21.12.2012- הסוף - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

21.12.2012- הסוף

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2012 באמת תיהיה שנה מעניינת ולא ביגלל סוף העולם או משהו כזה אני לא יספר כי הרבה בארץ ובעולם לא מאמינים בזה אבל ב2012 יקרה משהו מיוחד במינו אנחנו צריכים להיתחבר עם משהו לא מהעולם הזה ולהפוך ליותר טובים מזאת אומרת יותר טובים "יותר טובים בהכל כמו סופר מן" זה לא שטויות זה באמת יכול ליקרות כמובן שנחכה וניראה עם אתם שואלים איך זה אפשרי להפוך לסופר מן אז אומרים שילמדו אותו איך להישתמש ב100 אחוז מי המוח של הבנאדם שהרבה בעולם יכולים לנצל רק 17 אחוז מי המוח מה שאומר שאנחנו ניהיה יותר מהירים יותר חכמים נגיד לקבל חוכמה ומהירות פי 5 יותר מי מה שיש לך עכשיו אף בנאדם לא צריך יותר מי זה אבל העיקר שילמדו אותנו דברים שידענו ליפני הלידה ומשהו פשוט מוחק לנו את זה מהזיכרון זה נישמע טיפשי אבל תארו לכם עם האיתם יכולים לעוף וכאן אני לא צוחק ביכלל אני מקווה שזה באמת מה שיקרה ב2012 וזאת באמת תיהיה שנה מעניינת ביותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2012 באמת תיהיה שנה מעניינת ולא ביגלל סוף העולם או משהו כזה אני לא יספר כי הרבה בארץ ובעולם לא מאמינים בזה אבל ב2012 יקרה משהו מיוחד במינו אנחנו צריכים להיתחבר עם משהו לא מהעולם הזה ולהפוך ליותר טובים מזאת אומרת יותר טובים "יותר טובים בהכל כמו סופר מן" זה לא שטויות זה באמת יכול ליקרות כמובן שנחכה וניראה עם אתם שואלים איך זה אפשרי להפוך לסופר מן אז אומרים שילמדו אותו איך להישתמש ב100 אחוז מי המוח של הבנאדם שהרבה בעולם יכולים לנצל רק 17 אחוז מי המוח מה שאומר שאנחנו ניהיה יותר מהירים יותר חכמים נגיד לקבל חוכמה ומהירות פי 5 יותר מי מה שיש לך עכשיו אף בנאדם לא צריך יותר מי זה אבל העיקר שילמדו אותנו דברים שידענו ליפני הלידה ומשהו פשוט מוחק לנו את זה מהזיכרון זה נישמע טיפשי אבל תארו לכם עם האיתם יכולים לעוף וכאן אני לא צוחק ביכלל אני מקווה שזה באמת מה שיקרה ב2012 וזאת באמת תיהיה שנה מעניינת ביותר :xyxthumbs:

עכשיו בכל מתחבר!!!

קודם כל גראס ביכלל לא מזיק חוץ מי הרזיה כן כן לכל השמנים המגעילים שנגד הסמים גראס הוא התרופה שלכם :lol: וברצינות הגראס באמת נותן הרזיה דיי רצינית עם אתה שמן עישון של כשנה יתן לך תוצאות ששום תרופות או חדרי לא יתנו זה גם רע וגם טוב אבל בכללי מי מעשן גראס ? בארץ הרוב מעשנים רק "חשיש" וכאן כל הבעיות האמיתיות חשיש בעצם נותן הרבה יותר מי גראס ואינה ההסבר לזה כאשר אתה מעשן גראס אתה לא מרגיש כימעט כלום חוץ מי זה שאתה יותר שמח יותר מחייך ואתה יותר מהיר כזה יש לך הרבה יותר מרץ, ועכשיו ההפך הגמור זה החשיש הוא נותן לך הרגשה של עיפות אתה פשוט מרגיש שאתה הולך לישון אתה ממש עייף וזה הכייף מי החשיש להרגיש עייפות. מקווה שעזרתי לכמה מימכם להבין יותר ועם לא אז כתבו עוד שטויות ואנחנו הסטלנים נעזור לכם להבין יותר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האדם משתמש ב100 אחוז מהמוח שלו (רק לא כל הזמן... וגם אולי לא אתה)

2.ואתה מנבא עתידות מומחה שניבא המון ארועים בעבר בעזרת הסתכלות בכוכבים כן?

3.הדרך היחידה שאתה תעוף זה אם תעשן שדה של מריחואנה (אני מבטיח לך שתעוף.. בדרך כזו או אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האדם משתמש ב100 אחוז מהמוח שלו (רק לא כל הזמן... וגם אולי לא אתה)

האדם יכול להשתמש רק ב15% מהמוח שלו. 85% מכל המוח לא נמצא בשימוש אף פעם על ידי התודעה ועל ידנו (ברור שהוא פועל, עובר בו דם וכו', אבל אנחנו לא יודעים מה הוא עושה ולא יודעים למה, ולא יודעים איך לשלוט בו שיעשה מה שאנחנו רוצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד המצויין מעלה, המוח שלנו צורך אנרגיה באופן מטורף, בכל רגע נתון, גם כשישנים, גם שרואים טלנובלה מטומטמת, כל הזמן.

זה אולי נראה לנו היום חסר משמעות, אבל לפני מיליוני שנים, שהמוח האנושי החל לגדול ולצרוך עוד ועוד אנרגיה (ואת רוב האנרגיה המוח אוהב בצורת גלוקוז, מין איבר בררן שכזה), כל קלוריה הייתה עניין של חיים ומוות. עכשיו נא להסתכל על בעלי החיים בטבע, אין עליהם גרם אחד מיותר. נראה לכם שהאדם הקדמון היה מסוגל לשרוד עם קילוגרם שלם של רקמת מוח שרק אוכלת סוכר כל היום ולא עושה כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...