21.12.2012- הסוף - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

21.12.2012- הסוף

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוזי עתידות ונביאי שקר למינהם היו גם בעבר ויהיו גם בעתיד כי כזה הוא טבע האדם .

מי שחושב שיכול לחזות מתי הכוכב ישבוק חיים הוא די טמבל..

המוח שלנו לדעתי בכלל לא מסוגל להבין ולחשב מה זה הסוף כי אין לנו הבנה מה זה אינסוף .

מה שאני חושב זה שהכוכב הזה ימות כאשר השמש תכבה ומתי זה יקרה?

אולי עוד כמה מילארדי שנים..

מי שרוצה להאמין באלוהים ובנבואות שונות מהתנך וכו וזה כולל עוד דתות

זאת זכותו כי אין לו דרך אחרת להוכיח את קיומו ואת משמעות קיומו אז הוא מחליט ללכת בעקבות העדר ולעשות מה שהרבה אחרים חושבים שזה האמת .

אבל למעשה אין אמת אחת כי כמו שאמרתי אנחנו עדיין לא מפותחים דיו מבחינה שכלית כדי להבין דברים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיוחד בדיוק במספר אלף שממקד סביבו כל כך הרבה ממבו-ג'מבו.

בסיסי ספירה של חמש או עשר מתבססים על מספר האצבעות שלנו. למעשה 10 הוא לא מספר שנוח לעבוד איתו באופן טבעי (מתחלק רק ב-2 וב-5, להבדיל מ-12 שמתחלק ב-2,3,4,6) אין לו גם שום משמעות בטבע, כמו לדוגמא ל-e או ל-pi.

בואו וניצור מספר אפוקליפטי מעניין יותר מאלף...

אוהבי ממבו-ג'מבו אוהבים את חתך הזהב - 1.618 בקירוב.

ניקח את e שמופיע בהמוני צורות בטבע וללא ספק הוא מספר שמימי - 2.7183 בקירוב

ניקח עוד קבוע שחוזר בטבע מספר פעמים וכמובן קשור למעגל, את pi. מאחר ובתנ"ך pi=3 (ו?י??ע?ש? א?ת-ה?י??ם, מו?צ?ק: ע?ש??ר ב??א?מ??ה מ?ש???פ?תו? ע?ד-ש??פ?תו? ע?ג?ל ס?ב?יב, ו?ח?מ?ש? ב??א?מ??ה קו?מ?תו?, וקוה (ו?ק?ו) ש??ל?ש??ים ב??א?מ??ה, י?ס?ב א?תו? ס?ב?יב) אנחנו ניקח את הערך הקדוש הזה.

נכפיל את שלושת המספרים ונקבל 13.194 בקירוב. נכפיל אותו במספר מספרים ראשוניים מיוחסים (כבר השתמשנו ב-3), 7 ו-13. מספרים ראשוניים הם ייחודיים בעולם המתמטי, ואין לייחוד זה שום קשר לבסיס ספירה. ייחוד זה הופך אותם למאוד מיסטיים ורבי עוצמה, אין לי ספק בכך!

לאחר הכפלה ב-7 וב-13 קיבלנו 1200 בערך! תראו איזה נס! קיבלנו מספר עגול ומלא קדושה. עכשיו אני בטוח שאני בדרך הנכונה לפיצוח צפונות היקום. הבעיה היא שעברו כבר 1200 שנים מבריאת העולם (לפי איזה ספירה שתבחרו), אולם באלו שנים מדובר בדיוק? המשיח צפוי לרדת מהשמיים בסערת אש, לכן נראה לי שבביאת המשיח, כוכב צדק (שימו לב לשם מלא העוצמה הזה, לא במקרה כוכב הלכת נקרא כך) יתלקח בשמיים כשמש שנייה ומרכבת אש תרד ממנו. לכן ביאת המשיח תגיע 1200 שנות צדק לאחר בריאת העולם - 14,232 שנות ארץ מבריאת העולם!

(פירוט השיטה, ההוכחות, ציטוטים ודילוגי אותיות כולם מופיעים בספרי החדש "משיח צדק וחתך הזהב", לרכישה באתר שלי ב-79.99 ש"ח בלבד. אני גם מקיים סדנאות שיכינו אתכם לקראת סוף העולם, 3 מפגשים ב-500 ש"ח בלבד. הגולשים ב-hwzone זכאים ל-2% הנחה, שלא תגידו שאני לא אוהב ודואג לכם.)

גדול ;D.

לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב גם אם ממש ניסיתי!

:goodposting:

u win the interwebz!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזי עתידות ונביאי שקר למינהם היו גם בעבר ויהיו גם בעתיד כי כזה הוא טבע האדם .

מי שחושב שיכול לחזות מתי הכוכב ישבוק חיים הוא די טמבל..

המוח שלנו לדעתי בכלל לא מסוגל להבין ולחשב מה זה הסוף כי אין לנו הבנה מה זה אינסוף .

מה שאני חושב זה שהכוכב הזה ימות כאשר השמש תכבה ומתי זה יקרה?

אולי עוד כמה מילארדי שנים..

מי שרוצה להאמין באלוהים ובנבואות שונות מהתנך וכו וזה כולל עוד דתות

זאת זכותו כי אין לו דרך אחרת להוכיח את קיומו ואת משמעות קיומו אז הוא מחליט ללכת בעקבות העדר ולעשות מה שהרבה אחרים חושבים שזה האמת .

אבל למעשה אין אמת אחת כי כמו שאמרתי אנחנו עדיין לא מפותחים דיו מבחינה שכלית כדי להבין דברים מסויימים.

ללכת בעקבות העדר? ממש לא. אדם רציני צריך לבדוק באיזה דרך ישרה ונכונה ללכת. ולא להמציא דברים לפני שבדק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.

כל אחד עושה מה שהוא רוצה ומה שנכון מבחינתו.

אבל לטעון טענות שאין להן תשובה חד משמעית וללכת בדרך הזאת כאילו היא האמת היחידה זה ממש לשקר לעצמך ולאחרים ,

והרבה אנשים נופלים בפח הזה של האמונה הדת וכל השיט הזה כי הכל מוכן להם על מגש של כסף רק תחייה לפי הכללים וזהו.

ב.

אני בעד בחירה חופשית תחיה ותעשה מה שטוב לך ואל תעשה מה שאומרים לך שזה טוב .

צריך לחיות לפי חוקי המדינה דבר ראשון כי אנחנו אזרחים וזה חובתנו הראשונית.

צריך לחיות לפי מוסכמות חברתיות מסויימות אחרת החיים שלנו לא יהיו נחמדים כלכך..

צריך לחיות בכבוד ולכבד אחרים (לפחות לנסות) .

ג.

בכלל אין לי שום דבר נגד הדת והתורה והאנשים שחיים בצורה הזאת כי יש שם דברים באמת נכונים .

אבל מצד שני יש הרבה דברים אחרים שהם מגוחחים וטפשיים(לדעתי) ולכן לא צריך לחיות לפי הדת .

סתם דוגמה : שבת יום מנוחה -מצויין בן אדם זקוק למנוחה לפי החוק זה משהו טוב והכרחי ונותן לנו קצת זמן למשפחה ולנוח

למה לחייב? למה צריך לחייב מישהו לעשות משהו שכביכול טוב בשבילו אבל אולי הוא לא רוצה..?

למה אוטובוסים לא נוסעים פה בשבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להכנס שוב לנושא דת [אחד כאן שלח לי פרטי שמתעניין לגבי מה שהבאתי מהגמרא אז הוא יקבל יחס אישי וכל שאלה יקבל תשובה.

א.

כל אחד עושה מה שהוא רוצה ומה שנכון מבחינתו.

אבל לטעון טענות שאין להן תשובה חד משמעית וללכת בדרך הזאת כאילו היא האמת היחידה זה ממש לשקר לעצמך ולאחרים ,

והרבה אנשים נופלים בפח הזה של האמונה הדת וכל השיט הזה כי הכל מוכן להם על מגש של כסף רק תחייה לפי הכללים וזהו.

סלח לי, איני מסכים איתך. יש הוכחות לדברים בנושא היהדות בצורה פשוטה. אם תרצה פנה אליי באימייל ואוכיח לך aharon12311@walla.co.il

ב.

אני בעד בחירה חופשית תחיה ותעשה מה שטוב לך ואל תעשה מה שאומרים לך שזה טוב .

צריך לחיות לפי חוקי המדינה דבר ראשון כי אנחנו אזרחים וזה חובתנו הראשונית.

צריך לחיות לפי מוסכמות חברתיות מסויימות אחרת החיים שלנו לא יהיו נחמדים כלכך..

צריך לחיות בכבוד ולכבד אחרים (לפחות לנסות) .

אוקיי זו דעתך.

ג.

בכלל אין לי שום דבר נגד הדת והתורה והאנשים שחיים בצורה הזאת כי יש שם דברים באמת נכונים .

אבל מצד שני יש הרבה דברים אחרים שהם מגוחחים וטפשיים(לדעתי) ולכן לא צריך לחיות לפי הדת .

אוקיי זו דעתך. אני חושב שהדרך שלך היא הטפשית. השאלה למי יש ביסוס לדבריו...פנה אליי באימיל ונדבר על כך.

תתחלו לדבר על סוף העולם אל תכנסו לדת . [יש על זה כבר דיון]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם רציני צריך לבדוק באיזה דרך ישרה ונכונה ללכת. ולא להמציא דברים לפני שבדק .

איזה קטע ! כל דבר שרשמת בשני העמודים האחרונים הוא המצאה מצוצה מהטוסיק..כל הדעות שלך פנאטיות..אנשים כמוך אוהבים להכנס לאנשים לצלחת ולמכנסיים

ולעשות שטיפות מוח לאנשים עם אופי חלש (הכוונה אלייך ידידי החוזר בתשובה).

עם כל הקידמה והעובדה שאת כל סיפורי ה"תנך" הפריכו והוכיחו שאלה היו תופעות טבע אני מתפלא למה אנשים עדיין הולכים עם ראש בקיר ומאמינים לשטות הזאת שנקראת אלוהים,קב"ההשם או איך שלא תקראו לזה :s05:

religion is a crutch for people who are too weak to make it through life on their own"" - Kerry King

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע ! כל דבר שרשמת בשני העמודים האחרונים הוא המצאה מצוצה מהטוסיק..כל הדעות שלך פנאטיות..אנשים כמוך אוהבים להכנס לאנשים לצלחת ולמכנסיים

ולעשות שטיפות מוח לאנשים עם אופי חלש (הכוונה אלייך ידידי החוזר בתשובה).

עם כל הקידמה והעובדה שאת כל סיפורי ה"תנך" הפריכו והוכיחו שאלה היו תופעות טבע אני מתפלא למה אנשים עדיין הולכים עם ראש בקיר ומאמינים לשטות הזאת שנקראת אלוהים,קב"ההשם או איך שלא תקראו לזה :s05:

religion is a crutch for people who are too weak to make it through life on their own"" - Kerry King

אני לא חוזר בתשובה. למה להכנס לדיון דת שוב? אתה יכול להכנס לאמייל שלי ונראה על איזה תופעות טבע אתה מדבר. [אבל ברור, אתה לא תכנס בר.ר..ר בר.ר.ר.],

תודה לך שאתה מחזק את דברי הגמרא בזמן משיח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבין שאתה זה שמתחיל את כל הדיוני דת ה****** האלה בלי שום הוכחות ו/או דברים לא מבוססים חוץ מאנשים שאומרים "אני אמרתי וכך זה יהיה".

כל דיון שמתקשר בצורה ישירה או עקיפה לדת אתה ישר מתחיל לברבר ולהביא את אותם לינקים שאתה מביא כל פעם....

חלאס...

וכן אנשים לא ידברו איתך באימייל כי אתה כל כך סגור ומושפע מהדת שגם אם יוכיחו לך שאלוהים לא קיים אתה עדיין תאמין..

הדת נושמת ובועטת מאנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבין שאתה זה שמתחיל את כל הדיוני דת ה****** האלה בלי שום הוכחות ו/או דברים לא מבוססים חוץ מאנשים שאומרים "אני אמרתי וכך זה יהיה".

כל דיון שמתקשר בצורה ישירה או עקיפה לדת אתה ישר מתחיל לברבר ולהביא את אותם לינקים שאתה מביא כל פעם....

חלאס...

וכן אנשים לא ידברו איתך באימייל כי אתה כל כך סגור ומושפע מהדת שגם אם יוכיחו לך שאלוהים לא קיים אתה עדיין תאמין..

הדת נושמת ובועטת מאנשים כמוך.

ידידי שום לינק ושום כתבה לא הבאתי כאן. דיברו כאן על סוף העולם ,אז הבאתי את דעתי על סוף העולם. אני כבר למדתי איך זה עובד, יש בני אדם שהם כמו עורכי דין לא משנה מה תוכיח להם הם תמיד ישארו בשלהם, ויש כאלה שהם כמו שופטים ,לוקחים את הדברים ובודקים אותם אם זה אמת הם מאשרים ואם לא אז מורידים.

אני אישית לא בא מבית חרידי לכן כל החלטה שלי בחיים היא לפי השכל הישר . אתה מוכן להכנס לאימייל ונראה מי יצא עם ראש מורד. [רק אלה שהם רציניים ואיכפת להם יכנסו. אני לא יתן כתבות וכאלה. אלה הוכחות מוצקות ישירות ממני., אדם צריך להביא טענה והשני צריך להפריך אותה, תבוא ותראה איך אני מפריך לך כל טענה, אם אתה אישית תראה לי הוכחות מוצקות שאין לי עליהם תשובות לגבי תורה ,אלוקים וכדומה. אני יקבל את זה. אבל גם ההפך אצלך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...