דיון [רשמי]: הבגרות במתמטיקה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון [רשמי]: הבגרות במתמטיקה

idanpere1

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי 005 ו006

005 הלך ממש טוב בחרתי ב1 עניתי הכל נכון 5 הסתברות הכל נכון ו4 רק סעיף אחד חצי לא נכון (או מקסימום כולו לא נכון תלוי מה המצב רוח של הבוחן)

006 אידוקציה עשיתי טוב בדקתי 3 עשיתי כמו שכולם עשו ו4 טעיתי בסעיף ג' ובסעיף א עם הנקודת קיצין ב0 חבל...

שתיהם נראים לי בסביבות ה90 שזה טוב לי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשאלון 005 תרגיל 5 היה קליל אחרי שמבינים את הניסוח. קראתי את התרגיל עשר פעמים עד שהבנתי איפה המלכודת. סעיף א' בתרגיל 4 גם כן היה קליל. לא יודע עד כמה הוכחה חוקית מאחר ושכחתי את הניסוח המדוייק של מספר משפטים, אבל מקווה לטוב. תרגיל 1 לא היה קשה, אבל עשיתי טעות כי אני אידיוט.

סה"כ בגרות לא קשה. לדעתי קלה משמעותית ממועד חורף. היה סיכוי ל-80+, אבל אחרי מספר טעויות של בית סוהר מזל אם אקבל 50. אבל גם זה סביר כי הסופי ב-4 יחידות יהיה 80+.

אגש למועד ב' בכל מקרה. אין מה להפסיד. ביום חמישי אגש ל-5 יחידות היסטוריה בתקווה לקבל 90+ ובזה יסתיים המסע לאוניברסיטה. מסע ארוך ומפרך במהלכו הוצאתי אלפי שקלים על בגרויות, פסיכומטרי וקורס הכנה במקצועות מדעיים באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בדיוק עכשיו חזרתי הביתה , הבגרות הייתה לי בשעה 6. אני ב 3 יחידות.

חח באתי לבית ספר בשעה חמישה לשש בלי תלבושת בית בפר, והמנהל שלי אמר שאני חייב ללכת להביא תלבושת בית ספר אחרת אני יעשה מועד ב. ביקצור רצתי בטיל הביתה(מרחק של איזה 10 דקות בהליכה רגילה), ומהר לקחתי את האופניים ותלבושת, הגעתי באיחור של 10 דקות, השעה הייתה 6 ועשרה, אבל באתי לכיתה ועשיתי את הבגרות.

האמת הבגרות הייתה קלה בייחוד השאלה עם המטבעות, הטבלה, המשכורת והאיש הזא ששילם הרבה כסף לחניות.

אבל מה עושים במעוין לכל הרוחות!!!

לא נוראה, אני מוגש על 100. אז בערך לפי חישוב אני יקבל 90 ככה.

אולי אני הלך למועד ב, כדי לקבל את ה 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

005 באמת היה קל, התחלתי שאלה ראשונה ובסוף עשיתי שנייה

אחרי זה עשיתי רביעית חמישית, בחמישית בסעיף א' 2 יצא לי 2 תשובות שונות (אין לי כוח להסביר איך) אז אחרי שפתרתי את החמישית עד הסוף מחקתי ועשיתי את השלישית

שאלה 2 נראה לי היה 10 ו4

שאלה שלישית המשולש הקטן הוא 2.5 והגדול (שדומה לו) 40, והוא מורכב מ2 בגודל 20

שאלה רביעית, B = 135 מעלות

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

006 היה ממש קל

007 היה סיוט, גם היה קשה יחסית וגם אחרי יום ארוך ומתיש לא הייתי בשיא הריכוז

עשיתי מלא טעויות מפגרות ולא סיימתי 2 תרגילים

אני חייב מועד ב' ב-007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה דיי סביר.

005 - פשוט שטויות.

006 - שאלה 4 הייתה קצת מציקה.

007 - היה מאוד נחמד, חוץ מטעויות חישוב מעצבנות (שתיקנתי בסוף).

בכל מקרה ניגש למועד ב' כי זה הגבוה מהשניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלון 003 היה קליל הכל יצא לי נכון רק שאלה תגידו מה אתם חושבים.........

ב5 במקום לרשום שערך הX של הנקודות P וQ צריך להיות 2 רשמתי ככה - ערך הנקודה P צריך להיות (2,9) וערך הנקודה Q צריך להיות (2,5) בשביל שהקטע יהיה מינימלי.. לא יורידו לי על זה שהוספתי Y נכון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AAAAaaaa PANIC

איזה קשה היה 007.

בקושי פתרתי את אחד לפי הציור מעצבן זה אמור לצאת קו ישר לי יצא אליפסה הייתי בטוח שטעיתי אבל בכל זאת הגשתי את זה למזלי..

2 ו 3 היו קשים רצח :|

ו5 היה נחמד חוץ מטעות בתחומי ירידה ועליה של הפונקציה שזה גורר גם טעות שציור הכל יצא נחמד.

קיצר מועד ב' :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...