לקנות מזיגזג (שמעתי מכולם שהשירות שם הכי טוב ויש אחריות והכל).. אז אני מסתכל ויש שם את כל החלקים שאני רוצה חוץ מהמארז: ANTEC KS282 SOLUTION SERIES 300W, והזכרון: Mushkin 256 ddr basic

א. אז בקשר לזיכרון אני רואה שיש בזיגזג את הזכרון הזה: MICRON 256 mb DDR 2100 במחרי דומה ל MUSHKIN והוא גם עם אחריות לכל החיים... זה נראה לי אותו דבר, לא?

ב. אז מה כדאי לי לעשות בקשר למארז? זה סיבוך לקחת מארז מחנות אחרת ולתת להם להוסיף, לא? אם אתם חושבים ככה תמליצו לי על מארז טוב שיש בזיגזג (עדיף לא האנרמקס הוא גדול מדי והוא לא ייכנס לשולחן שלי והוא גם קצת יקר, משהו ככה בסביבות ה 100$)

אה, וזה המפרט שלי כדי שתוכלו להמליץ לי על מארז מתאים: http://www.pcpro.co.il/userprofiles/puNanispecs.txt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ועוד דבר... אמרו לי שכדאי לקחת אולי במקום הארד דיסק 80ג'יגה, 2 של 40 ג'יגה.. האם זה כדאי? (ההבדל במחיר הוא בסביבות ה - 80 שקל).. אני לא רוצה לחבר אותם לכונן אחד, יותר נוח לי שיהיו לי שני כוננים נפרדים, אבל האם זה כדאי? ומה בדיוק ההבדל?

ומישהו יכול להסביר לי קצת יותר לעומק למה כדאי לקחת ולא AOPEN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגיד אני עושה שני כוננים D ו C

א. ע"י חילוק ההארד דיסק 80ג'יגה בעזרת תוכנת תוכנת מחיצות

ב. קונה שני כוננים של 40 גי'גה.

אז אם אני רוצה להעתיק משהו מכונן אחד לשני, יהיה הבדל במהירות בין א' ל - ב'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיבור "יעיל" של שני כוננים יש התקן שנקרא רייד, ואין אותו בכל הלוחות (אפשר לקנות בקר אבל יקר)

אם יש לך על הלוח אז אדרבה תחבר שני כוננים ותהנה ממהירות משופרת.

לילה טוב. cwm33.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...