שריטות\נ"ק \ מזרות על המעבד ! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריטות\נ"ק \ מזרות על המעבד !

RGod

Recommended Posts

נראה אותך מצליח להפריד בין מעבד 478 לגוף מקורי שהורכב עליו ולא פורק שלוש שנים בערך אם אתה מצליח בלי להרוס את המעבד ורק עם אלכוהול אני אוריד בפניך את הכובע ואחזור בי ממה שאמרתי! מי שיש לו ניסיון רב בתחום הטכנאות יודע שזה בלתי אפשרי וראיתי כמה גאוני עולם שעשו את זה עם מברג והרסו את המעבד כי לטענתם אף חומר לא הצליח להמיס את המשחה הטרמית שהדביקה את המעבד לגוף הקירור כולל חומרי ניקוי מיועדים למעבדים! (שזאת לדעתי אחת השיטות הבוטות ביותר למציצת כסף מיותר מאנשים)

לפותח האשכול מה קורה עם תמונות? אתה רוצה עזרה או שנמשיך לדבר על חומרי הדברה למעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיטה להפריד בין מעבד 478 לגוף :jump: פשות צריך להפעיל ראש לפעמים ולא מברגים וכוח זה היקר , הייתי מחמם קצת אם HEATER את הגוף ונותן מכות עדינות אם פטיש פלסטיק השיטה הצלחה פעמיים אולי זה מזל או לא ....... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטיש פלסטיק?!! נו טוב כל אחד והשיטות שלו...

לגבי לסובב זה עובד לעיתים רחוקות מאוד כשהמשחה לא דבוקה מידי אבל במקרים קשים לסובב יכול לדפוק את הפינים.

השיטה היא לעקור את המעבד עם גוף הקירור (אין מה לדאוג לא יגרם נזק למעבד בפעולה כזאת אם עושים אותה נכון כמובן) ואז להעמיד את גוף הקירור באלכסון עם המעבד דבוק אליו ולטפטף טיפות של מסיר לק לציפורניים מלאכותיות שהוא חומר נטול אציטון אך מסוגל לעכל טוב יותר מאציטון את המשחה לחכות כמה דקות ואז המעבד פשוט מחליק מגוף הקירור בלי בעיות ובלי שום קשר זה החומר הכי טוב לעבוד איתו להסרת שאריות של משחות ישנות ובכלל לניקוי לקח לי הרבה זמן למצוא את הסוג הטוב ביותר לעבודה אבל ברגע שמצאתי אין שום משחה לא משנה כמה היא ישנה וקשה שלא יורדת עם החומר הזה.

ולא החומר לא יכול לעכל מתכת אז אין מה לדאוג לגבי זה.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל במסיר לק לציפורניים יש אציטון

דבר שני זהו חומר שומני ולכן אחרי השימוש בו מומלץ להשתמש בחומר אחר שיסיר את השומן

יש כמה אפשרויות כמו אלכוהול או ספריי לניקוי מגעים שהוא בעצם מסיר שומנים מוחלש

אני גם משתמש במסיר לק כאשר אין בקירבתי אלכוהול או אציטון מאוד יעיל אבל דורש ניקוי טוב אחריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה לא ממש קשור לנושא הנקודות על המעבד.... אני מרגיש שיש חוסר מודעות מספק לנושא ניקוי באצטון.

אציטון הוא חומר ממיס ומאכל פלסטיק !

לכל מי שלא מאמין, שינסה לנקות את המסך / פלאפון / וכו'.

מומלץ במיוחד באזורים עם כפתורים ותראו איך הכפתורים מפסיקים להלחץ ונדבקים למסגרת שבתוכה הם שקועים.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני משתמש במסירי לק לציפורניים מלאכותיות שהם לרוב נטולי אציטון בגלל שהאציטון פוגע בשכבת הציפוי שלהן והורס אותן ואני מזמין אותך לשאול בכל מקום שעושים בו מניקור/פדיקור מקצועי אז אל תצהיר על משהו שאתה לא מכיר.

לגבי שומניות אין בחומרים האלה או לפחות אלה שאני משתמש כי זה חומר מתאדה לחלוטין בדיוק כמו אציטון או אלכוהול אז למה לבלבל במוח.

ולגבי עיכול פלסטיק ממה נראה לך עשויות ציפורניים מלאכותיות? אם זה היה מעכל אותן זה היה בעייתי לא חושב? וגם אם זה מעכל פלסטיק (וזה לא) מה זה קשור לענייננו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבקה נפלתה על בנאדם לא נכון למה חברה שלי עושה בניית ציפורניים ושאלתי אותה אז התשובה שלה הייתה שהיא עושה את זה על מילוי ....

ניסיתי לפני זה וזה באמת קצת אוכל אותו ומעבת......

אז לפני שאתה עונה תבדוק את הצמחה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה דיון על זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=272533.0

לשיקולך , אני אישית לא רוצה לנסות

זה קשור לזה, מי שרוצה שישתמש באציטון שיבושם לו, אני יודע שאני לא ינסה.

בואו נחזור לדיון המקורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...